facebook

Квест "Стенограмма письма профессора Л. Попова"

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Это 1942 год. Лидер аухибургского движения сопротивления профессор Л. Попов направил в британскую разведку шифрованное письмо. Предварительная информация предполагает, что содержание письма может включать информацию о местонахождении пропавшего агента К. Известно, что агент К. успешно забрал важный предмет с центральной базы нацистов, поэтому его спасение жизненно важно на этом чрезвычайно напряженном этапе войны. Ваша задача отправиться в Аухибург, следуя оставленным Вам подсказкам, чтобы расшифровать это письмо от профессора Л. Попова.

Мы рекомендуем выбрать этот квест в игровом уровне в качестве 1-й миссии в нашем поле, если большинство участников Вашей команды в возрасте от 6 до 9 лет. Сложный по игровому уровню, этот квест рекомендуется в качестве 1-й миссии в нашей области, если в Вашей команде большинство игроков в возрасте от 9 до 14 лет. Это миссия простой конструкции, где Вам нужно будет найти 15 символов, которые позволят Вам расшифровать эту букву. Самыми важными Вашими навыками, которые Вам придется использовать, будут внимательность и орлиное зрение.

В предложение входит:
 • 1 час квест на 2 персоны - Стенограмма письма профессора Л. Попова

Важно:

Обязательное предварительное бронирование. Самостоятельно в игре могут участвовать лица от 10 лет. Участники младше 10 лет должны быть в сопровождении взрослых. В игре могут участвовать и дополнительные участники – на месте обслуживания за каждого дополнительного участника необходимо заплатить 10 EUR (максимальное количество участников в команде – 10, максимальное количество участников – 80).

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "EscapeTown" - "Auči", Krimuldas novads Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 1 час
Количество человек: 2
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: Рагана, Кримулда, Сигулда
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

20,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +20

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
EscapeTown
+371 22129065
Google 4.8 / (133)
 • Ļoti laba aktierspēle no personāla puses. Uzdevumi ir izaicinoši un interesanti. Var tikt arī pie adrenalīna devas. Perfekta atrakcija vecpuišu ballītei vai draugu kompānijai. Noteikti iesaku visiem izmēģināt.
 • Patiesi lieliski pavadīts laiks! Cilvēki, kas tēloja krievu un vācu kareivjus tik ticami un reāli likās un tā attieksme un valoda..?Vienkārši perfekti, izcili pavadīta šī atlikusī diena! Noteikti pavisam, iesaku viesiem, jebkuram apmeklēt šo vietu. Pašiem tik reālistiski liksies šī izlaušanās spēlē! Paldies patiesi, noteikti brauksim vēl.., gaidiet ciemos!? Paldiels paldies vēlreiz EscapeTown, vienkārši nepārspējami!????????☺???????❤
 • Sestdien bijām Auchiburgā. Sadalījāmies divās komandās - katrā pa 4. Piekritām sameklēt aģenta K dienasgrāmatu. Viss it kā ritēja raiti, gan ar vairākiem spriedzes brīžiem, taču tuvojoties uzdevuma izpildes laika beigām, mūsu it kā sabiedrotā komanda mūs brutāli uzmeta un apkrāpa kā.. nu, jā, kā tos pašus mazos ežus. Beigu beigās uztraukums, plāna nekonkrētība, nesaskaņas komandā noveda pie paniskas bēgšanas no sargiem un lodes kājā. It kā vairākas negatīvas lietas, un tomēr kaut kas tur Aučiburgā mūs kā komandu saliedēja vēl vairāk. Arī vakarā pie ugunskura bija daudz ko pārrunāt un daudz kas, par ko pasmieties. Un vēl viena lieta, kas gan nav lieta, drīzāk eņģelis. Tur bija tāda medmāsa Hilda, kas īstenībā bija sabiedroto aģente. Bija tie brīži, kad mēs kaut kur nobijušies, noguruši sēdējām, nezinādami, kur rīts, kur vakars, un pēkšņi viņa uzpeld no nekurienes, apvaicājas, vai visiem viss kārtībā, un nodod jaunāko informāciju no komandējošā sastāva, lai mēs varam veiksmīgi turpināt uzdevumu tālāk. Bet, protams, arī pārējie, kas gadījās mūsu ceļā, bija gan ar cilvēcību, gan augstu profesionalitāti apveltīti. Jā, pat tie friču sargi. Jā, skarbi, bet karš jau arī dara savu.. ;) Paldies par tām pāris stundām Aučiburgā.
 • Izcila vieta brīvdienu aktivitātēm. Spriedze, mistērija un orientācija. Organizētājiem brīnišķīgi piestāv savs tēls, kas sniedz autentiskuma garšu visam pasākumam. Bravo!
 • Ļoti interesanti izveidots kvests ,adrenalīns neizpalika?Patika gan lieliem,gan maziem.Nav tālu no Rīgas,labs ceļš.Pēc spēles ir vieta piknikam.Paldies organizātoriem!
комментарии