facebook

Merudanda-Ājurvēdiskā muguras masāža Jūsu relaksam Rīgā

Top

BEZMAKSAS DĀVANU IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

Mūsu galvenais mērķis un darbības virziens ir apvienot mūsdienu medicīnas sasniegumus ar zināšanām, ko cilvēce uzkrājusi gadu tūkstošos. Racionāli apvienojot tradicionālās medicīnas metodes ar netradicionālajām, iespējams izvairīties no blakus parādībam. Lai sasniegtu labus rezultātus, pilnīgi nepieciešams nosacījums ir pacienta vēlēšanās sadarboties – tikai no cilvēka paša piedalīšanās visos ārstēšanās posmos un tālāko ārsta norādījumu izpildes atkarīga atveseļošanās un veselības saglabāšana. Ārsts varētu būt padomdevējs, kas norādītu, kurā virzienā pareizāk doties.

Masāžas laikā izmanto ājūrvēdiskās eļļas, kuras noņem Jūsu muguras muskuļu saspringumu, atbrīvo mugurkaulu no noguruma, atjauno tā normālo stāvokli un aktivizē enerģijas plūsmu, izvada no mugurkaula rajona sāļus un toksīnus. Merudanda-Ājurvēdiskā muguras masāžā īpaša uzmanība tiek pievērsta izsēdētajiem sēžas muskuļiem, tādējādi, atgūstot muskuļu tonusu un tvirtumu. Masāžu rekomendē gan profilaksei, gan ārstnieciskiem nolūkiem tiem, kam sēdošs darbs-šoferiem, pie datora, banku darbiniekiem u.c.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Merudanda-Ājurvēdiskā muguras masāža;
 • Lieliska atpūta un relaksācija;

Svarīgi:

Pierakstu veicam tikai pa telefonu: +371 26133715, katru darba dienu no 10-17, bet procedūras ir iepējams veikt no 8-19!

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Ārsta prakse “Sigīrija” - F.Sadovņikova iela 20, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 1
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Ķermeņa zona: Muguras
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

35,00 €

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Ārsta prakse „Sigīrija"
+371 26133715
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Lelde
  Labdien! Vēlos uzteikt davanusala.lv komandas augsto profesionalitāti un efektīvo rīcību domstarpību ar pakalpojuma sniedzēju atrisināšanas situācijā. Mans iesniegums (26.10.2021) tika ļoti ātri izskatīts, risinājums tika rasts 24h laikā, komunikācija bija cieņpilna un uz klienta interesēm vērsta. Tiešām patiess prieks sadarboties ar tik profesionāliem darbiniekiem! Turpināšu izmantot davanusala.lv pakalpojumus un ieteikšu tos citiem. ar cieņu, Lelde
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām