facebook

Lymphobiony procedūra

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Dažreiz mani pacienti un klienti man vaicā, cik ilgi es strādāju veselības un skaistuma jomā un veicu masāžas. Mana atbilde ir pavisam vienkārša, es atbildu – «visu mūžu».

Ne jau tāpat vien esmu izcēlusi un pat sadalījusi cilvēkus, kuri pie manis nāk, klientos un pacientos. Un nav jau runa par to, ka es izturētos dažādi pret cilvēkiem. To esmu darījusi tāpēc, ka tādā gadījumā, ja cilvēks pie manis atnāk pēc palīdzības, lai novērstu sāpes mugurā, muskuļos, locītavās, tad viņš automātiski kļūst par PACIENTU un paliek šajā statusā tik ilgi, cik ilgi notiek viņa ārstēšana un atveseļošanās. Un tikai pēc tam, kad sāpes ir pazudušas, tad pacients pāriet KLIENTA kategorijā.

Klientam es palīdzu uzturēt veselību, un mēs kopjam viņa skaistumu. Jo skaists cilvēks var būt tikai tad, kad viņš ir vesels un sāpes neatspoguļojas viņa sejā. Šajā brīdī mēs varam kopā piemeklēt relaksējošas masāžas (ajūrvēdas masāža, reflektorā kāju pēdu masāža), procedūras muskuļu un savienotājaudu tonusa uzturēšanai (limfodrenāžas masāža), varam veikt procedūras, kas pievelk ķermeņa kontūru (vakuuma un anticelulīta masāža, ķermeņa ietīšana).

Procedūrai, kas tiek veikta ar aparātu STRAVAC Lymphobiony L300, ir 4 pamata stadijas:
Sākumā tiek veikta sejas detoksikācija (limfodrenāža), āda tiek attīrīta – tiek izvadīti toksīni un noņemtas atmirušās šūnas, jo mūsu skaistums ir atkarīgs tieši no ādas tīrības un tās spējas „elpot”. Ādas attīrīšana ar mikrovibrāciju, kas tiek papildināta ar nomierinošu losjonu. Augšējā ādas kārta tiek maigi attīrīta, tiek noņemtas atmirušās šūnas, kas ir izveidojušās detoksikācijas laikā. Nākošajā stadijā tiek izmantoti zemas frekvences viļņi, kas nonāk sejas audu dziļumā. Āda kļūst daudz gludāka, tiek izlīdzinātas grumbas, samazinās uztūkums zem acīm un plakstiņu uzpampums. Lāzera terapija tiek izmantota, lai aktivizētu asinsriti un vielmaiņu. Lāzers nokļūst daudz dziļākajos ādas slāņos. Līdz ar to tiek stimulēta šūnu reģenerēšanās un tiek apturēts novecošanas process. Procedūra beidzas ar sejas masāžu, kuras laikā tiek izmantots krēms un ēteriskās eļļas, kā arī ar atsvaidzinošu kompresi. Tās laikā Jūs varēsiet relaksēties, atpūsties un gūt veselu patīkamu sajūtu virkni.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Detoksikācija;
  • Ādas attīrīšana ar ultraskaņu (pīlings);
  • Tonizēšana;
  • Lāzers;
  • Sejas masāža;
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: Skaistumkopšanas salons “Dzintara Pērle” - Kr.Valdemāra iela 97, Rīga
icon time
Ilgums: 1 stunda
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē

25,00 €

-11 %

28,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Dzintara Pērle
+371 29714236

Komentāri