facebook

Aizraujošs lidojums ar gaisa balonu virs Siguldas un Nurmižu gravu rezervāta

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Gaujas senlejas un skaistās apkārtnes dēļ Sigulda tiek dēvēta par Vidzemes Šveici, un mēs varam tikai piebilst, ka no gaisa balona Sigulda izskatās vēl desmitreiz skaistāka! Pilis, muižas un baznīcas, pilskalni, alas un Gaujas straujie līkloči, namu jumti un parki – to visu iespējams apskatīt viena lidojuma laikā, un ne tikai! Katru dienu daba veido aizvien jaunus un apbrīnojamus mākslas darbus, par kuriem sajūsmināmies mēs un aicinām baudīt arī jūs! Skatieties mūsu bilžu galeriju... un tā ir tikai neliela daļa no visa, ko var ieraudzīt lidojuma laikā...!

Apmeklētājiem nepieejamais Nurmižu gravu rezervāts
Vēlaties vēl ko vairāk...? “Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim”: Gaujas Nacionālā parka dabas rezervāta stingrā režīma zona – Nurmižu gravu rezervāts – ir izveidots, lai saglabātu biotopu, un šīs zonas šķērsošana pieļaujama pa noteiktu kartē iezīmētu maršrutu, plašāks zonas apmeklējums nav atļauts. Taču – ne tad, ja lidojat tai pāri ar gaisa balonu. Saredzi, sadzirdi, sasmaržo un sajūti dabu 500 pēdu virs zemes, vietā, kur citiem piekļuve liegta.

Līdzbiedri
Kopā jautrāk! Šādus lidojumus veicam nelielās grupās – tiks komplektēta lidot gribētāju komanda, un pilots piedāvās lidojuma laiku, kas būs ērts katram no lidotājiem. Lidojuma iespējamība ir atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc iesakām reģistrēties un sazināties ar mums, tiklīdz esat saņēmis dāvanu karti. Tāču, ja vēlies individuālu lidojumu, arī tas ir
iespējams – sazinies ar mums un visu sarunāsim. Lidojums ar gaisa balonu ir ideāla dāvana gan lielos notikumos – apaļās jubilejās, izlaidumos, kāzu jubilejās un citos svarīgos brīžos, gan arī kā pārsteigums tuviem cilvēkiem vienkārši tāpat. Dāvanu karte lidojumam gaisa balonā iepriecinās gan individuālos lidotgribētājus, gan mazas lidotāju grupas.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Satikšanās ar lidot gribētājiem norunātajā vietā;
 • Transports uz lidojuma sākuma vietu;
 • Lidojums jūsu izvēlētajā datumā un laikā (ja laikapstākļi ļauj);
 • Aptuveni stundu garš lidojums;
 • Elpu aizraujoši skati, iespēju robežās pārlidojot pār jūsu norādīto vietu;
 • Transports no nolaišanās vietas uz sākuma satikšanās vietu;

Svarīgi: Lidojums ir aptuveni stundu garš (iespējamas izmaiņas 10-20 minūtes, jo lidojuma ilgums ir atkarīgs no nolaišanās iespējas), kura laikā nolidosiet līdz pat 20 km! Kopējais pasākuma ilgums, kas ietver balona piepūšanu, lidošanu, nokļūšanu turp un atpakaļ uz satikšanās vietu, aizņems aptuveni 3 stundas! Lidojums nav ieteicams grūtniecēm, personām ar muguras, gūžu un kāju slimībām, ar ausu kaitēm vai pēc nesen notikušas operācijas. Lidojumi notiek agros rītos vai vakaros, saullēktā vai 2-3 stundas pirms saullrieta. Nozīmētais datums var tikt mainīts, ja ir lidošanai nepiemēroti laikapstākļi.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: "Airkargo" – Sigulda (Izlidošanas vietu uzzināsiet reģistrācijas laikā)
icon time
Ilgums: 1 stunda
icon person
Personu skaits: 1-2 (Atkarīgs no cenas, mainīt varat pie "Izvēlēties personu skaitu")
icon clothes
Apģērbs: Ērti apavi, ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un paņemiet vējjaku dzestrai saullēkta sagaidīšanai vai saulrietam.
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Sigulda
icon place
Reģions: Rīgas, Vidzeme
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.

120,00 €

-33 %

180,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

 • Izvēlieties personu skaitu

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Airkargo
+371 29240461

Komentāri