facebook

Подарочная карта на услуги гостиницы "Santa" в Сигулде

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Hotel Santa - это место, где можно отдохнуть от городской суеты. В этом небольшом загородном отеле в Сигулде вы сможете насладиться спокойным отдыхом и побаловать себя разнообразными развлечениями. Отель предлагает номера разных классов, сытные и вкусные ужины в ресторане отеля и различные специальные предложения, такие как Wine Casino. Наш отель имеет давние и добрые традиции гостеприимства и приветливого персонала, который будет рад позаботиться о вашем комфорте во время вашего пребывания.

В предложение входит:
 • Выбранные услуги из диапазона предложений гостиницы

Важно:

Требуется предварительное бронирование! Все услуги гостиницы "Santa"  можно посмотреть на сайте hotelsanta.lv При бронировании укажите, пожалуйста, код бронирования Вашей подарочной карты и выбранные услуги.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Hotel Santa" - „Kalnjāņi“, Siguldas nov., Siguldas pag. Посмотреть расположение на карте
Количество человек: Неограничено
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Срок действия: Действителен и на выходных
Сезон отдыха: В течении всего года
Количество ночей: Неограничено
Страна: Латвия
Город LV: Сигулда
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки
Введите сумму от 50 до 250 €
Введите цену
 • Зарегистрированные участники получают баллы: +50

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Hotel Santa
+371 67705271
Google 4.4 / (203)
 • Izcili tīra, plaša, moderna. Par visu ir padomāts. Ziepītes smaržo ļoti tīkami. Mīļa uzņemšana. Un paldies par specialo piedāvājumu. Mēs noteikti atgriezīsimies. Nevar salīdzināt ar blakus esošo Spa un noteikti ir vērts samaksāt vairāk par luksuss pieredzi.
 • Ir ok, divvietīgais numuriņš gan maziņš pēc m², bet citādi viss tīrs un kārtīgs. Sienas varēja gan būt biezākas uz koridora pusi...
 • Laipns personāls,vakariņas-bauda,brokastis vienkāršas, bet ļoti garšīgas-auzu pārslu putra-dieviga!Spa patika,ko varējām baudīt divatā ?Vienīgi skaņas izolacija nr.varēja būt labāka. Bet tā kā vakarnakt plosījās negaiss,kur neļāva gulēt ?bija ok.Brokastis uz terases no rīta...mamma būs jāatkārto tāpat kā Spa zona
 • Neiesaku! Spa zona, sauna atrodas ārpus hotel telpām. Vienreizējās čības nav pieejamas, spa zonā čības nav pieejamas. Halāts ir saņemams par papildus samaksu. Istabas tīras, bet atrodoties tajās pārņem sajūta, itkā esmu atgriezies pagātnē par 20 gadiem. Vannas istabā pat neiegāju. Palūdzu atgriezt naudu un devos prom.
 • Patika viss! Īpaši patika, ka verējām ierasties naktī, nevienu netraucējot! Atslēga skapītī, kods īsziņā. Atbrauc 23os un ej uz numuriņu. Sabīdijām kopā gultas, bērns pa vidu un gulēt. Brokastis iekļautas cenā un daudz bagātīgākas, nekā bildēs bija attēlots. Žēl, ka paši nenofotografējām - būtu citiem ar apskatāms.. Apkalpošana jauka. Mums uztaisīja kafijas, lai nebūtu ilgi jāstāv un jāvēro aparāts, kamēr ataust gaisma, kā tieši tas darbojas! Brokastojām uz terases. Skats izcils un arī laiks arī mūs lutināja. Spīdēja saule, bet nebija karsts. Tā kā uz terases tobrīd neviena nebija, pēc brokastīm varēja arī uzvilkt dūmu! Tad sataisījāmies, samaksājām un braucām prom! Gandrīz ar visām atslēgām! ?
комментарии
 • Комментарии о
 • Хороший отель, чисто, хорошее место, красивый вид из окна, вежливый персонал, хороший вкусный завтрак. Очень понравилось