facebook

Mirabella SPA dāvanu karte salona pakalpojumiem vai produkcijai

BEZMAKSAS dāvanu iepakošana un piegāde!

Vairāk informācijas

Mirabella Spa ielūdz Jūs uz skaistuma un harmonijas pasauli, kur var ļauties atpūtai un no jauna atgūt enerģiju. Jūs sagaida vienreizējas ķermeņa kopšanas, relaksējošās, koriģējošās, ārstnieciskās procedūras, dažāda veida masāžas, eksotiski atpūtas rituāli, un, protams, patiesi efektīvas sejas kosmetoloģiskās procedūras, kas izcili uzlabo ādas vispārējo stāvokli. Mūsu sertificētie speciālisti rūpīgi palīdzes izvēlēties katram visatbilstošākās procedūras un izveidos individuālas spa programmas. Lielākā daļa procedūru ir unikālas, un tika speciāli izstrādātas priekš Mirabella Spa. Mirabella Spa specializējas ekskluzīvajos franču kosmētikas zīmolos,kurām ir produkti lietošanai gan kosmetologa kabinetā , gan mājās.

Piedāvājam šādu produkciju:
"PAYOT" - Jau vairākus gadu desmitus skaistuma institūts ir kļuvis par vienu no ievērojamākajām SPA pasaulē. Zīmols Payot ir plaši pazīstams un pieprasīts, jo šī brīnišķīga kosmētika ļauj ne tikai uzsvērt katras sievietes dabisko skaistumu, bet arī uz ilgu laiku saglabāt jauneklīgu ādu.
"MATIS" - ādas aprūpes speciālists jums tuvumā.74 gadu laikā profesionālās kosmētikas zīmols Matis izmantoja savu pieredzi kosmētikas ražošanā, lai radītu un piedāvātu inovatīvus un kvalitatīvus līdzekļus dabiskā skaistuma saglabāšanai.
"CINQ MONDES" - profesionāla bioorganiskā Spa līnija, kuru izmanto izsmalcinātos Spa, skaistumkopšanas salonos un viesnīcās visā pasaulē. Šī zīmola izveidotājs Žans- Lui Puaru daudzu gadu laikā ceļoja apkārt pasaulei, meklējot labākās procedūras un masāžas. Tieši tāpēc šis zīmols balstās uz tradicionāliem, seniem veselības sistēmas pamatiem un mūsdienu biokosmētikas principiem.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Jūsu izvēlētās SPA procedūras vai Mirabella SPA piedāvātā produkcija dāvanu kartes vērtībā;
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme.

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: “Mirabella SPA” - PK Riga, P. Brieža 11, Rīga
icon time
Ilgums: Nav norādīts precīzs laiks
icon person
Personu skaits: 1-9
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē

Komentāri