facebook

Dāvanas Jubilejā

Kategorijā "Dāvanas Jubilejā" Jūs atradīsiet daudz orģinālas dāvanu idejas vīrietim, sievietei un bērniem. Mēs piedāvājam aktīvas un ekstremālas izklaides, lidojumu atpūtu vai arī atpūtu uz zemes vai ūdenī. Šeit atradīsiet atpūtas dāvanas, eksotiskus SPA rituālus, masāžas un nakšņošanas piedāvājumus skaistākajos Latvijas, Igaunijas un Lietuvas kurortos.

Dāvanas Jubilejā!

Kategorijā “Dāvanas Jubilejā” Jūs atradīsiet daudz oriģinālu dāvanu ideju gan vīriešiem, gan sievietēm, kas svin savas jubilejas. Dzimšanas diena ir svarīga diena, un jubileja ir patiesi grandiozs notikums ikviena cilvēka dzīvē. Apsveiciet savu mīļoto cilvēku šajā brīnišķīgajā dienā, sniedzot viņiem īpašu dāvanu! Ir tik patīkami redzēt mīļotā cilvēka smaidu un zināt, ka viņš vai viņa izjūt patiesu prieku, saņemot ekskluzīvu dāvanu jubilejā un ir uzmanības centrā!

Jubilejas nav biežs notikums, jo tā ir tikai reizi gadā, līdz ar to Jums ir jāpārliecinās, ka sagādāsiet patiešām īpašu dāvanu gaviļniekam! Mēs esam šeit, lai Jums nebūtu daudz jālauza galva par pareizās dāvanas izvēli. Ir daudz patīkamāk pavadīt vairāk laika kopā, nevis pavadīt šo laiki meklējot piemērotu dāvanu. Mēs novērtējam Jūsu laiku, tāpēc piedāvājam, Jūsu uzmanībai plašu ideju klāstu jubilejas dāvanām. Mēs piedāvājam visu sākot ar SPA rituļiem, masāžām un naktsmītnēm skaistākajās Latvijas viesnīcās un lauku sētās un mēs garantējam, ka Jūsu mīļotais cilvēks būs patīkami pārsteigts un ieprecināts par šādu pārsteigumu!

Pareizi izvēlēta jubilejas dāvana sniedz ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī ilgi paliek atmiņās. Pateicoties mūsu dāvanu čekiem, dzimšanas dienas gaviļnieks varēs ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī iegūt jaunas zināšanas. Neatkarīgi no tā, cik vecs ir cilvēks, ik viens ir ieinteresēts uzzināt jaunas lietas vai atklāt jaunus vaļaspriekus. Ļaujiet Jums dārgajam cilvēkam apmeklēt dažnedažādus kursus, piemēram, zīda apgleznošanas kursus vai dejas nodarbības. Viss, kas Jums ir jādara, ir jāpadomā par to, ko Jūsu mīļotajam patīk darīt brīvajā laikā un izvēlēties vispiemērotāko dāvanu pamatojoties uz viņa raksturu un hobijiem.

Iespējams, ka dzimšanas dienas gaviļnieks visvairāk sapņo par laiku pavadītu kopā ģimenes lokā. Padomājiet par to, ko viņa ģimene izbaudītu visvairāk, ja viņiem patīk aktivitātes brīvā dabā un nebaidās no izaicinājumiem, tad lieliska ideja iespējams būtu doties izjādē ar zirgiem, lidojumā ar lidmašīnu vai gaisa balonā, vai iespējams ienirt dziļāk zemūdens pasaulē. Ja Jūsu ģimenei vairāk iet pie sirds dažādas relaksējošas aktivitātes, Jums ir iespēja kopā doties uz kādu no mūsu piedāvātajām SPA viesnīcām. Nedēļas nogale ar visu ģimeni ārpus pilsētas steigas ir lieliska jubilejas dāvanas ideja! Aicinām Jūs labāk iepazīt Latviju un atklāt brīnišķīgas pilsētas, kas piedāvā daudz dažādas aktivitātes.

Ja Jūs meklējat dāvanu vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri svin jubileju, tad vislabākā dāvana būtu kaut kas izglītojošs uz mazāk aktīvs. Uzaiciniet jubilejas gaviļnieku aizraujošā garšu ceļojumā! Atpūtieties kopā autentiskā, mūsdienīgā gaisotnē, iedvesmojieties un baudiet šefpavāru garšas ceļojumus! Šāda jubilejas dāvana neapšaubāmi pārsteigs un priecēs ikvienu jubilāru!

Vēlaties pārsteigt mīļoto? Uzdāviniet Viņam vai Viņai rožu pušķi ar izvēlēto dāvanu no www.Davanusala.lv asortimenta.

Vairāk informācijas atradīsiet ŠEIT