facebook

Базовый онлайн-курс дизайна интерьера

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Базовый курс дизайна интерьера предназначен для тех, кто хочет научиться красиво и со вкусом украсить любое помещение. Курсы обобщают все базовые знания, необходимые для того, чтобы самостоятельно обставить любую комнату.

В начале курса Вы должны найти любое пространство, которое Вы хотите преобразовать (возможно, это не настоящее пространство, но мы рекомендуем изучать дизайн в реальном пространстве). Вы также можете выбрать несколько комнат для курсов, но учтите - чем больше комнат, тем больше времени у вас будет на выполнение домашних заданий. На протяжении всего курса будут проводиться работы по меблировке этой комнаты. По окончании курса сдается экзаменационная работа, и после успешной сдачи - выдается сертификат.

В предложение входит:
 • 10 онлайн-уроков, каждый урок включает: видео (одно занятие около 40 минут) / теоретическая часть в письменной форме (для печати) / тест для самопроверки / практические задания, которые помогут Вам закрепить свои знания;
 • 1 онлайн-урок в ПОДАРОК ​​(Алисе Абеле из Pavasara mēbeles расскажет и покажет, как реставрировать мебель);
 • Практическая экзаменационная работа, которую проверяет и дает обратная связь дизайнер интерьеров Инесе Янсоне;
 • Сертификат (выдается после успешной сдачи экзамена);

Важно:

Подробное содержание урока: www.startdesigncourse.com/courses/pamatkurss. Все уроки будут доступны в Вашем профиле в течение 6 месяцев с даты активации подарочной карты, поэтому каждый студент сможет пройти онлайн-курс в удобном темпе. По прошествии 6 месяцев клиент теряет доступ к курсам.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Start Design Course" - www.startdesigncourse.com
Продолжительность: Продолжительность не указана
Количество человек: 1
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: По всей Латвии
Регион: Рижский, Курземе, Латгале, Земгале, Видземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

230,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +230

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Start Design Course
info@startdesigncourse.com
Google 3.5 / (41)
 • Treniņu kvalitāte ļoti slikta, nevienam neiesaku. Visi pamati ņemti no youtube, tiešām nav vērts maksāt par to, ko var skatīties youtube, apmācība identiska.
 • Viļņas kodēšanas skolu izvēlējos pēc ieteikuma un pēc citu alternatīvu izvērtēšanas. Es noteikti nebiju vīlusies! Izvēlējos īso datu analītikas kursu, un pēc tā pabeigšanas jūtu, ka esmu ne tikai ieguvis diplomu, bet ieguvis dziļas zināšanas, jo visa informācija tiek pasniegta praktiskos uzdevumos, tāpēc to ir ļoti viegli apgūt un uzreiz iegūt praksi . Turklāt šai skolai patiesi rūp kvalitāte, piemēram, ja studentiem nepatika kāda pasniedzēja mācību metode, viņu uzreiz nomainīja pret citu! Visi trīs mani pasniedzēji ir lieliski, vēlreiz paldies! :)
 • Konsultante ļoti ātri atbildēja uz manu pieprasījumu, iepazīstināja ar kursiem, ātri sagatavoja nepieciešamos dokumentus, kas man bija jāiesniedz nodarbinātības dienestā. Paši kursi bija informatīvi un intensīvi. Liela uzmanība tiek pievērsta praktiskiem vingrinājumiem. Izvēlējos datu analītikas kursus un pēc mēnesi ilga kursa varu teikt, ka esmu labi sagatavojies jaunam amatam. Arī kursa pasniedzēja bija ļoti profesionāla, atstāja vietu jautājumiem un vienmēr palīdzēja tos atrisināt, ņemot vērā grupas vajadzības un tempu.
 • Šovasar VCS apguvu mašīnu testēšanas kursu, ko finansēja Nodarbinātības dienests. Man ļoti patika VCS administrācijas komanda, kas palīdzēja ar kursu izvēli un var redzēt, ka sadarbība starp VCS un Nodarbinātības dienestu noritēja raiti un ātri. Paši kursi bija skaidri strukturēti, un pasniedzēji tiešām bija kompetenti un profesionāļi savā jomā, man patika viņu pasniegšanas stils un komunikācija. Lekcijas bija elastīgas, tāpēc arī apvienojot ar darbu, visa pieredze bija laba.
 • Pieredze ar šo skolu ir bijusi un joprojām ir ļoti neapmierinoša. Es neiesaku automatizētās testēšanas apmācību. Skola nenodrošināja kvalitatīvu kursu: darbā tika pieņemts jauns pašmācības lektors, neprofesionāls, kura kompetences nepilnības atklājās katru nedēļu, kulminējot tikai kursa pašās beigās, kad sapratām, ka neesam apguvis pat rudimentārus pamatus. Mācību materiāls bija slikts, nepilnīgs, mācību plāns nebija izpildīts. Kursam nebija struktūras, skaidra plāna, tāpēc viss kurss bija haotisks. Skolas nostāja attiecībā uz kursu laikā izteikto kritiku un komentāriem bija tāda pati - tika ierosināts kursu atkārtot, t.i. t.i. ieguldiet savu laiku un enerģiju skolas nekvalitatīvo pakalpojumu dēļ. 100% dalībnieku pēc nekvalitatīva kursa un maldinošas komunikācijas uzrakstīja skolai pretenziju, ka šādi kursi var palīdzēt mainīt profesiju. Diemžēl nekvalitatīvi kursi un to neadekvāta organizācija patiešām liedz jebkādas iespējas mainīt karjeru. Tāpat mūsu kursa beigu datums tika pārcelts uz priekšu pēc tam, kad skola vienpusēji paziņoja, ka lektorei tajās pašās dienās jāsāk pasniegt jauna grupa. Daudzas neracionālas skolas darbības, nekvalitatīvs kurss un maldinoša komunikācija noveda pie tā, ka kurss 100% izteica pretenzijas, taču skola neuzņemas nekādu atbildību par savām kļūdām un neprofesionalitāti. Pirms līguma parakstīšanas skola ļoti labi komunicē, zvana un raksta e-pastus. vēstulēm, tās apliecina, ka ar kursiem tiešām pietiek, ja vēlies mainīt karjeru, taču, izsakot pretenzijas, visa uzmanība un it kā skolas rūpes par "kvalitāti" izgaist ļoti ātri. Gan komunikācija ar pasniedzēju, gan direktoru iezīmēja skolas tendenciozo virzienu: nerīkot kvalitatīvus kursus, ko skola uzņemas saskaņā ar līgumu, bet gan noraidīt jebkādu kritiku un apgūt naudu, neuzņemoties atbildību par nekvalitatīviem pakalpojumiem. . Pēc kursiem jūties kā apzagts – tika ieguldīta ne tikai nauda, ​​bet arī laiks, bet rezultāta nav.
комментарии