facebook

Makšķerēšana un loma pagatavošana muižā Karpynė diviem

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

"Karpynė" atrodas pašā Lietuvas centrā, netālu no šosejas Viļņa-Klaipēda. Šī ir lieliska vieta, kur var baudīt aizraujošu atpūtu kopā ar ģimeni vai draugiem. Arī mazajiem apmeklētājiem nebūs garlaicīgi, jo šeit ir bērnu rotaļu laukums.

Muižā " Karpynė " zvejnieki saņem iespēju ne tikai atpūsties, bet arī noķert lielu lomu. Jums būs iespēja izvēlēties zvejot lielā vai mazā dīķī. Izvēloties zvejot mazajā dīķī, jums tiks piedāvāta makšķere. Lai zveja lielajā dīķī būtu efektīvāka iesakam jums paņemt līdz savus zvejas rīkus.  Atļauts zvejot ar divām makšķerēm un ņemt līdz draugus. Jums būs iespēja paņemt uz mājām līdz savu lomu 16 kg smagu zivju lomu un divi zivys zivju pagatavot vai kūpināt, pēc jūsu pieprasījuma. Pagatavot lomu vai kūpināttovarēsiet tepat uz vietas! Ja laikapstākļi, vēja virziens, ūdens temperatūra vai citi apstākļi nav labvēlīgi gudrajām zivīm, karpām un tā diena zvejniekam būs ne īpaši laimīga ar lomu, piedāvājam Jums noķert zivis restorānā "Karpyne".

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • zveja mazajā vai lielajā dīķī;
  • atļauja zvejot ar 2 makšķerēm;
  • iespēja paņemt uz mājām līdz savu lomu 16 kg smagu zivju lomu un 800 g - 2 kg zivju pagatavot vai kūpināt (divas zivis);

Svarīgi: Katram atļauts paņemt līdzi draugu, bet viņš nevarēs zvejot. Zvejas sezona ir no 04.15-10.01 (var atšķirties atkarībā no laika apstākļiem).Lai zveja lielajā dīķī būtu efektīvāka , mēs iesakām jums paņemt nepieciešamos jums zvejas rīkus. Ja vēlēsieties paņemt līdz lielāku skaitu zivju būs jāmaksā papildu maksa 3.80 EUR / kg. Neveiksmīga loma gadījumā, divi zvejnieki un divas pavadošās personas varēs nogaršot zivs zupu restorānā. Kūpināt varat 2 zivi  ne mazākas par 800 gramiem un ne lielākas par 2 kg. Zivju kūpināšana aizņem ne mazāk kā 3 stundas, zivju pagatavošana restorānā - ne mazāk kā 90 minūtes. Pirms pakalpojumu sniegšanas dāvanu kartes lietotājam jāizlasa un jāievēro makšķerēšanas noteikumi.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: Muižā „Karpynė“, Karpynės g. 2, Gabšių k., Raseinių r.
icon time
Ilgums: Pasirinkta trukmė
icon person
Personu skaits: 2-4
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: 04.15-10.01 (pie labvēlīgiem laika apstākļiem var mainīties)
icon place
Valsts: Lietuva
icon place
Vieta Lietuvā: Raseiņi
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
info
Kupona valoda: Angļu
Vieta kartē

75,00 €

  • Izvēlieties

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Karpynė
+37065077437; +37042870123

Komentāri