facebook

Dāvanas Jubilejā

Dāvanas Jubilejā!

Kategorijā “Dāvanas Jubilejā” Jūs atradīsiet daudz oriģinālas davanu idejas Jubilejā gan vīriešiem, gan sievietēm, kas svin savas jubilejas. Dzimšanas diena ir svarīga diena, un jubileja ir patiesi grandiozs notikums ikviena cilvēka dzīvē. Apsveiciet savu mīļoto cilvēku šajā brīnišķīgajā dienā, sniedzot viņiem īpašu dāvanu! Ir tik patīkami redzēt mīļotā cilvēka smaidu un zināt, ka viņš vai viņa izjūt patiesu prieku, saņemot ekskluzīvu dāvanu jubilejā un ir uzmanības centrā!

Jubilejas nav biežs notikums, jo tā ir tikai reizi gadā, līdz ar to Jums ir jāpārliecinās, ka sagādāsiet patiešām īpašu dāvanu gaviļniekam! Mēs esam šeit, lai Jums nebūtu daudz jālauza galva par pareizās dāvanas izvēli. Ir daudz patīkamāk pavadīt vairāk laika kopā, nevis pavadīt šo laiki meklējot piemērotu dāvanu. Mēs novērtējam Jūsu laiku, tāpēc piedāvājam, Jūsu uzmanībai plašu ideju klāstu jubilejas dāvanām. Mēs piedāvājam visu sākot ar SPA rituļiem, masāžām un naktsmītnēm skaistākajās Latvijas viesnīcās un lauku sētās un mēs garantējam, ka Jūsu mīļotais cilvēks būs patīkami pārsteigts un ieprecināts par šādu pārsteigumu!

Pareizi izvēlēta jubilejas dāvana sniedz ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī ilgi paliek atmiņās. Pateicoties mūsu dāvanu čekiem, dzimšanas dienas gaviļnieks varēs ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī iegūt jaunas zināšanas. Neatkarīgi no tā, cik vecs ir cilvēks, ik viens ir ieinteresēts uzzināt jaunas lietas vai atklāt jaunus vaļaspriekus. Ļaujiet Jums dārgajam cilvēkam apmeklēt dažnedažādus kursus, piemēram, zīda apgleznošanas kursus vai dejas nodarbības. Viss, kas Jums ir jādara, ir jāpadomā par to, ko Jūsu mīļotajam patīk darīt brīvajā laikā un izvēlēties vispiemērotāko dāvanu pamatojoties uz viņa raksturu un hobijiem.

Iespējams, ka dzimšanas dienas gaviļnieks visvairāk sapņo par laiku pavadītu kopā ģimenes lokā. Padomājiet par to, ko viņa ģimene izbaudītu visvairāk, ja viņiem patīk aktivitātes brīvā dabā un nebaidās no izaicinājumiem, tad lieliska ideja iespējams būtu doties izjādē ar zirgiem, lidojumā ar lidmašīnu vai gaisa balonā, vai iespējams ienirt dziļāk zemūdens pasaulē. Ja Jūsu ģimenei vairāk iet pie sirds dažādas relaksējošas aktivitātes, Jums ir iespēja kopā doties uz kādu no mūsu piedāvātajām SPA viesnīcām. Nedēļas nogale ar visu ģimeni ārpus pilsētas steigas ir lieliska jubilejas dāvanas ideja! Aicinām Jūs labāk iepazīt Latviju un atklāt brīnišķīgas pilsētas, kas piedāvā daudz dažādas aktivitātes.

Ja Jūs meklējat dāvanu vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri svin jubileju, tad vislabākā dāvana būtu kaut kas izglītojošs uz mazāk aktīvs. Uzaiciniet jubilejas gaviļnieku aizraujošā garšu ceļojumā! Atpūtieties kopā autentiskā, mūsdienīgā gaisotnē, iedvesmojieties un baudiet šefpavāru garšas ceļojumus! Šāda jubilejas dāvana neapšaubāmi pārsteigs un priecēs ikvienu jubilāru!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!