facebook

Valtera restorāna apmeklējums

Top

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Valtera restorāns ir pirmais restorāns Latvijā, kur ēdiena pagatavošanai pamatā tiek izmantoti tikai Latvijas lauku produkti – piens, dārzeņi, gaļa, zivis, augļi un medījumi, kas nāk no vietējām zemnieku saimniecībām. Savukārt restorāna interjers ar Latvijas dabas ainavām atgādina vienkāršu, taču elegantu lauku muižu, kurā ikviens apmeklētājs var justies nevis kā klients, bet sen gaidīts ciemiņš.

Valtera restorānu izveidoja šefpavārs Valters Zirdziņš. Divdesmit gadus strādājot šajā jomā viņš radīja nelielu restorānu rāmajā Miesnieku ielā Rīgas vecpilsētā. Bija stipra pārliecība par atbalstu mūsu valstī ražotajai un izaudzētajai pārtikai. Ēdiena filozofija mijās vietējai pārtikai un mūsdienīgam skatījumam par ēdienu garšu un dizainu. Daudzu gadu gaitā Valteram un restorānam ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar Latvijas zemniekiem, zvejniekiem un citu interesantu produktu piegādātājiem. Jaunu un īpašu produktu piegādātāju meklējumi joprojām turpinās mūsu zemē un tas ir ļoti aizraujošs process, kurā ieguldām ļoti daudz laiku. Līdz ar to esam ļoti sezonāls restorāns, ar tikai 40 sēdvietām un trim atsevišķām mājīgām telpām. Rīti pie mums paiet cepot svaigu maizi, kuļot sviestu, apstrādājot svaigās zivis un daudz citu darbu. Ja vēlaties savus tuvos un mīļos cilvēkus pārsteigt ar fantastisku ceļojumu garšu pasaulē, tad Valtera restorāna dāvanu karte būs tieši laikā!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Jums būs iespēja izbaudīt jebkuru maltīti un dzērienus restorānā „Valtera Restorāns” no restorāna ēdienkartes;

Svarīgi: Vēlams pieteikt ierašanos pa tālruni vai rakstīt uz e-pastu vismaz dienu iepriekš! Restorāns ir slēgts svētdienās un pirmdienās! Darba laiki - II - VI: 17:00 - 23:00.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Restorāns “Valtera restorāns” - Miesnieku iela 8, Rīga Apskatīt vietu kartē
Ilgums: Neierobežots
Personu skaits: 1-9
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Visu gadu
Valsts: Latvija
Pilsēta: Rīga
Reģions: Rīgas
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

30,00 €

  • Izvēlieties summu €

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Valtera restorāns
+371 29529200
Komentāri