facebook

Lieldienu dāvanas

Lieldienu Dāvanas

Lieldienu laikā Jums ir iespēja pārsteigt savus mīļotos ar ko īpašu un neaizmirstamu! Un kāpēc gan neizveidot jaunas Lieldienu tradīcijas? Mēs piedāvājam bagātīgu izklaižu klāstu, lai Jums un Jūsu mīļajiem nebūtu garlaicīgi! Sākot ar dažādām izklaižu iespējām, līdz fotosesijām: mēs garantējam, ka labākos Lieldienu dāvanu piedāvājumus Jūs atradīsiet mūsu vietnē.

Iepriecini mazos

Tradicionālā olu ripināšana un pasaku klausīšanās par Lieldienu zaķi ir jautras nodarbes, bet Jums ir iespēja padarīt šo dienu vēl īpašāku, kopīgi uzsākot jaunas tradīcijas un izbaudot jaunus piedzīvojumus! Padariet Lieldienas par neaizmirstamu pieredzi mazākajiem. Izvēlieties no plašā dāvanu klāsta kādu no piedzīvojumu vai batutu parkiem, puzles istabas, ūdens parkiem ar peldbaseiniem un citām interesantām izklaides iespējām. Lieciet Jūsu mazā sejai iemirdzēties priekā un padariet Lieldienas par neaizmirstamiem svētkiem, kas paliks atmiņā uz mūžu gan lieliem, gan maziem!

Pavadiet jauku laiku kopā ar saviem tuvākajiem

Visas brīvdienas un svētku dienas ir laiks, ko pavadīt kopā ar ģimeni, ja nezināt, ko iesākt šajās Lieldienās, izvēlieties vienu no mūsu piedāvātajām Lieldienu dāvanām! Uzaiciniet savus mīļos uz kādu kultūras pasākumu, izsmalcinātu garšu ceļojumu, kādā no mūsu izvelētajiem restorāniem un varbūt pat apskatiet Latvija no putna lidojuma skatu punkta vai apbrīnojiet saulrietu uz kuģīša braucot pa jūru. Pie mums Jūs atradīsiet arī brīnišķīgus piedāvājumus romantiskākai atpūtai divatā. Pavadi Lieldienas savādāk – galu galā dzīve ir par īsu, lai ļautu tai būt garlaicīgai.  

Iegādājoties vienu no mūsu Lieldienu dāvanu piedāvājumiem, Jūs nodrošināsiet, ka šīs Lieldienas Jums paliks atmiņā uz mūžu. Novēlām Jums tikai visjautrākos mirkļus kopā ar Jums vismīļākajiem cilvēkiem!