facebook

Banānu vai šokolādes SPA masāža + ietīšana + tēju ceremonija

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Skaistumkopšanas salons "Eklektik" palutinās Jūsu ķermeni un garu ar patīkamām procedūrām. Piedāvājam dažāda veida masāžas un procedūras, matu un sejas kopšanas procedūras, vizāžista pakalpojumus, manikīru un pedikīru. Mūsu darba laiks I-VI 9:00-20:00.

Banānu SPA rituāls:
Banānam piemīt noderīgas īpašības, kas labvēlīgi ietekmē veselības stāvokli un uzlabo sievietes vizuālo pievilcību. Procedūra, izmantojot banānus, ir paredzēta lai palīdzētu uzlabot garstāvokli, darbspējas un veicinātu optimistisku skatījumu uz dzīvi. Procedūra veicina arī spēju pilnvērtīgi atpūsties un atjaunot spēkus. Asociatīvā sajūta, ko rada procedūra – gaisīgs banānu deserts un dienvidu valsts saule!
Šokolādes SPA rituāls:
Šokolādes masāža palīdz barot ādu ar B grupas, A, E, K vitamīniem un mikroelementiem, kuri pozitīvi iedarbojas arī uz cilvēka vielmaiņu. Šokolādes masāža palīdz atsvaidzināt, mitrināt, attīrīt un tonizēt ādu. Masāža lielākoties tiek veikta ar mierīgām un relaksējošām kustībām, īpaši pievēršot uzmanību atsevišķiem ķermeņa punktiem, kuros nereti uzkrājas nevēlama enerģija un, to atbrīvojot, tiek nomierināta nervu sistēma.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • Banānu vai šokolādes spa rituāls;
 • Ietīšana ar masku;
 • Klasiskā masāža;
 • Tēju ceremonija;

Svarīgi: Lūdzam iepriekš pieteikt apmeklējuma laiku, zvanot uz tālruņa numuru +371 20008886. Atceries uzrādīt savu kuponu DRUKĀTĀ formātā!

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: Skaistumkopšanas salons “Eklektik” - Dzelzavas iela 49, Rīga
icon time
Ilgums: 1 stunda
icon person
Personu skaits: 1
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē

17,50 €

-57 %

41,00 € *Parastā cena pērkot pie pakalpojuma sniedzēja

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Salons "Eklektik"
+371 20008886

Komentāri

 • Komentāri par Salons "Eklektik"
 • V.
  Pievienojos jau esošajām sarakstam, kas it nemaz nav maziņš un skatos, ka lietas labā neko nedara. Iegādājos kuponu, ombre matu krāsošana divos toņos, griežšana, ieveidošana. Tad nu sākam... Pateicu frizierei, ka nopirku konkrēto kuponu, rokās turu jau telefonu ar vēlamajiem toņiem un griezumu, tad viņa pēkšņi sāka teikt, ka tas ir novecojis stils, uztaisīšu jums Kalifornia, tas esot musdienīgi, bet kā viņa to pasniedza, uzbrūkošā tonī, pēc mirkļa atnāca jau ar krāsas ķobi, es attapos, kad sapratu, ka viņa man taisa vienkārši šķipsnas matos, lai gan pirms tam iegoglēju to viņas nosauktu un viņš bija dikti līdzīgs ombrē, tad es teicu, labi, ja viņš tik līdzīgs. Bet skipsnoja matus man šā vai tā. Un ar savām šķipsnām uz gaišiem matiem nosēdēju nevis 30-40 min., bet 1h, kas man likās nu krietni par ilgu. Tad nu gaidīju vismaz otro toni matos, bet nekā, friziere lika citai man izmazgāt matus un tas bija tā pat kā citām, makups slapjš ausis pilnas ar ūdeni, drēbes slapjas. Tas bija šausmas. Tad pati friziere pienaca kko iemicija matos, skaloja tā pat kā tā iepriekšējā. Par žāvēšanu vispār nerunāšu, likās, ka ar to ķemmi man smadzenes izdauzīs. Un veidošanā arī nekāda nebija, tikai izžāvēja. Apgrieza briesmīgi robaini 2 cm, un viņas vārdsakot lieko no pieres saīsināja, ka man mati duras acīs. Briezmiga vieta, briesmīga kvalitāte.
  Atbildēt: Labdien! Paldies par informāciju! Obligāti sazināsimies ar salonu, lai uzzinātu kādēļ ir sanākusi šāda nepatīkama situācija. Tiklīdz saņemsim atbildi no salona, sazināsimies ar Jums. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 • Alla
  Diemžēl, pakalpojumā nenorāda, ka ar kuponiem pieejamas tikai vecākas nagu lakas ierobežotā daudzumā un krāsā (nabadzīga izvēle). Ja vēlies jaunas, svaigas, aktuālās krāsas - jāpiemaksā!