facebook

Романтическая встреча в средневековье в Яунпилсском замке

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Рыцарский замок, построенный в 14 веке, до сих пор удивляет своих посетителей своей основательностью и своей средневековой аурой, которую можно ощутить в музее, комнатах и ​​гостиничных номерах, а также на экскурсиях и мероприятиях со средневековыми персонажами.
В одной из самых старых частей замка, под сводчатым потолком устроен средневековый трактир Яунпилсского замка, где гости замка могут полакомиться с изысканными блюдами и средневековыми застольями при свете свечей и звуках старинной музыки.

Во время встречи Вы познакомитесь с темной романтической стороной Средневековья, взяв на себя роль лорда и хозяйки замка - наряжаясь в средневековые костюмы, отправляясь на романтическую экскурсию по замковым залам и наслаждаясь пиром замкового монаха, который едят руками или деревянными ложками. Хозяйка дворца подаст к столу жареные в пиве свиные ребрышки, жареную в яйцах рыбу, запеченный в духовке картофель, серый горох, тушеную капусту и другие блюда, а на угощение - вкуснейшее дворцовое вино и хлебный напиток!
Устройте романтическую встречу для двоих в средневековье, а мы будем ждать Вас!

В предложение входит:
 • Романтическая экскурсия на латышском или русском языке;
 • Прокат средневековых костюмов во время экскурсии и застолья;
 • Монашеский пир на двоих;
Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: ,,Jaunpils Pils” - Яунпилс, Яунпилсская волость, Яунпилсский край, LV – 3145 Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 2 - 3 часа
Количество человек: 2
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 6 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: Яунпилс
Регион: Земгале
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

80,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +80

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 6 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Jaunpils pils
+371 26101458; info@jaunpilspils.lv
Google 4.6 / (2587)
 • 1. Personāls - ļoti lapns, atsaucīgs. 2. Ēdiens - gan vakariņas, gan brokastis ļoti gardas. 3. Atmosfēra krodziņā ir kaut kas tāds, ko citur neesam sastapuši - īsta viduslaiku gaisotne. 4. Kamīns Barona istabā - ļoti relaksējoši vakarā, malka pat palika pāri. 4. Vienīgais mīnuss - Barona istabā ir džakuzī, uz kuru ļoti cerējām, taču izbaudīt nesanāca - ūdens bija auksts, zems spiediens krānā.
 • Bijām uz romantisku ekskursiju un mūku mielastu, kas bija kā dāvana. Ļoti jauka un laipna gide, kas pastāstīja par pili. Tam sekoja lielisks mielasts pils krogā, ļoti bagātīgi klāts galds un ļoti garšīgs ēdiens.
 • Izmantojām dāvanu karti. Mūka mielasts. Vista un zivs nebij baudāma,bet viss pārējai bij ļoti garšīgs.
 • Es īsti nesaprotu, vai trāpu tēmā, rakstu atsauksmi par Jaunpils pili, nevis viesnīcu, mēs nebijām viesnīcā, bijām pilī uz ekskursiju ar gidu. Bija pārģērbšanās viduslaiku pils galma tērpos, pa virsu pašu drēbēm, cepures u.c. Nekāda vaina. Vienu reizi apmeklēt noteikti ir vērts. Mums bija pieteikta ekskursija grupai. Nedaudz vēstures, pašiem īsti nekur nebija jāiesaistās, izņemot diskusijā ar gidu. Čiliņš. Bija ok. Ļoti žēl, ka pilij saskādēts nopietni jumts pēc 2023.gada vasaras dabas stihijām un ar ziedojumiem, ieejas maksām utt. nav iespējams pilnvērtīgi veikt kvalitatīvu remontu. Pašvaldībai vai pat valstij, noteikti vajadzētu nopietnāk iesaistīties šāda kultūrvēsturiska objekta glābšanā un saglabāšanā. Kā nekā, viena no Kurzemes hercogistes mazajām pērlītēm! Nav tikai Jelgavas pils svarīga, kā arī dažas pilsdrupas Kurzemē. Lai veicas Jaunpiliešiem!
 • Diezgan liels risks individuāliem ceļotājiem vasaras sezonā. Atbraucām triju cilvēku kompānijā ar domu kārtīgi apskatīt pili, paēst krodziņā. Devāmies uz pili, lai pajautātu, vai ir iespējams tikt uz kādu ekskursiju. Tādas iespējas nebija, visi gidi jau bija aizņemti. Mēs gan iepriekš nezvanījām un nerezervējām ekskursiju, bet cerējām, ka varbūt ekskursijas būs organizētas tā, ka arī individuāliem ceļotājiem būs iespēja uz kādu no tām tikt (mājaslapā ir dažādi varianti). Mums ieteica apmeklēt pils muzeju. Izlēmām vispirms apskatīt apkārtni, izstaigāt pilsētu līdz pienotavai un alus darītavai un tad pils krogā paēst, apskatīt muzeju. Kad atgriezāmies uz pusdienlaiku, izrādījās, ka pilī notiek kāzas, un mūs vairs iekšā pa pils durvīm nelaida. Darbiniece atvainojās, lūdzot izpratni, ka tagad ir kāzu sezona un aicināja atbraukt kādu citu reizi. Bet kāzu sezona ir visu vasaru brīvdienās un vēl ilgāk. No biznesa viedokļa ir pilnībā saprotams, ka priekšroka tiek dota lieliem korporatīviem pasākumiem. Tomēr līdz ar to kopumā netikām ne uz ekskursiju, ne muzeju, ne paēst krogā. Varbūt mums vienkārši nepaveicās, bet arī no citu ceļotāju atsauksmēm redzams, ka ir saskārušies ar līdzīgu situāciju, jo pils mājaslapā nav informācijas par prioritātēm. Visādi citādi - skaista pils un sakopta apkārtne.
комментарии