facebook

Расслабляющий Дневной Спа в "OTTO Hotel & Sun" в Павилосте

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Наслаждайтесь расслабляющим и приятным пребыванием в отеле! OTTO Hotel & Sun". Здесь Вы сможете насладиться днем ​​в Спа - сначала Вы сможете расслабиться в нашей зоне Солнце и Бассейна. После посещения сауны и бассейна, когда Вас согреет особое солнце ОТТО, наш Спа-специалист проведет специальный янтарный массаж тела. Янтарная пудра в сочетании с натуральными маслами обладает омолаживающими свойствами. Замедляет процессы старения кожи и стимулирует регенерацию кожи. После массажа тела следует омолаживающая экспресс-процедура для лица PHYTOMER. Ваша кожа получит удовольствие от интенсивно увлажняющей ванны, так же ей вернется хорошее самочувствие и сияние. В конце дня Спа - чашка травяного чая в ресторане ОТТО.

В предложение входит:
 • Посещение солнечной зоны и бассейна OTTO - 60 минут;
 • Янтарный массаж тела - 60 минут;
 • Регенерирующая экспресс-процедура для лица PHYTOMER - 40 минут;
 • Травяной чай в ресторане ОТТО;

Важно:

Требуется предварительное бронирование!

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "OTTO Hotel & Sun" - Dzintaru iela 7, Павилоста, Павилостский район., LV-3466 Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 3 часа
Количество человек: 1
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 6 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Участок тела: Все тело
Страна: Латвия
Город LV: Павилоста
Регион: Курземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

99,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +99

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 6 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
OTTO Hotel & Sun
+371 63451200 / info@ottohotel.lv
Google 4.7 / (192)
 • Laba viesnīca ar SPA. Tikai dažas subjektīvas nianses. Smēķētājiem atvēlēta vieta otrpusceļam, auto stāvvietā, lai gan viesnīcas jumts ir atvērta terase, kuras kādā stūrītī laprāt nobaudītu kādu dzerienu ar pīpi vai cigāru. (Izskatās, ka viesnīcas īpašnieks vai vadītājs ir principiāls nesmēķētājs.) Viesnīcas numuriņos stilīgā betona grīda man nešķiet stilīga.? Trešdaļkvadrātmetra balkonam numuriņā nav saprotams pielietojums, tas varētu arī nebūt. Ja spa zonā būs vairāk par 6 pers., nebūs ērti to izbaudīt, vel jo vairāk, ja tās ir dažādas kompānijas. Un spa ir pagrabā, bez logiem, tumšās krāsās… Ja būtu liels TV ar jūras skatiem visu uzlabotu, vasarā ar live video no pludmales, ziemā ar ierakstu!? Citādāk persoāls draudzīgs, viss tīrs, brokastis labas.
 • Paldies! Iebraucàm ziemīgà vakarà, viesnīcá mús sagaidīja ar vīna degustàciju un siltu Spa zonu. Un numuriņi- tik gaumīgi! Un gultas- tik mīkstas. Īsts relaks! Paldies komanda!
 • 5 zvaigznes viennozīmīgi! Ierodoties redzētais pārsniedza gaidīto, līmenis atbilst galvaspilsētas “high end”naktsmītnei. Sajūta, ka īpašniekam viesnīca ir nevis naudas pelnīšanas līdzeklis, bet sirdslieta, kur viss tiek darīts neskaitot centus, bet prioritāte ir pakalpojums. Personāls ļoti laipns un zinošs. Istabiņa tīra un stilistiski veiksmīga. Brokastis ir iespēja pasūtīt istabiņā un izvēle pietiekoši liela, smaidīgs un laipns personāls pasniedz tieši jūsu norādītajā laikā. Kopumā visa pieredze pārsniedza ekspektācijas!!! Kurzemes pusē diez vai var atrast kaut ko labāku. Personāls 5/5 Viesnīca 5/5 Price-performance 5/5 Restorāns- atmosfēra baudāma
 • Pāvilosta ir miera osta. Ļoti patīkama atmosfēra. Otto viesnīca sniedz šo pašu sajūtu. Spa gan lika drusku vilties, jo nekā īpaša tur nebija, toties vakariņas un bagātīgās brokastis gan bija bomba!
 • Mums łoti patika, bijām ar 10 mēnešu vecu bērnińu un satikām vecākus gan ar jaunākiem gan vecākiem bērnińiem. Bijām spa zonā ar mazo, viss mums loti patika, bija baseinins ari mazajam un bijām vienīgie pa visu spa zonu , kas bija forši . Loti patika vīna stunda , kuras laikā mamma vareja bišku atpūsties kamēr citi no mūsu kompānijas mazo pieskatija :) Vienu nakti gulējām pirmajā stāvā istabińā ar āra terasi ( loti ērti jo varējām atstāt bērna ratińus tur) , otru nakti istabā ar balkoninu uz iekšpagalmu. Abas naktis mazais labi pagulēja, nebija nekādi baigie trokšñi. Visi slavēja restorānu un cik foršs esot bijis bārmenis/viesmīlis( esot loti garšīgi kokteiłi). Un milzīgs paldies personālam, łoti atsaucīgi un pretimnākoši :)
комментарии