facebook

Makšķerēšana un loma pagatavošana muižā Karpynė

"Karpynė" atrodas pašā Lietuvas centrā, netālu no šosejas Viļņa-Klaipēda. Šī ir lieliska vieta, kur var baudīt aizraujošu atpūtu kopā ar ģimeni vai draugiem. Arī mazajiem apmeklētājiem nebūs garlaicīgi, jo šeit ir bērnu rotaļu laukums.

Muižā " Karpynė " zvejnieki saņem iespēju ne tikai atpūsties, bet arī noķert lielu lomu. Jums būs iespēja izvēlēties zvejot lielā vai mazā dīķī. Izvēloties zvejot mazajā dīķī, jums tiks piedāvāta makšķere. Lai zveja lielajā dīķī būtu efektīvāka iesakam jums paņemt līdz savus zvejas rīkus.  Atļauts zvejot ar divām makšķerēm un ņemt līdz draugus. Jums būs iespēja paņemt  līdzi savu lomu līdz 8 kg smagu zivju lomu un 2 kg zivju pagatavot vai kūpināt, pēc jūsu pieprasījuma. Pagatavot lomu vai kūpināttovarēsiet tepat uz vietas! Ja laikapstākļi, vēja virziens, ūdens temperatūra vai citi apstākļi nav labvēlīgi gudrajām zivīm, karpām un tā diena zvejniekam būs ne īpaši laimīga ar lomu, piedāvājam Jums noķert zivis restorānā "Karpyne".

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • zveja mazajā vai lielajā dīķī;
 • atļauja zvejot ar 2 makšķerēm;
 • espēja paņemt uz mājām līdz 8 kg smagu zivju lomu un 800g - 2 kg zivju pagatavot vai kūpināt;

Svarīgi: Atļauts līdz ņet draugu, bet viņš nevarēs zvejot. Zvejas sezona ir no 04.15-10.01 (var atšķirties atkarībā no laika apstākļiem).Lai zveja lielajā dīķī būtu efektīvāka , mēs iesakām jums paņemt nepieciešamos jums zvejas rīkus. Ja vēlēsieties paņemt līdz lielāku skaitu zivju būs jāmaksā papildu maksa 3.80 EUR / kg. Neveiksmīga loma gadījumā, zvejnieks un viena pavadošā persona varēs nogaršot zivis restorānā. Pirms pakalpojumu sniegšanas dāvanu kartes lietotājam jāizlasa un jāievēro makšķerēšanas noteikumi.

Datu lapa
Pakalpojuma vieta: Muiža Karpynė , Karpynės g. 2, Gabšių k., Raseinių r. Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: 1-2
Apģērbs: Nav prasības apģērbam
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: 04.15-10.01 (pie labvēlīgiem laika apstākļiem var mainīties)
Valsts: Lietuva
Vieta Lietuvā: Raseiņi
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
info
Kupona valoda: Angļu
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija

39,00 €

 • Izvēlieties

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
Karpynė
+37065077437; +37042870123
Komentāri
 • Komentāri par davanusala.lv
 • Girts
  Liels paldies! Dāvana bija noformēt ļoti skaista, pasūtītās puķu pušķis lielisks. Noteikti iegādāšos vēl pats un iesaku saviem draugiem un paziņām