facebook

Увлекательный отдых с вейкбордингом в парке активного отдыха "BB wakepark" в Лиепае

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Вы давно хотели вырваться из городской суеты и весело отдохнуть на воде? Тогда это предложение - именно то, что Вам нужно! У каждого есть возможность получить дозу адреналина и заряд позитивной энергии в "BB wakepark". Здесь у новичков есть возможность сделать первые шаги в вейкборде, а у опытных райдеров есть возможность развить и отточить свои навыки вейкбординга как на воде, так и используя конструкции, предлагаемые вейкбордом - горки и кикеты.

В предложение входит:
 • 1-часовая аренда трассы вейкбординга;
 • 1-часовая аренда снаряжения для вейкборда для двоих;

Важно:

Подарочную карту можно использовать в летний сезон - с 1 мая по 30 сентября. Пожалуйста, возьмите с собой купальник / плавательные шорты (если есть, гидрокостюм).

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "BB wakepark" - Lībiešu iela 2/6, Лиепая Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 1 час
Количество человек: 2
Одежда: Купальник/плавки и полотенце
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Страна: Латвия
Город LV: Лиепая
Регион: Курземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

60,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +60

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
BB wakepark
+371 24339965
Google 4.5 / (558)
 • BB wakepark cafe - laukā auksta vēla rudens diena, bet kafejnīcā silti un jauki!
 • Ļoti garšīgas ņammītes. Liellopa burgers un vistas fileja Cēzara salātos - perfekti! Laba kafija, superīgi saldējuma kokčiki. Jaunieši prot ieteikt un ir nepiespiesti laipni.
 • Paldies liels VISAI maiņai, kura strādāja vakar (14.07.2023?). Bijām izgājuši ar ?,vēlējāmies kafejnīcā iegādāties ūdeni, kur arī jautāju vai ir iespējams dabūt vienu bļodiņu, lai var ūdeni suņiem ieliekt. Uz ko man atbildēja, ka viņi jau dzirdēja un jau bija sagatavojuši bļodiņas, kuras palīdzēja iznest arī ārā ? Suņi ūdeni padzēruši un mēs kafiju. PALDIES Jums liels ????
 • Ēdiens 3/5 bet noņemu 1 zvaigzni par apkalpošanu. Neskaitīsim to, ka 2 no izveletajiem edieniem nebija pieejami. Pēctam kad beidzot pasūtījām ēdienu visiem visu atnesa izņemot 1. Pec 10min tika paziņots ka arī šis ēdiens nav pieejams... Varēja piedavat tikai ļoti sāļus cēzara salātus.... Nav tas par ko biju samaksājis bet nu labi... Vairs nebrauksim :)
 • Kaut arī lokācija ir fantastiska, diemžēl, ēdiena kvalitāte un tā nesamērīgi augstā cena apbēdināja. Pasūtīju veģetāro vrapu - 8 eur vērtībā gaidīju, ka vraps būs lielāka izmēra un "salāti" kā piedeva būs bagātīgāki - rukola ar 2 tomātu pusītēm izskatījās bēdīgi. Papildus pasūtīju saldā kartupeļa frī, kuri atnāca līdz manīm...piedeguši.. lieki piebilst, ka bez mums bija vien 1 galdiņš, taču šķiet, ka ar tiem pašiem necentās. Var jau būt, ka slikta diena pavāram :)
комментарии