facebook

Kāzu jubilejas dāvanas

Kāzu jubilejas dāvanas - Kāzas bieži vien kļūst par vienu no nozīmīgākajiem notikumiem ikviena cilvēka dzīvē, padarot kāzu gadadienu īpašu katru gadu. Ir ierasts apsveikt katru precētu pāri kāzu gadadienā neatkarīgi no tā, cik gadu šis pāris ir nodzīvojis kopā. Ja vēl nezini, ko dāvināt kāzu jubilejā, apskati šo kategoriju, un atrodi piemērotākās dāvanas kāzu jubilejā!

Dāvanai kāzu jubilejā noteikti ir jābūt īpašai! Mūsu komanda ir izvēlējusies milzīgu dāvanu klāstu, šeit Jūs noteikti atradīsiet kaut ko tādu, kas iepriecinās un pārsteigs Jūsu mīļotos!

Izvēloties kāzu gadadienas dāvanu, jābūt uzmanīgam. Atcerieties, kādi ir pāra hobiji, kā viņiem patīk pavadīt brīvo laiku un kādi ir viņu vaļasprieki. Ir arī svarīgi padomāt par to, kāda atpūta ir piemērotāka tieši šim pārim, aktīvā vai gluži pretēji mierīga atpūta. Ja pārim vairāk patīk miers, tad brīnišķīga dāvana kāzu jubilejā būtu atpūta kādā no labākajām viesnīcām Latvijā, Lietuvā vai Polijā. Viņus sagaidīs ūdens aktivitātes, labsajūtu uzlabojošas procedūras, masāžas, SPA un daudz kas cits. Lai mīļotajiem vismaz dažas dienas ne par ko nebūtu jāuztraucas, lielākā daļa mūsu piedāvājumu ietver gardas brokastis, sātīgas pusdienas vai greznas vakariņas. Uzturēšanos viesnīcā pāris varēs bagātināt ar ekskursiju, izglītojošu programmu, dažnedažādām aktivitātēm brīvā dabā vai iekštelpās un daudz ko citu. Atpūta divatā ir romantiska dāvana, kas palīdzēs pārim atgūt spēkus jaunai nedēļai un ienirt neticamā sajūtu virpulī.

Ja svētku gaviļniekiem patīk piedzīvot spilgtas emocijas, jaunas sajūtas un viņi izbauda āra aktivitātes, tad lielisks pārsteigums viņiem būs lidojums gaisa balonā vai lēciens ar izpletni. Mūsu vietnē Jūs atradīsiet vēl daudz dažādu dāvanu, kas sniegtu pārim neaizmirstamu pieredzi un pozitīvas emocijas.

Lai ko Jūs izvēlētos, mēs esam pārliecināti, ka pāris Jūsu dāvanu noteikti izbaudīs no visas sirds. Galu galā vissvarīgākais ir tas, ka Jūs atcerējāties par mīļoto kāzu jubileju un sagādājāt viņiem patīkamu dāvanu!

D.U.K.
Ko dāvināt kāzu jubilejā?

Dāvanas kāzu jubilejā ir tikpat svarīgas, kā jebkuros citos svētkos - šādi mēs varam savai otrajai pusītei izrādīt savu uzmanību. Šajos svētkos vajadzētu padomāt, vai meklējat dāvanu diviem, vai arī vēlaties indiciduālu dāvanu īpaši dārgam cilvēkam. Vienmēr padomājiet par diviem faktoriem - kādi ir cilvēka hobiji un kas dāvanas saņēmējam patīk visvairāk. Ņemot vērā šos faktorus, Jums būs daudz vieglāk izvēlēties piemērotāko dāvanu no visām mūsu dāvanu kategorijām. Ja ir pārāk grūti izlemt, vai arī baidāties kļūdīties, VIENMĒR ir lietderīgi dāvināt mūsu internetveikala dāvanu karti - lai dāvanas saņēmējs izvēlas to, kas viņam patiks visvairāk.

Ko dāvināt jubilejā sievietei?

Nav svarīgi, vai tā ir kāzu jubileja vai mīļotās dzimšanas diena - izrādiet Viņai uzmanību. SPA dāvanas, iecienītā veikala vai restorāna dāvanu karte? Dāvanu karte romantiskām vakariņām vai neaizmirstamām brīvdienām kādā no labākajām viesnīcām vienmēr būs lieliska izvēle. Neviens neatteiksies no kvalitatīvas atpūtas - vai tā būtu brīvdiena ar nakšņošanu Siguldā, vai arī relaksējoša masāža - Viņa noteikti izbaudīs atpūtas dāvanu. Dāvanas sievietēm un citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Ko dāvināt jubilejā vīriešiem?

Dāvanu idjeas vīriešiem noteikti sastāv no aktīvām izklaidēm - šaušana, makšķerēšana, automašīnu vai ūdens izklaides. Mēs uzskatām, ka visas šīs aktīvas izklaides Viņš varēs izbaudīt ar prieku. Protams, nevajadzētu aizmirst arī par vīriešu atpūtu - piedāvājam dažādas SPA masāžas, kuras derēs gan sievietēm, gan vīriešiem, taču esam izveidojuši arī atsevišķu SPA kategoriju stiprā dzimuma pārstāvjiem: SPA vīriešiem. Dāvanas vīriešiem un citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT