facebook

Подарочная карта www.beziepakojuma.lv

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Подарочная карта на покупки в интернет-магазине экологически чистого концептуального магазина “Burka” www.beziepakojuma.lv. В ассортименте представлены полезные и качественные продукты питания, товары от местных производителей, экологически чистые товары для дома, натуральная и качественная косметика и средства гигиены. Магазин дает вам возможность выбрать, в какой упаковке получить ваш заказ – упакованной в многоразовые материалы или преподнесенной в качестве специального подарка.

В предложение входит:
 • Выбранные товары на сумму подарочной карты интернет-магазина www.beziepakojuma.lv

Важно:

Чтобы воспользоваться подарочной картой, напишите на info@beziepakojuma.lv, указав код бронирования подарочной карты. Мы вышлем Вам информацию, необходимую для использования подарочной карты.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: www.beziepakojuma.lv
Продолжительность: Продолжительность не указана
Количество человек: Неограничено
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: По всей Латвии
Регион: Рижский, Курземе, Латгале, Земгале, Видземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки
Введите сумму от 20 до 100 €
Введите цену
 • Зарегистрированные участники получают баллы: +20

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Beziepakojuma veikals "Burka"
+371 29161222 / info@beziepakojuma.lv
Google 4.9 / (54)
 • Lieliska apkalpošana un kvalitatīva produkcija.
 • Tā atmosfēra ienākot veikalā. Un Tā smarža.Noteikti paņemt savu traucinņu. Rodas vēlme nopirkt no visā pa druskai. Te var atrast to kā citur nav. Burvīgi
 • Brīnišķīgs veikals ar ļoti laipnām un zinošām pārdevējam. Jau 2 reizes tur iegādājos dāvanas . Visu izstāsta, iesaka un kas pats galvenais- visu iedod nogaršot! Viss svaigs, kvalitatīvs un jauki noformēts! Tur ieejot, gribas no visa pa druskai nopirkt,jo grūti izvēlēties. Un nesanāk nemaz tik dārgi . Var iet ar savu iepakojumu. Var uz vietas burciņu nopirkt . Skaists un interesants veikalā iekārtojums! Noteikti iešu vēl!
 • Pirmais beziepakojuma veikals Latvijā. Plašs klāsts ar graudaugiem, garšvielam, sadzīves precēm, higiēnas precēm, našķiem u.c. Viss nopērkams bez iepakojuma, savos traukos vai maisiņos. Ja trauku vai maisiņu nav, veikalā pieejams burku plaukts, kurās burkas drīkst ņemt bez maksas, vai arī alternatīva - papīra iepakojums (arī bezmaksas). Trauka sars tiek atrēķināts no kopējā svara, tādējādi pircējs maksā tikai par produktu. Veikalā ērts izkārtojums, pieejams māmiņām ar bērnu ratiņiem un invalīdiem ratiņkrēslos. Atsaucīgi pārdevēji, mierpilna gaisotne, mājīgs interjers.
 • Viens no beziepakojuma veikaliem Rīgā. Šeit produktus var nopirkt gan uz svara, gan arī ja nu ir aizmirsies savs iepakojums, tad ir videi draudzīgs iepakojums- papīra. Cenas patīkamas, paķeriet savus iepakojumus un dodieties iepirkties.
комментарии