facebook

Dāvanu karte kokteiļbārā "MeetUp" Cēsīs

-15% ATLAIDE VISAM! Atlaides kods: DSIZKLAIDES15

Vairāk informācijas

Izbaudi patīkamu atpūtu un atpūties vienīgajā tematiskajā kokteiļbārā Cēsīs - "MeetUp". Šeit Jūs varēsiet baudīt kvalitatīvus kokteiļus no pašgatavotām sastāvdaļām. Šeit Jūs varēsiet baudīt ne tikai garšīgus kokteiļus, bet arī plašu izklaižu klāstu. Šeit Jūs varēsiet izmēģināt dažādas galda spēles, 2 virtuālās realitātes iekārtas, 2 PS4 konsoles, novuss un mājīgu atmosfēru pašā Cēsu vecpilsētas sirdī. Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet norēķināties par MeetUp bāra pakalpojumiem, dažādām spēlēm, telpu īrēm, MeetUp rīkotajiem pasākumiem, turnīriem, meistarklasēm un koncertiem.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
  • Izvēlētās izklaides, dzērieni no bāra ēdienkartes, MeetUp rīkoto pasākumu, meistarklašu, turnīru un koncertu apmeklējumi, šīs dāvanu kartes vērtībā;

Svarīgi: Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Izklaidēm nav īpaša vecuma ierobežojuma, taču personām jaunākām par 12 gadiem ir nepieciešama atbildīgās personas uzraudzība. Katram ir jāizvērtē savs medicīniskais stāvoklis un piemērotība mūsu pakalpojumiem. Vasaras periodā piedāvājam arī terasi, kur varēsiet baudīt patīkamu atpūtu.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme

Datu lapa

icon place
Pakalpojuma vieta: "MeetUp" - Rīgas iela 25, Cēsis
icon time
Ilgums: Nav norādīts precīzs laiks
icon person
Personu skaits: 1-9
icon clothes
Apģērbs: Apģērbam prasību nav
icon calendar
Derīguma termiņš: Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
icon sun
Sezona: Visu gadu
icon place
Valsts: Latvija
icon place
Pilsēta: Cēsis
icon place
Reģions: Vidzeme
icon info
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Vieta kartē

Komentāri