facebook

Kāzu jubilejas dāvanas

Kāzu jubilejas dāvanas

Kāzas bieži vien kļūst par vienu no nozīmīgākajiem notikumiem ikviena cilvēka dzīvē, padarot kāzu gadadienu īpašu katru gadu. Ir ierasts apsveikt katru precētu pāri kāzu gadadienā neatkarīgi no tā, cik gadu šis pāris ir nodzīvojis kopā. Dāvanai kāzu jubilejā noteikti ir jābūt īpašai! Mūsu komanda ir izvēlējusies milzīgu dāvanu klāstu, šeit Jūs noteikti atradīsiet kaut ko tādu, kas iepriecinās un pārsteigs Jūsu mīļotos!

Izvēloties kāzu gadadienas dāvanu, jābūt uzmanīgam. Atcerieties, kādi ir pāra hobiji, kā viņiem patīk pavadīt brīvo laiku un kādi ir viņu vaļasprieki. Ir arī svarīgi padomāt par to, kāda atpūta ir piemērotāka tieši šim pārim, aktīvā vai gluži pretēji mierīga atpūta. Ja pārim vairāk patīk miers, tad brīnišķīga dāvana kāzu jubilejā būtu atpūta kādā no labākajām viesnīcām Latvijā, Lietuvā vai Polijā. Viņus sagaidīs ūdens aktivitātes, labsajūtu uzlabojošas procedūras, masāžas, SPA un daudz kas cits. Lai mīļotajiem vismaz dažas dienas ne par ko nebūtu jāuztraucas, lielākā daļa mūsu piedāvājumu ietver gardas brokastis, sātīgas pusdienas vai greznas vakariņas. Uzturēšanos viesnīcā pāris varēs bagātināt ar ekskursiju, izglītojošu programmu, dažnedažādām aktivitātēm brīvā dabā vai iekštelpās un daudz ko citu. Atpūta divatā ir romantiska dāvana, kas palīdzēs pārim atgūt spēkus jaunai nedēļai un ienirt neticamā sajūtu virpulī.

Ja svētku gaviļniekiem patīk piedzīvot spilgtas emocijas, jaunas sajūtas un viņi izbauda āra aktivitātes, tad lielisks pārsteigums viņiem būs lidojums gaisa balonā vai lēciens ar izpletni. Mūsu vietnē Jūs atradīsiet vēl daudz dažādu dāvanu, kas sniegtu pārim neaizmirstamu pieredzi un pozitīvas emocijas.

Lai ko Jūs izvēlētos, mēs esam pārliecināti, ka pāris Jūsu dāvanu noteikti izbaudīs no visas sirds. Galu galā vissvarīgākais ir tas, ka Jūs atcerējāties par mīļoto kāzu jubileju un sagādājāt viņiem patīkamu dāvanu!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!