facebook

Ночевка в Марциенской усадьбе с ужином, Просекко и массажем для пар "Экзотический рай"

ПРЕМИУМ

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Красивое приключение для пары, укрепляющее узы любви! В процедуру входит кокосовый скраб для тела Verana производства Латвии, который дополняется массажем тела с кокосовым маслом BIO Organic и обертыванием специальной кокосово-ананасовой маской. Одновременно проводится массаж для пары, а отдых продолжается в шезлонгах с Просекко, свечами, тихой музыкой и угощениями. Время отдыха в Спа-саунах и время красивых ужинов в ресторане, где звучат мировые хиты 50-х и 70-х годов! Сладкий сон в номере Lux.

В предложение входит:
 • Ночевка в номере класса LUX (40 кв.м., большая двуспальная кровать с балдахином, чайный набор и Smart TV);
 • Массаж кокосовым маслом и ананасом с обертыванием для пары - 60 минут;
 • Релаксация в креслах с просекко, закусками, свечами - 30 минут;
 • Посещение Спа - 2 часа (игольная паровая баня, теплый и холодный бассейн с противотоком, гималайская соляная комната, паровые кресла с сеном, контрастный душ, сауна, гидромассажная ванна Artic SPA на открытой террасе, халаты, тапочки, полотенца, травяные чаи, вода );
 • Ужин в ресторане усадьбы стоимостью 40 евро;
 • Завтрак на следующее утро с деликатесами поместья и превосходным кофе Julius Mainl;
 • Освежающее утреннее купание в бассейне с противотоком в Спа-комплексе;
 • Палки для ходьбы;
 • Удочки и рыба в озере;
 • Игра в крокет в усадебном парке;
 • Посещение библиотеки;
 • Бесплатная парковка и Wi-Fi;
 • Прокат гребли и велосипедов;

Важно:

Требуется предварительное бронирование. Стоимость дополнительных персон или услуг можно узнать во время регистрации. Дети до 5 лет вместе с родителями можно остаться бесплатно. Воспользоваться подарочной картой можно в течение всего года, в период с 1 июня по 31 августа во все дни недели, в период с 1 сентября по 31 мая – по четвергам, пятницам, субботам и воскресеньям. Подарочную карту невозможно использовать в дни национальных праздников Латвии: 1 января, Пасхи, 1 мая, 4 мая, 8 мая, 5 и 23-24 июня, 18 ноября, 24-26 и 31 декабря. Если сумма ужина превышает 40 евро, доплату можно оплатить на месте.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "Mārcienas muiža"- Lejas Patmalnieki, Mārcienas pag., Madonas nov. Посмотреть расположение на карте
Количество человек: 2
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Участок тела: Все тело
Срок действия: Действителен и на выходных
Сезон отдыха: В течении всего года
Количество ночей: 1 ночь
Питание: Завтрак, Ужин
Страна: Латвия
Город LV: Марциена
Регион: Видземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

390,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +390

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Mārcienas muiža
+371 26335000 / +371 64807300 / hotel@hotelmarciena.lv
Google 4.3 / (609)
 • Jauka vieta pie dabas, laba pasākumu vieta, SPA mājā baseins ar lielisku skatu pa logu, bagātīga ēdināšana, numuriņos varētu vēlēties labāku gaismas un skaņas izolāciju un lielāku ūdens spiedienu dušā;)
 • Ļoti brīnišķīga vieta. Apkalpojošais personāls gan administrācijā, gan spa zonā ļoti laipns. Numuriņi silti, tīri, smaržīgi. Atmosfēra senlaicīga, ar odziņu. Spa zona samērā šaura, bet tiešām mājīga, un estētiski skaisti par visu padomāts. Masiere lieliska profesionāle savā jomā. Vakariņās daļa no steika bija mazliet neizdevusies, bet kā atvainošanos restorāns uzsauca saldo ēdienu. Kopumā vieta patīkami pārsteidza.
 • diemžēl SPA - baseina zona galīgi garām. Jāmaksā par baseina apmeklējumu - ūdens auksts. Mazajai pēc baseina apmeklējuma, dēļ aukstā ūdens, cistīts, citi saaukstējušies. Masāžas gan labas, bet diezgan dārgs pasākums. Palasot komentārus, top skaidrs no kurienes meita un bralis dabūja zarnu vīrusu….. biju domājusi, ka vakariņas restorānā pie vainas, bet laikam tomēr baseina ūdens… Brokastis labas. Kalēju mājā patika, ka bija kamīns iekurts, bet sofa gultas - vienkārši briesmīgas!!! Nevar izgulēties vispār. Kā mazliet pakusties, pagriezies, tā čīkst. Arī matracis plāns. Visu cauri var just. Pa nakti arī trubās kas svilpoja, kanalizācijā arī bija trokšņi. Neviens īsti neizgulējās. Plus vēl bija pilns ar mušām, arī lapsene bija uz aizkariem. Vieta ir ļoti skaista. Lauku idille. Recepcija - jauka Restorāna viesmīle gan bija nedraudzīga. Vajadzētu pamācīties smaidīt un komunicēt ar cilvēkiem varbūt, ne tikai sausi atcirst.. iespējams, ka vienai daudz darba bija, tāpēc tā..vai vienkārši tāds smagnējs cilvēks
 • Palikt, izbaudīt, atpūsties. Skaistums neaprakstāms, kluss, dabas pilns. Tā es varu aprakstīt šo “ magical “ vietu. Diemžēl biju tikai uz SPA, bet noteikti atgriezīšos lai paliktu šeit. Atrodas klusā, nomaļā vietā, nav sabiedriska - tas ir pats skaistākais, viss apkārt ir dabas apvīts, kluss, tev ir laiks sev. SPA piedāvājums diezgan plašs un iekštelpu baseins - neatvairāms, kā arī kas neparasts - pirts iekšā pie baseina. Pirtīm arī diezgan liela izvēle priekš šādas vietas. Noteikti ieteiktu aizbraukt un izbaudīt, manuprāt ļoti izcils būs pāriem! ??
 • Spa apmeklējums bija ļoti jauks un patīkams. Mani priecēja tas, ka nebija daudz citu apmeklētāju un varēja justies brīvi. Pats spa kompleks bija skaisti iekārtots, kā arī pavadītais laiks pirtīs, baseinā un āra burbuļvannā bija neaizmirstams. Iesaku šo spa ik vinam, kas grib labi atpūsties no ikdienas steigas.
комментарии