facebook

Izvēlētās vērtības dāvanu kartes

Vai esat cilvēks, kuram ir grūti izvēlēties piemērotāko dāvanu Jūsu otrajai pusītei, draugam, priekšniekam, tuvam vai patālākam ģimenes loceklim? Neuztraucieties! Neriskējiet uzdāvinot ko tādu, ko šis cilvēks nelietos un sniedziet viņiem izvēles brīvību! Dāvanu čeki dos iespēju Jūsu draugam vai mīļotajam izvēlēties viņiem piemērotāko dāvanu.

Viss, kas Jums ir jādara ir jāizlemj cik daudz Jūs vēlaties iztērēt dāvanu čekam un dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties kā viņš šo dāvanu vēlas iztērēt. Viņi varēs izvēlēties no plaša dāvanu klāsta – vakariņām, skaistumkopšanas procedūrām, atpūtas un labsajūtu uzlabojošiem SPA kompleksiem, bērnu precēm, sporta precēm, mēbelēm, rotaslietām, un daudz citām dažādām precēm un pakalpojumiem kas būs piemēroti ik vienam cilvēkam!

Jums ir iespēja izvēlēties vienu konkrētu kategoriju, kurā šis cilvēks var dāvanu čeku tērēt, vai arī iegādāties davanusala.lv dāvanu karti, kas viņiem dos iespēju izvēlēties jebkuru no davanusala.lv piedāvājumiem. Ideāli piedāvājumi, ērta iegāde un tas viss vienuviet! Šis ir prieks ar neierobežotu izvēles brīvību! Iegādājoties vienu no mūsu dāvanu čekiem, Jūs garantējat vispiemērotāko dāvanu pat visizlēmīgākajam cilvēkam!

Visas dāvanu kartes varat apskatīt šeit - Dāvanu Kartes.