facebook

Lieldienu dāvanas

Lieldienu Dāvanas

Lieldienu laikā Jums ir iespēja pārsteigt savus mīļotos ar ko īpašu un neaizmirstamu! Un kāpēc gan neizveidot jaunas Lieldienu tradīcijas? Mēs piedāvājam bagātīgu izklaižu klāstu, lai Jums un Jūsu mīļajiem nebūtu garlaicīgi! Sākot ar dažādām izklaižu iespējām, līdz fotosesijām - mēs garantējam, ka labākos Lieldienu dāvanu piedāvājumus Jūs atradīsiet mūsu vietnē.

Iepriecini mazos

Tradicionālā olu ripināšana un pasaku klausīšanās par Lieldienu zaķi ir jautras nodarbes, bet Jums ir iespēja padarīt šo dienu vēl īpašāku, kopīgi uzsākot jaunas tradīcijas un izbaudot jaunus piedzīvojumus! Padariet Lieldienas par neaizmirstamu pieredzi arī pašiem mazākajiem. Izvēlieties no plašā dāvanu klāsta kādu no piedzīvojumu vai batutu parkiem, kvesta istabas, ūdens parkiem ar peldbaseiniem un citām interesantām izklaides iespējām. Lieciet Jūsu mazā sejai iemirdzēties priekā un padariet Lieldienas par neaizmirstamiem svētkiem, kas paliks atmiņā uz mūžu gan lieliem, gan maziem!

Pavadiet jauku laiku kopā ar saviem tuvākajiem

Visas brīvdienas un svētku dienas ir laiks, ko pavadīt kopā ar ģimeni, ja nezināt, ko iesākt šajās Lieldienās, izvēlieties vienu no mūsu piedāvātajām Lieldienu dāvanām! Uzaiciniet savus mīļos uz kādu kultūras pasākumu, izsmalcinātu garšu ceļojumu, kādā no mūsu izvelētajiem restorāniem un varbūt pat apskatiet Latvija no putna lidojuma skatu punkta vai apbrīnojiet saulrietu uz kuģīša braucot pa jūru. Pie mums Jūs atradīsiet arī brīnišķīgus piedāvājumus romantiskākai atpūtai divatā. Lieldienu dāvanu idejas ļaus Jums pavadīt Lieldienas savādāk – galu galā dzīve ir par īsu, lai ļautu tai būt garlaicīgai.  

Iegādājoties vienu no mūsu Lieldienu dāvanu piedāvājumiem, Jūs nodrošināsiet, ka šīs Lieldienas Jums paliks atmiņā uz mūžu. Novēlām Jums tikai visjautrākos mirkļus kopā ar Jums vismīļākajiem cilvēkiem!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!