facebook

Ужин из 3-х блюд в ресторане "Beef Room" в Риге

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Beef Room — это ресторан с неформальной обстановкой, который работает в течение всего дня, где подают эксклюзивную качественную говядину, сезонные и местные блюда, крафтовое пиво и изысканные напитки, передающие дух хорошего стейк-хауса. Кухня- фьюжн сочетает в себе национальные элементы разных стран и народов. Ресторан стремится превзойти ожидания местных жителей и современных путешественников и представляет страну через местные ингридиенты.

В предложение входит:
 • Ужин из 3 блюд в ресторане Beef Room;
 • бесплатный Wi-Fi;

Важно:

Обязательное предварительное бронирование, которое можно отменить не позднее, чем за 1 сутки.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Beef Room Riga" - Grēcinieku iela 25, Рига Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 1 час 30 минут
Количество человек: 1-2 (отличается цена, поменять можно в "Выберите число человек")
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки
 • Укажите количество человек

50,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +50

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Beef Room
+371 67108022 / beefroom@hgiriga.com
Google 4 / (48)
 • Jauka vieta! Bijām uz "5 kārtu vakariņām"- viss ļoti garšīgi! Un vīna glāze arī klāt. Iesaku!
 • Bijām devušies uz Beef Room restorānu restorānu nedēļas ietvaros, ēdienam nebija nevainas. Ja jaizvēlās starp baraviku un brieža pastēti,noteikti ņemat brieža pastēti (izteiktāka garša), pietrūka gan maizes daudzums pie pasniegtā pastētes daudzuma! Runājot par pamatēdienu un saldo,tiem sekoja mazuma piegarša. Tā kā bijām 9 cilvēku kompānija,automātiski tiek pieskaitīta apkalpošanas maksa,kas ir 10%, ar ko vajag rēķināties šajā restorānā,ja ejat liela kompānija! Uz mums visiem bija 7 ūdens pudeles,bet beigu beigās katram cilvēkam tika pieskaitīta ūdens pudele,ko apjautām tikai nākošajā dienā! Iesakam sekot līdzi atvērto pudeļu daudzuma,jo beigās nemaz neizdzēram tik daudz ūdeni cik bija atvērts! Kā arī viens cilvēks pasūtīja vīnu,ko tā arī vakara gaitā nesagaidīja,bet par laimi neatnestais vīns netika pieskaitīts rēķinam!Jutāmies sarūgtināti par šādu apkalpošanas līmeni,kam būtu bijis jābūt augstā līmenī,ja jau automātiski mākam pieskaitīt 10% apkalpošanas maksu! Restorānu nedēļu apmeklējam jau 3 gadu un šogad noteikti netrāpījām desmitniekā, šo vietu neiesaku!
 • Noteikti neiesaku apmeklēt šo restorānu Restorānu nedēļas ietvaros - ēdiens nebija pārāk garšīgs, ļoti parasts, porcijas bija ļoti mazas (ja neņem veģetāro variantu), apkalpošana neprofesionāla; ja nelieto alkoholu, tad šefpavāra kompliments tev nepienākas (jo tas ir mandeļu liķieris, bet vietā neko citu neatnes) :) Parasti saldais “izvelk” visu, bet šis bija tiešām bezgaršīgs un neiepriecinošs. Iespējams, ne restorānu nedēļas ietvaros ēdiens būtu bijis labāks. Beigās samaksājām 100€ par diviem cilvēkiem, jo papildus paņēmām kvasu un ūdeni.
 • Restorānu nedēļas ēdiens bija samērā labs, ļoti gardas pastētes un burvīgs pamatēdiens, diemžēl milfejs un bumbieru biezenis (!) lika vilties. Ieteiktie vīni mums šķita saderīgi ar pasniegto ēdienu. Apkalpošana it kā pieklājīga, tomēr kaut kas pietrūka. Restorānu gribētos mazliet izolētāku no viesnīcas ieejas, bet ir ciešami.
 • Pirmo reizi apmeklēju šo restorānu, biju ļoti patīkami pārsteigta. Personāls īpaši atsaucīgs, mājīga atmosfēra, fantastisks ēdiens. Vieta, kur atgriezties!
комментарии