facebook

Подарочная карта для ресторана "Zilā Govs"

Top

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Zilā govs - элегантный ресторан в стиле таверны, расположенный в одном из самых очаровательных средневековых зданий Старой Риги. Ресторан назван в честь латвийской породы коров и предлагает креативную латвийскую кухню из 100% экологически чистых латвийских продуктов, различные стейки и рыбу. Zilá Gov — это хорошее место, где можно попробовать блюда местной кухни в утонченной, но традиционной манере.

В предложение входит:
 • Выбранные вами блюда и напитки из меню ресторана Zilā Govs в размере подарочной карты

Важно:

Обязательное предварительное бронирование, которое можно отменить не позднее, чем за 12 часов до забронированного времени. Рядом с рестораном доступны только общественные парковочные места (зона R или Europark Jēkaba).

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: Restorāns "Zilā Govs" - Meistaru iela 21, Рига Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: Неограничено
Количество человек: Неограничено
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки
Введите сумму от 25 до 150 €
Введите цену
 • Зарегистрированные участники получают баллы: +25

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Restorāns Zilā Govs
+371 20035524
Google 4.3 / (769)
 • Perfekta vieta romantiskajam vakaram! Vakariņas ar svecīti uz galda, kā filmās. Steiki perfekti, mutē kūstoši. Dzērieni un saldais arī augstākajā līmenī. Bet viesmīlis vakaru padarīja burvīgāku par burvīgo. Ļoooti iesaku❤️ noteikti favourite vieta
 • Neiesaku ,ļoti nebaudāms ēdiens. Steiks peldēja ķiplokos, un gaļas garšu nejūt tikai ķiploku!!! Lasis pārcepts un pārpiparots. Drausmīgi . Mājās gatavots ēdiens sagādā lielāku baudijumu nekā Zilās Govs restorāna maltīte. Vienīgā baudāmā lieta ir interjers.
 • Nepatika. Lai gan apmeklētāju piektdienas vakarā maz, ilgi jāgaida, kamēr apkalpo un aiznes šķīvjus pirms deserta. Pasūtīju foreli- ļoooti sāļa. Apkalpošana - vāji. Sen nebiju tik ļoti vīlusies.
 • Kādu laiku atpakaļ bijām restorānu nedēļas ietvaros. Pašāv vecrīgas sirdī, vieta ļoti tūristiska. Vasarā ļoti jauki pasēdēt ārā, pavērot cilvēkus. Pats ēdiens ne ar ko nepārsteidza. Apkalpošana laipn un ātra. Vieta vairāk uz tūristiem tendēta.
 • Vecrīgas Restorānu nedēļas ietvaros izvēle bija par labu restorānam "Zilā Govs". Tomātu krēmzupa un kazas siera salāti 9/10, īsti pat nav ko piebilst, varbūt varēja būt mazliet savādāka maizīte pie zupas. Jēra karē 4/10, piedevas garšoja pēc silta vinegreta, ar jēra gatavības stadiju kaut kas bija nogājis greizi, gaļa kā kožļene vietām. Tunča fileja ar sparģeļiem 8/10, sparģeļi lieliski, filejas gatavība laba. Šeit gan gribas pieminēt, ka abi otrie ēdieni bija pārsālīti, ko norādījām arī viesmīlim, bet viņš laikam jau bija pieradis saņemt šo komentāru un nekā īpaši nereaģēja. Mājas siera kūkas kārtojums ar aveņu mērci 5/10, šeit bija sajūta, ka glāzē iekrauts maskarpone krēms, kas saputots ar kaudzi cukura un saldo krējumu un mērci pa virsu bija tikai skatam. Trekni un pārsaldināti, šis vairāk piestāvēja kādam bistro. Atmosfēra 8/10, apkalpojošais personāls - jauni vīrieši, ļoti pieklājīgi, autentiskums, sveces un pieklusināta gaisma. Apskatījām arī regulāro ēdienkarti - nekā sevišķa. ?‍♀️ Laikam jau teikšu, ka nepalika tāda pēcgarša, lai vēlētos atgriezties šeit vēlreiz.
комментарии