facebook

Gardēžiem

Pārtika ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Mēs bieži cenšamies kaut ko mainīt mūsu ēdienkartē, lai ēdienu patiesi izbaudītu. Caur maltītēm mēs sazināmies savā starpā, varam tajā dalīties, izrādīt savas emocijas, rūpes vai pārsteigt mīļoto ar ko gardu garas dienas beigās. Davanusala.lv piedāvā gardēžu izklaidi – universālu dāvanu, kas būs ideāli piemērota pāriem, ģimenēm, draugiem un kolēģiem. Tas īpaši pārsteigs tos, kuriem patīk izmēģināt jaunas garšu  paletes, piedzīvot dažādu valstu delikateses, paražas un tradīcijas kā arī pavadīt laiku kopā restorānos un degustācijās. Šajā kategorijā mēs esam sagatavojuši labākos restorānu piedāvājumus Latvijā, lai nodrošinātu jums patīkamu atpūtu kopā ar mīļajiem, unikālā ēdienu ceļojumā apkārt pasaulei.

Vai esat kādreiz mēģinājis sajust katru maltītes sastāvdaļu, izgaršot vīnu, sieru vai tēju ar acīm, degunu un muti? Kategorijā gardēžu dāvanas mēs piedāvājam ekskluzīvus alus, vīna un šokolādes degustācijas vakarus, romantiskas vakariņas un interesantus branča piedāvājumus. Izgaršojiet dzīvi caur vienu no mūsu piedāvājumiem!

Lai izvēlētos dāvanu, pamatojieties uz saņēmēja personību un vaļaspriekiem, mēs esam izvelējušies visdažādākos gardēžu dāvanu piedāvājumus, kas atbilst ikvienai gaumei.

Ja meklējat gardēžu dāvanu pārim, ir vērts izvēlēties greznāku vai mājīgāku restorānu, kas parūpēsies par atbilstošu atmosfēru un izvēlēsies īpašus ēdienus un desertus, lai vakars būtu nevainojams. Ja vēlaties šo dienu padarīt neizmirstamu, apskatiet vienu no mūsu īpašajiem dāvanu piedāvājumiem, piemēram, vakariņas tumsā. Pāriem lieliski ir piemērotas šokolādes degustācijas, kas raisīs visdziļākās sajūtas un sagādās daudz saldu mirkļu.

Tiem, kas meklē dāvanu gardēžiem, kuriem ir labi izglītota garša un daudz zināšanu par ēdieniem, mēs iesakām iegādāties kādu no degustācijām vienā no atzītākajiem restorāniem. Šīs degustācijas ietvers dažādus ēdienus, dzērienus un vīnziņu ieteikumus.

Šeit Jūs varēsiet atrast ideālu dāvanu tiem, kuri patiesi izgaršo dzīvi un visu ko tā mums piedāvā!