facebook

Lidojumi

Ir cilvēki, kuri saprot, ka dzīvo tikai vienu reizi, un cenšas izmantot savu laiku tā, lai dzīvē piedzīvotu pēc iespējas vairāk sajūtu un emociju. Viņi var doties pārgājienos vienatnē pāri kalniem, nirt ar haizivīm un iespējams, ka kādu dienu viņi nonāks pie slēdziena, ka vēlas profesionāli boksēties. Šie cilvēki ir interesanti un neparedzami. Ja Jūsu draugu vai mīļoto vidū ir šādas personības, Jūs, iespējams ilgi nevilcinoties izvēlēsieties viņiem piemērotu dāvanu. Adrenalīna cienītājiem un tiem, kas vēlas izmēģināt kaut ko jaunu un izbaudīt dzīves dažādību, lidojumi Latvijā ir ideāla dāvana. Šajā kategorijā Jums ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 50 dažādiem lidojumu piedāvājumiem.


Vai Jūs kādreiz esat izjutis patiesu brīvības sajūtu lidojuma laikā kad ķermenis krīt brīvā kritienā vai lido virs zemes? Lidojums ar lidmašīnu, gaisa balonā, lēciens ar izpletni, vai lidojums ar paraplānu, planieri un helikoptera apskates lidojums ļaus jums izjust šīs sajūtas. Jums ir iespējams filtrēt lidojumus pēc izklaides veida, izmaksām, reģiona, pilsētas un dalībnieku skaita. Dāvanas saņēmējs izjutīs neaizmirstamas sajūtas lidojumā virs Rīgas kā arī citās Latvijas pilsētās! Jums atliek tikai izvēlēties vispiemērotāko dāvanu. Kā to izdarīt?


Apsveriet personību:


Ja Jūs interesē dāvanu karte lidojumiem, bet nezināt, kuru piedāvājumu izvēlēties, padomājiet par personu, kurai Jūs to dāvināsiet. Adrenalīna līmenis var būt atšķirīgs, tāpēc ir ļoti svarīgi nepārspīlēt un dāvināt to, kas sagādās vairāk prieka un labu emociju. Ja Jūs esat cilvēks, kuram ir bailes no augstuma, bet kurš vēlas sevi mazliet izaicināt un izmēģināt jaunas lietas, varat sākt ar dāvanu lidojumam gaisa balonā, lidmašīnā vai planierī. Šī izklaide sniegs Jums skatu uz zemi no putna lidojuma skatapunkta un piedāvās mazākas adrenalīna devas. Ja vēlaties pārsteigt savu mīļoto, kurš vienmēr ir sapņojis par lēkšanu ar izpletni, bet nav pārliecināts, vai ir gatavs spert šo soli, izmēģiniet lidojumu ar paraplānu. Tas sagādās Jums pietiekami daudz azarta un dos Jums ieskatu augstākos un ekstrēmākos izaicinājumos. Un tiem no Jums, kas jau ir izmēģinājuši ekstrēmākas izklaides un vēlaties sajust elpu aizraujošu aktivitāti mēs ieteiktu izlekt ar izpletni un piepildīt savu sapni!


Laikapstākļiem un vietai ir nozīme


Noteikti ņemiet vērā, ka dāvana lidojums bieži tiek rezervētas siltajai sezonai un tās nav iespējams izmantot jebkurā gadalaikā. Izpletņlēkšana vai lidojums gaisa balonā būs daudz patīkamāks saulainā laikā ar siltu vējiņu. Lidojumi ar lidmašīnu un lēcieni tiek veikti galvenokārt no lidlaukiem, kas atrodas ārpus pilsētas, paraplanieriem ir savas specializētās nosēšanās vietas un gaisa balons var pacelties no jebkuras vietas, piemēram tieši no pilsētas centra.