facebook

Отдых в Спа-комплексе усадьбы "Mārcienas muiža"

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Спа-курорт "Mārcienas muiža" – это место, где можно отвлечься от городской суеты и отдохнуть в расслабляющей и роскошной атмосфере. Мы предлагаем Вам ночевку в усадебных помещениях, расслабляющие Спа-процедуры и незабываемый ужин в усадебном ресторане. Отправьтесь в это прекрасное приключение с любимым человеком, семьей или друзьями!

В СПА-комплексе усадьбы "Mārcienas muiža" есть: хвойная паровая баня, сауна, гималайская соляная комната, сенные парилки, горячий и холодный бассейн с противотоком, мельничный контрастный душ, очаровательная гидромассажная ванна Artic SPA под звездами на террасе, полотенца, тапочки, травяные чаи. После посещения СПА-комплекса, за дополнительную плату на месте, можно продолжить отдых за неторопливой трапезой в ресторане "Kungu nama" и теплым номером в гостинице или хостеле.

В предложение входит:
 • 2 часа отдыха в Спа-комплексе усадьбы Mārcienas muiža

Важно:

Пожалуйста, подавайте заявку заранее! Подарочной картой можно пользоваться круглый год, с 1 июня по 31 августа во все дни недели, с 1 сентября по 31 мая по четвергам, пятницам, субботам и воскресеньям. Подарочную карту нельзя использовать в государственные праздники Латвии: 1 января, на Пасху, 1 мая, 4 мая, 8 мая, 5 июня, 23-24 июня, 18 ноября, 24-26 декабря, 31 декабря.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Mārcienas muiža"- Lejas Patmalnieki, Mārcienas pag., Madonas nov. Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: 2 часа
Количество человек: 2-4 (отличается цена, поменять можно в "Выберите число человек")
Одежда: Купальник/плавки, полотенце и тапочки
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Участок тела: Все тело
Страна: Латвия
Город LV: Марциена
Регион: Видземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки
 • Укажите количество человек

55,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +55

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Mārcienas muiža
+371 26335000 / +371 64807300 / hotel@hotelmarciena.lv
Google 4.3 / (609)
 • Jauka vieta pie dabas, laba pasākumu vieta, SPA mājā baseins ar lielisku skatu pa logu, bagātīga ēdināšana, numuriņos varētu vēlēties labāku gaismas un skaņas izolāciju un lielāku ūdens spiedienu dušā;)
 • Ļoti brīnišķīga vieta. Apkalpojošais personāls gan administrācijā, gan spa zonā ļoti laipns. Numuriņi silti, tīri, smaržīgi. Atmosfēra senlaicīga, ar odziņu. Spa zona samērā šaura, bet tiešām mājīga, un estētiski skaisti par visu padomāts. Masiere lieliska profesionāle savā jomā. Vakariņās daļa no steika bija mazliet neizdevusies, bet kā atvainošanos restorāns uzsauca saldo ēdienu. Kopumā vieta patīkami pārsteidza.
 • diemžēl SPA - baseina zona galīgi garām. Jāmaksā par baseina apmeklējumu - ūdens auksts. Mazajai pēc baseina apmeklējuma, dēļ aukstā ūdens, cistīts, citi saaukstējušies. Masāžas gan labas, bet diezgan dārgs pasākums. Palasot komentārus, top skaidrs no kurienes meita un bralis dabūja zarnu vīrusu….. biju domājusi, ka vakariņas restorānā pie vainas, bet laikam tomēr baseina ūdens… Brokastis labas. Kalēju mājā patika, ka bija kamīns iekurts, bet sofa gultas - vienkārši briesmīgas!!! Nevar izgulēties vispār. Kā mazliet pakusties, pagriezies, tā čīkst. Arī matracis plāns. Visu cauri var just. Pa nakti arī trubās kas svilpoja, kanalizācijā arī bija trokšņi. Neviens īsti neizgulējās. Plus vēl bija pilns ar mušām, arī lapsene bija uz aizkariem. Vieta ir ļoti skaista. Lauku idille. Recepcija - jauka Restorāna viesmīle gan bija nedraudzīga. Vajadzētu pamācīties smaidīt un komunicēt ar cilvēkiem varbūt, ne tikai sausi atcirst.. iespējams, ka vienai daudz darba bija, tāpēc tā..vai vienkārši tāds smagnējs cilvēks
 • Palikt, izbaudīt, atpūsties. Skaistums neaprakstāms, kluss, dabas pilns. Tā es varu aprakstīt šo “ magical “ vietu. Diemžēl biju tikai uz SPA, bet noteikti atgriezīšos lai paliktu šeit. Atrodas klusā, nomaļā vietā, nav sabiedriska - tas ir pats skaistākais, viss apkārt ir dabas apvīts, kluss, tev ir laiks sev. SPA piedāvājums diezgan plašs un iekštelpu baseins - neatvairāms, kā arī kas neparasts - pirts iekšā pie baseina. Pirtīm arī diezgan liela izvēle priekš šādas vietas. Noteikti ieteiktu aizbraukt un izbaudīt, manuprāt ļoti izcils būs pāriem! ??
 • Spa apmeklējums bija ļoti jauks un patīkams. Mani priecēja tas, ka nebija daudz citu apmeklētāju un varēja justies brīvi. Pats spa kompleks bija skaisti iekārtots, kā arī pavadītais laiks pirtīs, baseinā un āra burbuļvannā bija neaizmirstams. Iesaku šo spa ik vinam, kas grib labi atpūsties no ikdienas steigas.
комментарии