facebook

Karsto akmeņu muguras masāža pārim Vecrīgā

BEZMAKSAS dāvanu piegāde un iepakošana

Vairāk informācijas

Old Riga SPA salons skaistumkopšanas un labsajūtas jomā darbojas kopš 2012. gada. Mēs piedāvājam: Garra Rufa SPA zivju pīlingu pēdām, dažāda veida masāžas un sejas procedūras, manikīru un pedikīru, kā arī vaksācijas pakalpojumus. Katrs darbinieks mūsu salonā ir savas nozares speciālists ar vairāku gadu pieredzi skaistumkopšanas nozarē un laikam ejot, joprojām turpina attīstīties un apgūt nozares jauninājumus.

Miers... sveču gaisma... relaksējoša mūzika... masāža ar karstajiem akmeņiem.
Sena relaksācijas un ārstniecības metode. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Senajās civilizācijās pastāvēja uzskats, ka akmeņiem piemīt spēks. Senie romieši un grieķi karstus akmeņus pielietoja medicīnā, arī indiāņi ticēja akmeņu spēkam. Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kuri ir izveidojušies vulkānu izvirdumos, magmai sacietējot. Akmens, kurš ir dzimis zemē, noslīpēts ar ūdeni, sauli un vēju - ir dabas enerģijas avots. Ņemot vērā katra cilvēka individuālo temperatūras sajūtu, akmeņi tiek uzsildīti līdz pat 50 grādu temperatūrai.
Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu rada garīgo un fizisko līzsvaru. Tāpat arī akmeņi tiek izvietoti starp kāju pirkstiem, uz pēdām, kā arī plaukstām, jo tieši tur atrodas daudz receptoru, šādā veidā akmens iekšējais spēks sasniedz visu ķermeni. Masāža noslēgumā izmanto krāsainos pusdārgakmeņus, kas tiek uzlikti uz enerģētiskajiem centriem - čakrām. Kasto akmeņu masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts - tiek noņemts stress un spriedze; uzlabota asins cirkulācija un vielmaiņa - tiek straujāk izvadīti vielmaiņas un sairšanas produkti. Tāpat arī tiek labvēlīgi ietekmēta kā perifēro, tā arī centrālo nervu sistēma. Karsto akmeņu masāža arī noņem muguru sāpes, palielina ādas tonusu un elastību, pastiprina tauku un sviedru dziedzeru sekrēciju, attīra poras un izvada šlakvielas. Tāpat arī tiek neitralizēta negatīvā enerģija.
Pirms došanās prom iesakām saviem klientiem vēl mazdrusciņ uzturēties pie mums, un nobaudīt zālīšu tēju, lai pastiprinātu masāžas efektu.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • 30 minūšu karsto akmeņu muguras masāža divām personām;
  • Pēc procedūras - zāļu tēja;
Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: “Old Riga SPA” - Kalēju iela 39, Rīga
icon time
Ilgums: 30 minūtes
icon person
Personu skaits: 2
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon massage
Ķermeņa zona: Muguras
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Rīga
icon place
Reģions: Rīgas
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē

70,00 €

Papildus garantijas:

  • Derīguma termiņš 12 mēn.
  • Bezmaksas piegāde!
  • 365 dienu apmaiņas garantija!
  • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Old Riga SPA
+371 29340341

Komentāri