facebook

Aktīvas un ekstremālas

Ir cilvēki, kuri dod priekšroku dāvanām, kas sevī iekļauj jaunas pieredzes un ir cilvēki, kuri dod priekšroku taustāmām, materiālām dāvanām. Šajā kategorijā Jums ir iespēja atrast dāvanas tiem, kuri vēlas piedzīvot aktīvās aktivitātes un ekstrēmālās aktivitātes, kas paliks viņu atmiņā uz mūžu!

Vai meklējat ko elpu aizraujošu sev vai draugam? Šeit Jūs atradīsiet dažādas aktivitātes gaisā, uz ūdens vai uz sauszemes. Šī ir kategorija tiem, kas vēlas piedzīvot elpu aizraujošas izklaides brīvā dabā kas atstās iespaidu uz visa veida cilvēkiem.

Viena no idejām ir aktīvas izklaides un ekstrēmas izklaides. Mēs esam atlasījuši vairāk nekā 500 labākos piedāvājumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Viss ko Jums atliek darīt ir precizēt aktivitātes, kas Jums vai Jūsu draugam sagādātu vislielāko prieku. Mēs varam šīs svaigā gaisa aktivitātes sadalīt divās galvenajās kategorijās – aktīvās dāvanas un ekstrēmālās dāvanas.

Aktīvās dāvanas ir interesantas, ikdienišķas aktivitātes, kas ļaus Jums izkustēties. Šī veida dāvanas ir piemērotas cilvēkiem, kuriem brīvā daba sagādā prieku. Šīs dāvanas var arī būt ideāls veids, kā satikt savu ģimeni vai draugus, kuri ir pārāk aizņemti ar darbu, lai izrautos no ikdienas rutīnas un izbaudītu laiku kopā. Šīs aktīvās dāvanas var būt ļoti dažādas, atkarībā no tā, ko Jūs, Jūsu draugi, radi vai mīļotie vēlētos pieredzēt. Jūs varat izbaudīt laivu braucienus, saunas un baseinu kompleksus, zirgu izjādes, golfa nodarbības, izlaušanās istabas, dažādas sporta aktivitātes, jogu vai kādu citu jautru aktivitāti. Viss ko Jums atliek izdarīt, ir izvēlēties pašu piemēroto gan laikapstākļiem gan Jūsu vēlmēm!

Ekstrēmālās dāvanas ir paredzētas īstiem adrenalīna cienītājiem un cilvēkiem, kuri sapņo piedzīvot ko jaunu un neaizmirstamu. Ar šīm dāvanām Jums ir jābūt piesardzīgam, jo katram no mums ir savas barjeras un bailes. Ja cilvēkam ir bailes no augstuma, vai ūdens nav viņa labākais draugs, iespējams, ka dāvanu ko Jūs izvēlēsieties šis cilvēks nekad neizmantos. Sāciet ar maziem solīšiem, piemēram, izbraucienu ar kartingiem, šaušanu vai lidojumu ar gaisa balonu. Šādā viedā Jūs atklāsiet kādas aktivitātes padara Jūsu draugu laimīgu un vēlāk varat izvēlēties kaut ko mazliet ekstrēmāku, kā piemēram ūdens motocikla nomu, lidojumu ar paraplānu vai lēcienu ar izpletni. Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažāda līmeņa ekstrēmās aktivitātes, no kurām viena noteikti būs perfekti piemērota Jūsu mīļotajam cilvēkam.

D.U.K.
Kā izvēlēties piemērotāko piedāvājumu?

Mēs iesakām izmantot cenu filtru, kas automātiski Jums izfiltrēs visus piedāvājumus Jūsu vajadzībām un iespējām. Padomājiet par naudas summu, kuru vēlaties iztērēt dāvanai - varat izvēlēties arī vairākas summas. Pēc tam, izvēlies pilsētu, kurā meklē piedāvājumu. Ja meklē piedāvājumus vairāk nekā vienai personai, iesakām izvēlēties arī dalībnieku skaitu - šis filtrs parādīs Jums piedāvājumus divām un vairāk personām.

Dāvanu karti pērku ne sev - kādi dati jāievada pasūtījuma laikā?

Uz dāvanu kartes netiek norādīti nekādi dati, ko Jūs norādāt pasūtījuma laikā, tāpēc lūdzam norādīt Jūsu, kā pircēja, datus. Dāvanu karti varēsiet izmantot pats, vai arī uzdāvināt to kādam.