facebook

Расслабляющая СПА-процедура с балтийским янтарем

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Побалуйте себя и своих близких процедурами с балтийским янтарем!

Лечение янтарем становится все более популярным, так как янтарь – это не только красивое украшение, но и прекрасное косметическое средство, обладающее целебными свойствами. Янтарь обладает способностью повышать иммунитет организма и способствовать регенерации клеток, делает кожу моложе и здоровее, заряжает энергией.

В предложение входит:
 • 1 час янтарного массажа;
 • 30-минутный янтарный пилинг;
 • Вкусный чай в непринужденной обстановке после процедуры;

Важно:

Процедура подходит как женщинам, так и мужчинам. Требуется предварительное бронирование.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: „Park SPA“ - Kalpaka bulvāris 9, Рига Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 1 час 30 минут
Количество человек: 1
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Участок тела: Все тело
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

97,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +97

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Park SPA
+371 29121111 / info@parkspa.lv
Google 4.8 / (61)
 • Mēs devāmies uz Park Spa kopā ar manu draugu, un mēs lieliski pavadījām laiku, baudot ikmēneša īpašo piedāvājumu par pārsteidzošu cenu par pakalpojumiem un kvalitāti. Tā bija ļoti relaksējoša un atsvaidzinoša pieredze. Šis ir labākais spa Rīgā, un es iesaku viņu pakalpojumus, ja meklējat augstākās klases pieredzi par labu cenu. Mēs noteikti drīz atgriezīsimies.
 • Bija brīnišķīga pieredze ParkSpa! Bija 2h masāža ar sejas kopšanu. Speciāliste bija patiesi brīnišķīga dāma un sniedza man brīnišķīgus padomus par manu muguru. Brauktu vēlreiz!
 • Mēs rezervējām 3h VIP ārstēšanu. Sākām ar ļoti intensīvu pīlingu, iepriekš nesildoties pirtī. Citās vietās sākumā vienmēr ir pirts, kas padara pīlingu ērtāku. Masāžas laikā istabā bija par aukstu! Masāža bija laba, bet diezgan maiga un nebija tik profesionāla. Masāžas gultām nav atveres galvai, tāpēc guļot uz vēdera ir ļoti neērti kaklam un arī tad nav iespējams masēt kaklu. Pēc tam burbuļvanna bija jauka, un personāls bija ļoti draudzīgs. Tika gaidīta profesionālāka ārstēšana par cenu.
 • Fantastiski profesionālas masieres!!
 • Ieteicams ceļotājiem, kas brauc uz Rīgu.Pirms rezervēšanas nedaudz uztraucos, jo nebija nevienas atsauksmes ķīniešu valodā, bet visa ārstēšana tiešām bija tās cenas vērta, lai gan cena bija augstāka (vasaras plāns divām personām uz trim stundām bija 163 eiro ). Joprojām ir vērts mēģināt! Rezervācija: Pēc ārstēšanas kursa izvēles nosūtiet e-pastu uz oficiālās vietnes e-pasta adresi, informējot par plānu un laiku.Pēc laika apstiprināšanas veikalā rezervācija tiks pabeigta. Ārstēšanas kurss: Pēc ierašanās jūs aizvedīs uz istabu uz 20 minūšu dušu, kam sekos pusstundu ilga visa ķermeņa pīlings ar jūras sāli un augu formulām, ko veiks divi masieri, un pēc tam 15 minūšu duša, lai nomazgātu jūras sāli. uz ķermeņa Varat arī izmantot privāto pirti istabā, pēc tam pusstundu ilga ēterisko eļļu masāža. Pēc beigām būs aptuveni pusotru stundu burbuļvannas un pirts laiks. Var iegādāties arī šampanieti un dzert to mērcējot.
комментарии