facebook

Увлекательное и забавное приключение для ребенка - поездка на лошади или пони в "Agates"

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

Наша конюшня находится невероятно близко к Риге – в Рамаве, недалеко от Южного моста. Красивые окрестности, берег Даугавы. Еще есть площадь. Мы организуем как верховую езду, так и индивидуальные занятия верховой ездой. На данный момент в наличии 7 лошадей. До поселка очень удобно добираться на общественном транспорте (автобус 12 до места назначения).

Конюшня "Agates" приглашает детей и их родителей принять участие в приятной и развлекательной езде - на лошади или пони. Ребенок может выбрать с кем он хочет пойти на прогулку - с одной из красивых и элегантных лошадей или с прекрасным пони. Во время всей поездки Вас сопровождает профессиональный инструктор, который позаботится о том, чтобы поездка была бы безопасная, интересная и запоминающейся.

В предложение входит:
 • 30-минутная поезда на лошади или пони для 1 ребенка

Важно:

Обязательная предварительная регистрация!

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Продолжительность: 30 минут
Количество человек: 1
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Латвия
Город LV: Рига
Регион: Рижский
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

20,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +20

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Zirgu stallis Agates
+371 29126410
Google 4.9 / (296)
 • Ļoti patika. Noteikti atbrauksim vēl. Interesanti stāsti par zirgiem, par zirgu ikdienu, paldies. Ak, jā. Šonakt piedzimis jauns kumeliņš, meitenīte,, ko mēs arī redzējām.
 • Jauka vieta, izvizināja manu trīsgadīgo meitu uz ponija pa tuvējo mežu. Ponījs ļoti mierīgs, meita pati jāja bez pavadas. Ceļš līdz vieta mazliet bedrains, bet ja prātīgi brauc nav tik traki.
 • Skaista vieta, kopti zirgi un jauka vieta piknikam.
 • Bija jauka atpūta dabā ar zirgiem. Paldies!
 • Organizācijas līmenis -2! Mums uzdāvināja izjādi ar zirgu 2 personām. Piedāvājumā ir iekļauts stundu gara ROMANTISKA izjāde diviem GAR DAUGUVU. Ieradoties izjādē bijām pārsteigti , ka principā nav nekādu apzīmējumu.... telefoniski izstāstīja, ko izlasīt un kur parakstīties. Uzvilkām cepurēs un gaidījām kamēr ierādīsies instruktors/pavadonis un izstāstīs kaut ko par zirgiem, stalli un vēl kaut ko saistošo. Nekas... Laikam ritot savācās vēl cilvēki un kopā jāšanas pastaigā piedalījās 4 personas + instruktors. Izgājām no teritorijas ap 14:10. Ieradāmies ap 14:50. Bez jebkādas papildus informēšanas iesēdināja zirgā un pateica sekot viens aiz otram un tur sākas!!! Sākumā kumeļis aizgāja aiz žoga un nācās griezties riņķi un savākt viņu no turienes. Atpaliekot no pārējiem instruktors neuzgaidīja pēdējo jātnieku. Kuru nācās gaidīt kaut kur pļavas vidū un nesaprotot kas notiek stāvēt. Stress par pazudušu cilvēku un nesaprotamas rīcības no instruktoriem diemžēl nedeva iespēju baudīt dabu un jāšanas procesu. Gar Daugavu izbraucām 20 metrus un gājām atpakaļ stallī pa ceļu. Ļoti neapmierināti par saņemto pakalpojumu.
комментарии