KONKURSS NO VSPA
Esi nedaudz noguris no pelēkajām dienām? Izkrāso tās ar jaunām krāsām un emocijām! VSpa ir komanda, kuru iedvesmo dabas spēks un tās ārstnieciskais potenciāls. Apvienojot mūsu augsti kvalificēto meistaru zināšanas par cilvēka organismu ar dabas dziedinošajiem produktiem, kā skuju ekstrakts, dūņas un māli, spējam palīdzēt gan tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama medicīniska palīdzība, gan arī tiem, kuri vēlas relaksēties pēc grūtas darba dienas. Piedāvājam bezmaksas relaksējošu klasisko muguras masāžu, kas ir tik nepieciešama šajā aukstajā gada laikā!
Balva:
2018. gada 10. decembrī mēs izlozēsim laimīgo, kas iegūs relaksējošu klasisko muguras masāžu. Izlozēsim dāvanu karti "Klasiskā muguras masāža salonā VSPA" (22 EUR vērtībā).
Konkursa noteikumi:
1. Konkursu organizatori: SIA "Dāvanu Sala" sadarbībā ar SIA "VSPA".
2. Konkursa norises laiks: no 26.11.2018 līdz 10.12.2018
3. Balvu fonds: 1 (viena) balva - "Klasiskā muguras masāža salonā VSPA"
4. Uzvarētāja paziņošanas datums: 11.12.2018
5. Konkursa norise: interneta vietne www.davanusala.lv
      5.1. Ikviens mājas lapas www.davanusala.lv lietotājs, kas reģistrējas jaunumu saņemšanai mūsu mājaslapā periodā no 26.11.2018 līdz 10.12.2018 automātiski piedalās konkursā.
      5.2.Konkursa dalībnieks piekrīt, ka sniedz precīzu informāciju (vārds, uzvārds, e-pasts).
      5.3. Uzvarētājs piekrīt, ka saņemot balvu tiek uzņemta fotogrāfija, kas vēlāk var tikt publicēta Dāvanu Salas vai VSpa sociālajos portalos.
6. Konkursa beigās 10.12.2018 no visiem jaunajiem reģistrētajiem lietotajiem tiks izlozēts laimīgais, kas arī iegūs bezmaksas dāvanu karti Klasiskajai muguras masāžai no VSpa
7. Konkursa rīkotājs sazināsies ar uzvarētāju elektroniski uz konkursa dalībnieka reģistrēto e-pastu.
8. Konkursa uzvarētāja vārds var tikt publicēts sociālajā portālā - www.facebook.com
9. Konkursa dalībnieki piekrīt, ka uz viņu e-pastiem var tikt izsūtītas jaunumu vēstules.
10. Ja ar uzvarētaju nav sanācis sazināties 30 dienu laikā no uzvarētaja paziņošanas brīža, dāvana tiek anulēta.
11. Balvas nav maināmas pret naudu!
12. Ar savu piedalīšanos konkursā, konkursa dalībnieks apstiprina, ka ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī piekrīt, kā arī konkursa organizatori drīkst apstrādāt, uzglabāt un izmatot konkursa dalībnieka datus uzvarētāja noteikšanai un to publicēšanai portalos www.davanusala.lv, www.facebook.com, kā arī balvas izsniegšanai. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt konkursa uzvarētāju noskaidrošanu un balvu izsniegšanu.​