facebook

Dāvana ģimenei

Dāvanas visai ģimenei!

Ir neskaitāmas reizes, kad mēs vēlamies uzdāvināt dāvanu visai ģimenei, nevis vienam konkrētam ģimenes loceklim. Bieži vien tie ir svētki kā piemēram Ziemassvētki, Lieldienas, Jaunais gads, kristības, kāzu jubilejas un citi ģimeniski pasākumi. Mēs esam rūpīgi izvēlējušies vairāk nekā 400 oriģinālu piedāvājumu, kurus esam apkopojuši vienā kategorijā Dāvana Ģimenei . Šeit Jums ir iespēja atrast dāvanas, kas būs piemērotas ikvienai gaumei sākot ar kultūras aktivitātēm līdz aktīvām un pat ekstrēmām izklaides iespējām.

Vai Jūs zinat, kāda ir labākā dāvanu ideja ģimenei, vai varbūt vienkārši vēlaties pavadīt jautru laiku kopā un meklējat idejas? Šajā kategorijā Jūs atradīsiet labākos piedāvājumus visā Latvijā, kas ir ideāli piemēroti visai ģimenei: atpūtas piedāvājumi, aktīvās izklaides, gardēžu cienīgas vakariņas vai degustācijas un daudzi citi pakalpojumi, kas padarīs Jūsu laiku kopā ar ģimeni neaizmirstamu!

Kāpēc izvēlēties DavanuSala.lv?

  • Mēs strādājam vairāk nekā 7 gadus, kuru laikā esam pilnveidojuši apkalpošanas sistēmu, kas Jums ļaus ātri un ērti izvēlēties Jums piemērotāko piedāvājumu un dāvanu.
  • Lieliska izvēle. Šajā kategorijā, Jūs sagaida vairāk nekā 400 ģimenes dāvanas un DavanuSala.lv tiešsaistes veikalā Jums ir vienmēr iespēja atrast vairāk nekā 2000 dažādu piedāvājumu, visdažādākajiem svētkiem un notikumiem!
  • Uzticami partneri. Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem pakalpojumu un preču piegādātājiem, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus ar vislabākajām atsauksmēm.
  • Pakalpojumi visā Latvijā un ārpus tās. Mēs piedāvājam dāvanas ģimenei un dažādus dāvanu piedāvājumus ne tikai visā Latvijā, bet arī visā Baltijā, tāpēc mēs garantējam, ka Jums būs iespējams atrast sev piemērotāko piedāvājumu.
  • Bezmaksas piegāde. Dāvanu piegāde visā Latvijā ir bezmaksas un Jums ir iespēja arī šo dāvanu piegādāt kopā ar ziediem. Ja Jūs izvēlaties dāvanu saņemt kādā no mūsu birojiem vai esat to pasūtījis caur pastu, mēs to skaisti iesaiņosim un apdrukāsim!

Mēs esam izvēlējušies populārākās ģimenes dāvanas, kuras visbiežāk izvēlas mūsu klienti un apkopojuši tās vienā kategorijā. Šeit Jūs uzzināsiet, ko dāvināt ģimenei. Vispopulārākās ir naktsmāju, SPA un skaistumkopšanas kā arī kultūras izklaižu aktivitātes. Ik viens no iepriekšminētajiem piedāvājumiem ir daudzpusīgs un unikāls, tie bieži vien nav sezonāli piedāvājumi un ir pieejami visa gada garumā. Ģimenēm, kuras meklē izklaidi kopā un vēlas izrauties no ikdienas rutīnas vispiemērotākā būs aktīvā atpūta ar pārnakšņošanas iespēju. Mēs piedāvājam specializētus kompleksus ģimenēm ar bērniem, kas ietver masāžas pieaugušajiem un jautru atpūtu baseinos mazākajiem ģimenes locekļiem. Iespējams, ka Jūsu ģimene mīl kultūru, līdz ar to Jums ir iespējams izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem kultūras pasākumiem gan maziem, gan lieliem. Iespējams, ka vēlaties uzdāvināt Jūsu ģimenei aktīvu vai pat ekstrēmu piedzīvojumu, arī tos Jums ir iespējams atrast šajā kategorijā! Viss ko Jums atliek darīt ir izvelēties pašu piemērotāko dāvanu Jūsu ģimenei un sniegt ikvienam ģimenes loceklim mūžīgas atmiņas!