facebook

Посещение соляной комнаты в Baltic Beach Hotel & SPA в Юрмале

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Baltic Beach Hotel & SPA предлагает Вам посещение соляной комнаты, которая способствует выведению из организма токсинов и других вредных веществ. Во время процедуры с помощью специальных устройств в воздухе в газообразном состоянии распределяются частицы минеральной соли, которые через органы дыхания попадают в организм и сразу же начинают свое действие. Мы рекомендуем эту процедуру как профилактическое, так и лечебное средство при респираторных заболеваниях, укрепляя иммунитет, выводя токсины из организма и омолаживая его.

В предложение входит:
 • Часовое посещение соляной комнаты для двоих

Важно:

Требуется предварительное бронирование услуги.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Baltic Beach Hotel & SPA" - Jūras iela 23/25, Юрмала Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 1 час
Количество человек: 2
Одежда: Купальник/плавки и полотенце
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Участок тела: Все тело
Страна: Латвия
Город LV: Юрмала
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

30,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +30

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Baltic Beach Hotel & SPA
+371 67771441 / res@balticebach.lv
Google 4.5 / (3745)
 • Jauks numuriņš, viss tīrs un kārtīgs. Laba skaņas izolācija. TV žēl, neatradu nevienu mūzikas kanālu.
 • Atsauksmēs it kā starp citu cilvēki raksta,ka telpas ir novecojušas un nolietotas, bet viss ir vēl ļaunāk! Viss ir nošņurcis un remontu telpas nav redzējušas jau sen. Pat liftu nav nomainījuši,tas kustās super lēni. Bookingā bildes neatbilst īstenībai,vismaz mūsu gadījumā! Istabā uzburbis lamināts. Iedeva istabu ar invalīdiem pielāgotu vannas istabu,nomainīja uz citu,mazāku un gandrīz tik pat nošņurkušu. Zirnekļu tīkli,paviršs remonts. Brokastīs Ludzu/Pažalsta, citreiz vienkārši pažalsta bez ludzu.. spa ir normāls,nekāds wow,parasts spa! Masāžas atbilst cenai. Tukšā restorānā alus glāzi gaidījām 15min Santehnika ir pati lētākā un neatbilst 5 zvaigznēm,tād nieks kā poda vāks,kas aizcērtās ar blīkšķi,nekur tād nav redzēts jau gadiem!
 • - Deluxe numuriņā netecēja prom dušas ūdens. Visa vannas istaba pludoja un smirdēja pēc kanalizācijas. Kad atvēra izlietnes krānu, tad dušas traps dīvaini burbuļoja. Zvanījām uz recepciju, viņi teica, ka tūliņ atnāks pie mums santehniķis, bet neviens tā arī neatnāca. Susinājām visu ar dvieļiem un karstās grīdas izglāba, jo pēc pāris stundām beidzot ižzuva. No rīta, protams, tas viss atkārtojās. - Mājaslapā norādīts, ka SPA Wellness nepieciešama rezervācija, lai limitētu apmeklētāju skaitu, bet viss bija pārbāzts ar cilvēkiem un bērniem. Piektdienas vakarā normāla relaksācija tur nesanāks. Džakuzi vispār netikām, cilvēki viens otram virsū sēdēja.
 • Apkalpošana augstā līmenī, teicama virtuve, augstas cenas, viesnīcas numuriņš varētu mazliet būt labāks, sanitārtehniskā telpa vēlams uzlabot, gultas matracis ir labs.
 • Mums ļoti patika viss! Bijām pirmo reizi un noteikti brauksim vēl! Apkalpošana bija ļoti jauka- laipna un neuzbāzīga. Numuriņš ļoti patika - 2 istabas ar balkonu, komplimentā ūdens, tēja, kafija. Vannasistabā pilnīgi viss pieejams. Brokastis burvīgas- netrūka absolūti nekas, pat šampanietis! SPA zona ļoti liela - bērniem atsevišķs baseins, burbuļvannā var mierīgi un nepiespiesti ietilpt 8 cilvēki.
комментарии