facebook

Ночевка и освежающие напитки в гостинице "OTTO Hotel & Sun"

БЕСПЛАТНАЯ подарочная упаковка и доставка!

"OTTO Hotel & Sun" - светлый и современный отель, расположенный всего в 100 метрах от пляжа Балтийского моря, приглашает подарить себе праздник и отдохнуть в своем Уютном номере, расслабиться в Спа-зоне (с бассейном, OTTO Солнце, черной сауной), ледяная вода и соляная комната), а также насладиться вкусным завтраком, закусками и напитками!

В предложение входит:
 • 1 ночь в номере Cozy с балконом на 2 персоны;
 • Игристое вино в номере;
 • Сырная доска в номере;
 • Посещение солярия и бассейна;
 • Винный час при заезде во второй половине дня;
 • Богатый завтрак на следующее утро;
 • Кофе на ресепшене в любое время;
 • Принадлежности для приготовления чая в номере;

Важно:

Бронирование можно осуществить, написав электронное письмо на адрес info@ottohotel.lv, указав код бронирования подарочной карты и желаемый день использования. Заселение в отель с 15:00, выезд до 12:00. Подарочная карта действительна в течение 6 месяцев и может быть использована в любое время года, в любой день недели. Зона для загара и бассейна открыта с 08:00 до 22:00.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: "OTTO Hotel & Sun" - Dzintaru iela 7, Pāvilosta, Pāvilostas nov., LV-3466 Посмотреть расположение на карте
Количество человек: 2
Одежда: Купальник/плавки и полотенце
Срок годности подарочной карты: 6 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Участок тела: Все тело
Срок действия: Действителен и на выходных
Сезон отдыха: В течении всего года
Количество ночей: 1 ночь
Питание: Завтрак
Страна: Латвия
Город LV: Павилоста
Регион: Курземе
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

215,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +215

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 6 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
OTTO Hotel & Sun
+371 63451200 / info@ottohotel.lv
Google 4.7 / (192)
 • Laba viesnīca ar SPA. Tikai dažas subjektīvas nianses. Smēķētājiem atvēlēta vieta otrpusceļam, auto stāvvietā, lai gan viesnīcas jumts ir atvērta terase, kuras kādā stūrītī laprāt nobaudītu kādu dzerienu ar pīpi vai cigāru. (Izskatās, ka viesnīcas īpašnieks vai vadītājs ir principiāls nesmēķētājs.) Viesnīcas numuriņos stilīgā betona grīda man nešķiet stilīga.? Trešdaļkvadrātmetra balkonam numuriņā nav saprotams pielietojums, tas varētu arī nebūt. Ja spa zonā būs vairāk par 6 pers., nebūs ērti to izbaudīt, vel jo vairāk, ja tās ir dažādas kompānijas. Un spa ir pagrabā, bez logiem, tumšās krāsās… Ja būtu liels TV ar jūras skatiem visu uzlabotu, vasarā ar live video no pludmales, ziemā ar ierakstu!? Citādāk persoāls draudzīgs, viss tīrs, brokastis labas.
 • Paldies! Iebraucàm ziemīgà vakarà, viesnīcá mús sagaidīja ar vīna degustàciju un siltu Spa zonu. Un numuriņi- tik gaumīgi! Un gultas- tik mīkstas. Īsts relaks! Paldies komanda!
 • 5 zvaigznes viennozīmīgi! Ierodoties redzētais pārsniedza gaidīto, līmenis atbilst galvaspilsētas “high end”naktsmītnei. Sajūta, ka īpašniekam viesnīca ir nevis naudas pelnīšanas līdzeklis, bet sirdslieta, kur viss tiek darīts neskaitot centus, bet prioritāte ir pakalpojums. Personāls ļoti laipns un zinošs. Istabiņa tīra un stilistiski veiksmīga. Brokastis ir iespēja pasūtīt istabiņā un izvēle pietiekoši liela, smaidīgs un laipns personāls pasniedz tieši jūsu norādītajā laikā. Kopumā visa pieredze pārsniedza ekspektācijas!!! Kurzemes pusē diez vai var atrast kaut ko labāku. Personāls 5/5 Viesnīca 5/5 Price-performance 5/5 Restorāns- atmosfēra baudāma
 • Pāvilosta ir miera osta. Ļoti patīkama atmosfēra. Otto viesnīca sniedz šo pašu sajūtu. Spa gan lika drusku vilties, jo nekā īpaša tur nebija, toties vakariņas un bagātīgās brokastis gan bija bomba!
 • Mums łoti patika, bijām ar 10 mēnešu vecu bērnińu un satikām vecākus gan ar jaunākiem gan vecākiem bērnińiem. Bijām spa zonā ar mazo, viss mums loti patika, bija baseinins ari mazajam un bijām vienīgie pa visu spa zonu , kas bija forši . Loti patika vīna stunda , kuras laikā mamma vareja bišku atpūsties kamēr citi no mūsu kompānijas mazo pieskatija :) Vienu nakti gulējām pirmajā stāvā istabińā ar āra terasi ( loti ērti jo varējām atstāt bērna ratińus tur) , otru nakti istabā ar balkoninu uz iekšpagalmu. Abas naktis mazais labi pagulēja, nebija nekādi baigie trokšñi. Visi slavēja restorānu un cik foršs esot bijis bārmenis/viesmīlis( esot loti garšīgi kokteiłi). Un milzīgs paldies personālam, łoti atsaucīgi un pretimnākoši :)
комментарии