facebook

Nakšņošana un atspirdzinājumi viesnīcā "OTTO Hotel & Sun"

Bezmaksas dāvanu piegāde!

"OTTO Hotel & Sun" - gaiša un moderna viesnīca, kas atrodas tikai 100 metrus no Baltijas jūras pludmales, aicina uzdāvināt sev brīvdienu un atpūsties tās Cozy istabiņā, relaksēties SPA zonā (ar baseinu, OTTO Saule, melno saunu, ledus ūdeni un sāls istabu), kā arī baudīt gardas brokastis, uzkodas un dzērienus!

Šajā piedāvājumā iekļauts:
 • 1 nakts Cozy istabiņā ar balkonu 2 personām;
 • Dzirkstošais vīns istabā;
 • Siera uzkodu plate istabā;
 • Saules un baseina zonas apmeklējums;
 • Vīna stunda iebraukšanas pēcpusdienā;
 • Bagātīgas brokastis nākamajā rītā;
 • Kafija recepcijā jebkurā laikā;
 • Tējas pagatavošanas iespējas istabā;

Svarīgi:

Rezervāciju var veikt rakstot e-pastu uz info@ottohotel.lv, norādot dāvanu kartes rezervācijas kodu un vēlamo izmantošanas dienu. Iebraukšana viesnīcā no plkst 15:00, izrakstīšanās līdz plkst 12:00. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši un to iespējams izmantot jebkurā sezonā, jebkurā nedēļas dienā. Saules un baseinu zona ir atverta no plkst 08:00-22:00.

Pakalpojumu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme
Datu lapa
Pakalpojuma vieta: "OTTO Hotel & Sun" - Dzintaru iela 7, Pāvilosta, Pāvilostas nov., LV-3466 Apskatīt vietu kartē
Personu skaits: 2
Apģērbs: Peldkostīms / peldbikses un dvielis
Dāvanu kartes derīguma termiņš : Derīga 6 mēnešus
Sezona: Visu gadu
Ķermeņa zona: Visa ķermeņa
Derīguma termiņš: Derīgs arī nedēļas nogalē
Atpūtas sezona: Visa gada garumā
Nakšu skaits: 1 nakts
Barošana: Brokastis
Valsts: Latvija
Pilsēta: Pāvilosta
Reģions: Kurzeme
Nepieciešama iepriekš reģistrācija: Kontaktinformācija norādīta uz dāvanu kartes.
Bezmaksas piegāde un iepakošana
Apmaiņas un atgriešanas garantija
Droša iepirkšanās

215,00 €

 • Reģistrētie lietotāji saņem punktus: +215

Papildus garantijas:

 • Derīguma termiņš 6 mēn.
 • Bezmaksas piegāde!
 • 15 dienu atgriešanas garantija!
Jūs vēlaties izmantot pakalpojumu konkrētā dienā? Par pieejamību lūdzam sazināties ar:
OTTO Hotel & Sun
+371 63451200 / info@ottohotel.lv
Google 4.7 / (192)
 • Laba viesnīca ar SPA. Tikai dažas subjektīvas nianses. Smēķētājiem atvēlēta vieta otrpusceļam, auto stāvvietā, lai gan viesnīcas jumts ir atvērta terase, kuras kādā stūrītī laprāt nobaudītu kādu dzerienu ar pīpi vai cigāru. (Izskatās, ka viesnīcas īpašnieks vai vadītājs ir principiāls nesmēķētājs.) Viesnīcas numuriņos stilīgā betona grīda man nešķiet stilīga.? Trešdaļkvadrātmetra balkonam numuriņā nav saprotams pielietojums, tas varētu arī nebūt. Ja spa zonā būs vairāk par 6 pers., nebūs ērti to izbaudīt, vel jo vairāk, ja tās ir dažādas kompānijas. Un spa ir pagrabā, bez logiem, tumšās krāsās… Ja būtu liels TV ar jūras skatiem visu uzlabotu, vasarā ar live video no pludmales, ziemā ar ierakstu!? Citādāk persoāls draudzīgs, viss tīrs, brokastis labas.
 • Paldies! Iebraucàm ziemīgà vakarà, viesnīcá mús sagaidīja ar vīna degustàciju un siltu Spa zonu. Un numuriņi- tik gaumīgi! Un gultas- tik mīkstas. Īsts relaks! Paldies komanda!
 • 5 zvaigznes viennozīmīgi! Ierodoties redzētais pārsniedza gaidīto, līmenis atbilst galvaspilsētas “high end”naktsmītnei. Sajūta, ka īpašniekam viesnīca ir nevis naudas pelnīšanas līdzeklis, bet sirdslieta, kur viss tiek darīts neskaitot centus, bet prioritāte ir pakalpojums. Personāls ļoti laipns un zinošs. Istabiņa tīra un stilistiski veiksmīga. Brokastis ir iespēja pasūtīt istabiņā un izvēle pietiekoši liela, smaidīgs un laipns personāls pasniedz tieši jūsu norādītajā laikā. Kopumā visa pieredze pārsniedza ekspektācijas!!! Kurzemes pusē diez vai var atrast kaut ko labāku. Personāls 5/5 Viesnīca 5/5 Price-performance 5/5 Restorāns- atmosfēra baudāma
 • Pāvilosta ir miera osta. Ļoti patīkama atmosfēra. Otto viesnīca sniedz šo pašu sajūtu. Spa gan lika drusku vilties, jo nekā īpaša tur nebija, toties vakariņas un bagātīgās brokastis gan bija bomba!
 • Mums łoti patika, bijām ar 10 mēnešu vecu bērnińu un satikām vecākus gan ar jaunākiem gan vecākiem bērnińiem. Bijām spa zonā ar mazo, viss mums loti patika, bija baseinins ari mazajam un bijām vienīgie pa visu spa zonu , kas bija forši . Loti patika vīna stunda , kuras laikā mamma vareja bišku atpūsties kamēr citi no mūsu kompānijas mazo pieskatija :) Vienu nakti gulējām pirmajā stāvā istabińā ar āra terasi ( loti ērti jo varējām atstāt bērna ratińus tur) , otru nakti istabā ar balkoninu uz iekšpagalmu. Abas naktis mazais labi pagulēja, nebija nekādi baigie trokšñi. Visi slavēja restorānu un cik foršs esot bijis bārmenis/viesmīlis( esot loti garšīgi kokteiłi). Un milzīgs paldies personālam, łoti atsaucīgi un pretimnākoši :)
Komentāri