facebook

Radioliftings

BEZMAKSAS DĀVANU PIEGĀDE UN IEPAKOŠANA

Vairāk informācijas

Dažreiz mani pacienti un klienti man vaicā, cik ilgi es strādāju veselības un skaistuma jomā un veicu masāžas. Mana atbilde ir pavisam vienkārša, es atbildu – «visu mūžu».

Ne jau tāpat vien esmu izcēlusi un pat sadalījusi cilvēkus, kuri pie manis nāk, klientos un pacientos. Un nav jau runa par to, ka es izturētos dažādi pret cilvēkiem. To esmu darījusi tāpēc, ka tādā gadījumā, ja cilvēks pie manis atnāk pēc palīdzības, lai novērstu sāpes mugurā, muskuļos, locītavās, tad viņš automātiski kļūst par PACIENTU un paliek šajā statusā tik ilgi, cik ilgi notiek viņa ārstēšana un atveseļošanās. Un tikai pēc tam, kad sāpes ir pazudušas, tad pacients pāriet KLIENTA kategorijā.

Klientam es palīdzu uzturēt veselību, un mēs kopjam viņa skaistumu. Jo skaists cilvēks var būt tikai tad, kad viņš ir vesels un sāpes neatspoguļojas viņa sejā. Šajā brīdī mēs varam kopā piemeklēt relaksējošas masāžas (ajūrvēdas masāža, reflektorā kāju pēdu masāža), procedūras muskuļu un savienotājaudu tonusa uzturēšanai (limfodrenāžas masāža), varam veikt procedūras, kas pievelk ķermeņa kontūru (vakuuma un anticelulīta masāža, ķermeņa ietīšana).

Šobrīd absolūts līderis bezoperācijas sejas liftinga nozarē ir radioviļņu liftings. Tā ir vienīgā neķirurģiskā metode, kura veicina ādas savilkšanu. Radioviļņi aktīvi iedarbojas uz visām ādas novecošanas pazīmēm, ieskaitot hipodermālo slāni: visu veidu krunciņas (mīmiskās, strukturālās un hrono, ādas tonusa trūkums, dažādas krokas un ādas ļenganums, paplašinātas poras un izteikti asinsvadi). Tādējādi, seja pēc radioliftinga– ir seja ar savilktu ādu, gluda un jauna, pateicoties kolagēna matriksam. Radioliftinga priekšrocība ir tāda, ka tas aktivizē atjaunināšanas mehānismus nevis ievadot svešas vielas, bet pateicoties ādas resursu stimulācijai. Tas nozīmē, ka procedūra neizraisa atteikuma sindromu — ādas stāvokļa pasliktināšanās pēc kāda laika.
Ievērojami uzlabojumi ir redzami visās vecuma grupās, ieskaitot vecākus cilvēkus (no 65 gadiem).

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • sejas tīrīšana;
  • sēruma uzklāšana;
  • darbs ar aparātu;
  • hialurona maska;
  • manuāla sejas masāža;
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: Skaistumkopšanas salons “Dzintara Pērle” - Kr.Valdemāra iela 97, Rīga
icon time
Ilgums: 1 stunda
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Galvas un sejas
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē
Dzintara Pērle

28,00 €

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Dzintara Pērle
+371 29714236

Komentāri