facebook

Поездка на квадроцикле в Риге

Top

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Хочешь острых ощущений? Приезжай и отдыхай вместе с Jena Motors!
Предлагаем развлечения круглый год в любых погодных условиях, на самых разных мотоциклах, а также прокат водных мотоциклов и квадроциклов, торговля новыми и малопользованными мотоциклами, полное сервисное обслуживание и ремонт мотоциклов разного вида.
Насладись приключением!

Добавь искры своему дню,поездка на квадроцикле будет то что нужно чтобы получить дозу адреналина и отвлечься от основной жизни! Проверь свою силу,выносливость и ловкость в поездке по лесу и песочным холмам в сопровождение инструктора.

В предложение входит:
 • Поездка на квадроцике
Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Jena Motors", Jaunciema gatve 320, Rīga Посмотреть расположение на карте
Количество человек: 1
Одежда: Свободная одежда, не ограничивающая движения
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Продолжительность: Разные цены в зависимости от сезона. Выбрать вверху "Продолжительность".
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки
 • Продолжительность

35,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +35

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Jena Motors
+371 29209188
Google 4.4 / (142)
 • Viegli atrast, jo ceļa malā ir izvietots reklāmas stends, lieliska vieta, laba attieksme no saimnieka, ziemas trase pietiekami gara, pilno trasi var izbraukt 20min. Sniega moči ir ļoti benzīnrijīgi, toties to jauda un izcēliens ir fantastisks! 160kg, kas virsū, izcelt tam ir nieks. Braucot pa trasi lielāku ātrumu var sasniegt tikai pāris vietās. Jāuzmanās no mazajiem kalniņiem, reljefa, pāri tiem labāk braukt prātīgi un lēnāk. Pa trasi mēdz pastaigāties arī vietējie Vecmīlgrāvja ļautiņi, braucot jāuzmanās! Meža zvērus uz trases satikt ir minimāls risks. Daudzviet mežā ar nomas kvadracikliem ir izbrauktas dziļas rises, ar sniega moci tām tikt pāri ir riskanti, viens nepareizs manevrs un mocis ar pasažieri var apgāzties. Par remontu būs jāmaksā klientam un tas var būt ļoti, ļoti dārgs. Drošai braukšanai saimnieks dod ķiveres. Viss pārējais siltai un komfortablai braukšanai jānodrošina pašiem. Fotosesija pie finiša, ja atliks tam laiks. Iesaku Jena motors arī citiem! Cenas izbraucieniem - demokrātiskas, atbilstošas pakalpojuma kvalitātei. Braucām uzrādot Dāvanu serviss karti. Metoties krēslai, ar moci braukt nebūs iespējams.
 • Paldies par labu atpūtas iespēju! Paldies par atsaucīgu instruktoru un problēmsituāciju sekmīgu risināšanu!
 • Foršs izbrauciens. Tikai līdzi noteikti jābūt dokumentam, kā arī pirms braukšanas noteikti apskatiet un pieņemiet kvadraciklu, jo pie atbraukšanas katrs vizuāli tiek pārbaudīt un ja, kas salocīts vai sabojāts pašam, protams, jāsedz izmaksas.
 • Patika brauciens un trase. Un brauciena ilgums bija pietiekoši ilgs, lai attīstītu braukšanas iemaņas ar kvadraciklu. Noteikti motivēja šādu izklaidi atkārtot. Bet... apkalpošana zem katras kritikas tieši 09.09. Lielākas rūpes par tehniku nekā par cilvēkiem. Atbildību un respektu pret svešām mantām var pasniegt savādākā veidā, kaut vai ar līgumu. Subjektīvi. Un kas bija tas cilvēks, kas rūpīgi vadāja pa trasi kā gids, vēl joprojām nav ne jausmas, neviens ar viņu neiepazīstināja un pats nepateica ne vārda. Bija rūpīgs un visu laiku vēroja, kas notiek aiz muguras, bet, ņemot gan vērā apkalpošanu, nav skaidrs vai vairāk uztraucās par braucējiem vai par tehniku. Ehhh. Nesabojāja prieku, noteikti brauktu vēl, ja zinātu, ka neapkalpo tas pats cilvēks. Ja var arī braukt bez pavadoņa. Laba izklaide tuvu Rīgai
 • Super attieksme, viss norit ātri, veikli. Instruktors visu ļoti labi paskaidro un palīdz, ja kaut kas nav saprotams vai kaut ko nemāk. Trases gan caur mežu, gan pa smilšu karjerām. Noteikti gribētu atgriezties vēlreiz! :)
комментарии