facebook

Dāvanu karte peintbola klubā “Bušas” Saulkrastos

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Aktīvās atpūtas peintbola parks “Bušas” piedāvā spriedzes pilnus piedzīvojumus Rīgā un Saulkrastos. Mēs savus pakalpojumus piedāvājam vairāk kā 9 gadus, kuru laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi un attīstījuši divus peintbola parkus. Saulkrastos mēs piedāvājam arī naktsmītnes, pirts un citus pakalpojumus.  Saulkrastu peintbola parkā pateicoties iegādātajai gaisa sistēmai ir iespējams spēlēt arī ziemā līdz pat – 15 c, kas ļauj izbaudīt peintbolu arī kā ziemas sporta veidu un izkrāsot sniegu mūsu trijos sasnigušajos laukumos. Svarīgi ir pieminēt mūsu ilgo pieredzi spēļu organizēšanā un vadīšanā, kā rezultātā nodrošinām drošību un patīkami pavadītu laiku no nelielām grupām un jauniem spēlētājiem- bērniem, līdz pat lielām grupām virs 100 cilvēkiem.

Meklē neaizmirstamu un aizraujošu dāvanu? Vēlies izjust spriedzes pilnus piedzīvojumus, vai vienkārši aktīvi pavadīt laiku draugu vai ģimenes kompānijā? Tad Tu esi atradis to, ko meklēji! Pie mums varēsi patīkami un aktīvi pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto, ģimeni, draugiem vai kolēģiem! Piedāvājam labākās un patīkamākās cenas, labākos trenerus un vispozitīvākās emocijas!

Katru spēles dalībnieku nodrošināsim ar nepieciešamo ekipējumu, 100 lodītēm. Spēles laikā Jūs kontrolēs un palīdzēs spēles vadītājs. Kas skar cenas? Jo vairāk spēlētāju, jo lētāk Jūs spēlējat! 2-5 spēlētājiem - 20 EUR no personas, 6-7 spēlētājiem - 12 EUR no personas, 8-11 spēlētājiem - 10 EUR no personas, 12-14 personām - 9 EUR no personas, 15 un vairāk persona - tikai 7 EUR no personas! Vienlaicīgi spēli varam nodrošināt līdz 200 (!!!) personām! Pēc spēles variet izmantot mūsu piknika vietu, un atpūsties pēc aktīvas atputas.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Dāvanu karti variet izmantot jebkuram mūsu piedāvājumam;
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: “Peintbola klubs Bušas” - “Bušas”, Saulkrastu nov.
icon time
Ilgums: Neierobežots
icon person
Personu skaits: 1-9
icon clothes
Apģērbs: Brīvs, kustības neierobežojošs
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Saulkrasti
icon place
Reģions: Vidzeme
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē
Ievadiet summu no 40 līdz 200 €
Ievadiet cenu

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Peintbola klubs "Bušas"
+371 26785909

Komentāri