facebook

Романтический аромамассаж с натуральными эфирными маслами для пары

-46%
Top Скидка!

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Сочетайте массаж с ароматерапией и наслаждайтесь расслабляющим массажем с эфирными маслами в нашем уютном салоне "MySPA". Наши мастера позаботятся о том, чтобы Ваше тело расслабилось и получило полное расслабление. Эта процедура поможет снизить напряжение, улучшить сон и снизить стрессоустойчивость. Перед процедурой Вы сможете выбрать наиболее приятное и эмоционально подходящее эфирное масло.

В предложение входит:
 • Расслабляющий массаж всего тела с ароматическими эфирными маслами на Ваш выбор;
 • Горячий чай или кофе после процедуры;

Важно:

Требуется предварительное бронирование. В процедуре могут принимать участие лица с 14 лет. В салоне Вы сможете выбрать наиболее приятное и эмоционально подходящее для Вас ароматное эфирное масло.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "MySPA" - Lačpleša iela 27 Рига Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 1 час
Количество человек: 2
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Участок тела: Все тело
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

65,00 €

-46 %

120,00 € *Обычная цена, покупая у поставщика услуги

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +65

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
MySPA
+371 22072898
Google 4 / (60)
 • Bijām uz pāru relaksējošo masāžu. Meistares Jolanta un Darja bija patīkamas un laipnas. Masierītēm bija ļoti maigas rokas. Dvieļi sausi un smaržīgi. Kopumā patīkams piedzīvojums.
 • Ļoti patīkama atmosfēra un super laipns personāls. Noteikti bija sajūta, ka klients šeit ir svarīgs. Devos uz pilno masāžu un varu teikti tikai visu to labāko. Patīkami pavadīts laiks, paldies!
 • Nevienam neiesaku izmantot šī SPA pakalpojumus. Tā noteikti nebija masāža, tikai ķermeņa smērēšana ar eļļu. Dvieļi bija netīri un smirdīgi, piesūcināti ar eļļu. Šķiet, ka tiek lietots viens dvielis visu klientu apsegšanai. Nekādas relaksējošas sajūtas. Pēc masāžas netika piedāvātas nekādas iespējas notīrīt vai nomazgāt eļļu, kas klajā ķermeni biezā kārtā. Tāpat saģērbos un devos prom. Telpas neomulīgas un bezgaumīgas.
 • biju uz šokolādes masāžu, masāža ļoti īsa(visur citur kur esmu gājusi tā ir ilgāka), kad mani vienu atstāja ietītu šokolādē beidzās mūzika un varēju visu laiku klausīties administratores sarunas, durvju klaudzināšanu un visu citu, kas notika ārpus kabineta, relaksācija nulle un viņi pat ejot uz dušu nedot jaunu dvieli, vienkārši noņem to kas bija tev virsū(kas jau ir sasūcies ar eļļām un ir taukains ) un pakar pie dušas ar komentāru ka ir pakārts dvielis ar ko noslaucīties pēc dušas. Nevienam neiesaku šo vietu!!!!
 • Ļoti dīvaina vieta. Tādas duālas sajutas. Nav kritiski. Var visu paciest un pieņemt. Vidējs apkalpošanas, vidējs masāžas un vidējs komforta līmenis. Domāju zaudējums nāk no dalības kuponu programmās, jo tas nonivelējis ir visu vērtību pār vēlmi iegūt naudu. To var just. Bizness ir naudas pelnīšana. Te trūkst sirds un dvēseles. 2x Biju. Abas reizes masāža nebija slikta, ļoti iespējams apmeklēšu vēl, bet turpināšu meklēt labāku vietu.
комментарии