facebook

Aizraujoša atpūta ar veikbordu aktīvās atpūtas parkā "BB wakepark" Liepājā

Bezmaksas dāvanu piegāde!

Jau sen vēlies aizbēgt no pilsētas burzmas un izbaudīt jautru atpūtu uz ūdens? Tad šis piedāvājums ir tieši tas, kas Tev nepieciešams! Iekvienam ir iespēja iegūt adrenalīna devu un pozitīvas enerģijas lādiņu aktīvās atpūtas parkā "BB wakepark". Šeit, iesācējiem ir iespēja spert pirmos soļu veikborda sportā, savukārt, braucējiem ar pieredzi ir iespēja attīstīt un spodrināt savas veikborda prasmes gan uz ūdens, gan izmantojot veikparka piedāvātās konstrukcijas - slaidus un kikerus.

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 1 stundas veikborda trases noma divām personām;
 • 1 stundas veikborda inventāra noma divām personām;

Svarīgi:

Dāvanu karti ir iespējams izmantot vasaras sezonā - no 1. maija līdz 30. septembrim. Lūdzu līdzi paņemt peldkostīmu/peldšortus (ja ir, tad arī hidrotērpu).

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "BB wakepark" - Lībiešu iela 2/6, Liepāja Apskatīt vietu kartē
Ilgums: 1 stunda
Personu skaits: 2
Apģērbs: Peldkostīms / peldbikses un dvielis
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 12 mēnešus no iegādes datuma
Sezona: Maijs-septembris
Valsts: Latvija
Pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

60,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +60

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 12 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 365 dienu apmaiņas garantija!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
BB wakepark
+371 24339965
Google 4.5 / (558)
 • BB wakepark cafe - laukā auksta vēla rudens diena, bet kafejnīcā silti un jauki!
 • Ļoti garšīgas ņammītes. Liellopa burgers un vistas fileja Cēzara salātos - perfekti! Laba kafija, superīgi saldējuma kokčiki. Jaunieši prot ieteikt un ir nepiespiesti laipni.
 • Paldies liels VISAI maiņai, kura strādāja vakar (14.07.2023?). Bijām izgājuši ar ?,vēlējāmies kafejnīcā iegādāties ūdeni, kur arī jautāju vai ir iespējams dabūt vienu bļodiņu, lai var ūdeni suņiem ieliekt. Uz ko man atbildēja, ka viņi jau dzirdēja un jau bija sagatavojuši bļodiņas, kuras palīdzēja iznest arī ārā ? Suņi ūdeni padzēruši un mēs kafiju. PALDIES Jums liels ????
 • Ēdiens 3/5 bet noņemu 1 zvaigzni par apkalpošanu. Neskaitīsim to, ka 2 no izveletajiem edieniem nebija pieejami. Pēctam kad beidzot pasūtījām ēdienu visiem visu atnesa izņemot 1. Pec 10min tika paziņots ka arī šis ēdiens nav pieejams... Varēja piedavat tikai ļoti sāļus cēzara salātus.... Nav tas par ko biju samaksājis bet nu labi... Vairs nebrauksim :)
 • Kaut arī lokācija ir fantastiska, diemžēl, ēdiena kvalitāte un tā nesamērīgi augstā cena apbēdināja. Pasūtīju veģetāro vrapu - 8 eur vērtībā gaidīju, ka vraps būs lielāka izmēra un "salāti" kā piedeva būs bagātīgāki - rukola ar 2 tomātu pusītēm izskatījās bēdīgi. Papildus pasūtīju saldā kartupeļa frī, kuri atnāca līdz manīm...piedeguši.. lieki piebilst, ka bez mums bija vien 1 galdiņš, taču šķiet, ka ar tiem pašiem necentās. Var jau būt, ka slikta diena pavāram :)
Komentāri