facebook

Прогулка на кораблике AGNES Рига - Межапарк

-20%
Скидка!

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Прогулочный катер AGNES — совершенно новый, удобный и безопасный катер, построенный в 2020 году. Предлагаем увлекательную морскую прогулку по маршруту Рига – Межапарк. Во время этой поездки Вы сможете увидеть Рижский пассажирский порт, Рижский свободный порт, Кипсалу, Андрейсалу, Кундзиньсалу, Милграви. От Даугавы вдоль Саркандаугавы лодочный маршрут ведет к Кишезере, откуда открывается вид на гольф-клуб Ozo, порт Яунциемс, а также тихие и романтические пейзажи.

В предложение входит:
 • 75-минутная прогулка на прогулочном кораблике AGNES по маршруту Рига - Межапарк для 2 человек

Важно:

Обращаем Ваше внимание, что прогулка на катере может быть отменена из-за неподходящей погоды, технических причин, если катер был заказан или зарезервирован. Запрещено приносить на борт свои напитки и еду. Регистрация не требуется.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "River Cruises Latvia" - 11.Novembra krastmala, между мостами Акменс и Ваншу (Рядом с мостом Акменс, напротив РТУ и Ратслаукум, ПРИЧАЛ № 2)
Продолжительность: 1 час 15 минут
Количество человек: 2
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: 15 апреля - 15 октября
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

24,00 €

-20 %

30,00 € *Обычная цена, покупая у поставщика услуги

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +24

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
River Cruises Latvia
Регистрация не требуется; +371 20091302
Google 4.6 / (1007)
 • Kamēr vasara,noteikti izbaudiet braucienu ar kuģīti! Tas ir neaprakstāmi brīnišķīgi, it īpaši jaukā kompānijā, sajust vasaru, vēju, svaigu gaisu un jaukus skatus !??
 • Skaists brauciens, bet ļoooti slikta apkalpošana. Kad pēc 40 min pajautājām, kur ir mūsu kokteilis (pa 30 eur), saņēmām atbildi, ka nebūs, jo beidzās kāda no sastāvdaļām.
 • Plusi(+) - Patīkama atmosfēra, skaisti skati, garšīgi kokteiļi?, pietiekams brauciena ilgums, braucu ar panorāmas reisu, 1 h ilgs brauciens. Mīnusi(-) - visus garāmgājējus aicina uz kuģīša klāja, bet neko nesaka par biļetēm, man gan bija nopirktas biļetes jau iepriekš ‘pērkam kopā’, jo tobrīd bija atlaide(12€ vietā bija 7,50€ no pers.), bet iekāpjot tās neviens nepārbauda, tikai brauciena pašās beigās jau 20 minutes pirms piestāšanas krastā, apkalpojošā meitene naski no visiem iekasē naudu par biļetēm(12 € no personas), tūristi bija nesaprašanā, jo iepriekš neviens neko nebija minējis. ?
 • Viesmīlīga apkalpošana (lai arī laikietilpīga) un super atmosfēra. Lieliska atpūta un relaksācijas deva visai ģimenei. Ieteikums : noderētu vēl kāda viesmīle, un iespēja rezervēt vietu, bijām 8 personas kas labprāt pavadītu laiku kopā, bet tā kā galdiņus parvietot nevar sanāca atsevišķi...tad viss būtu vēl patīkamāk.
 • Ilgi jāgaida dzērieni un tomēr būtu labāk, ja būtu iespēja rezervēt sev vietu.
комментарии