facebook

Tēva dienas dāvanas

Vienmēr ir patīkami pārsteigt tēti, bet Tēva dienā it īpaši! Iepriecini savu mīļo tēti, pasniedzot viņam dāvanu, kas garantēs neaizmirstamus iespaidus un jaukas atmiņas! No plašā "tēvu diena davanu idejas " piedāvājumu saraksta izvēlies dāvanu, kas tavam tētim patiks visvairāk! Mēs esam sagatavojuši plašu pakalpojumu klāstu, lai atvieglotu tavu izvēli Tēva dienas dāvanas iegādei!

Tētis ir aktīvās izklaides cienītājs

Aktīvas dāvanas tēvu dienā. Lai atvieglotu dāvanas izvēli, padomājiet par to, ko Jūsu tētim patīk darīt un kas viņam sagādā prieku. Dāvana tēvu dienā var būt ļoti īpaša un tai nav jābūt kaut kam dārgam un iespaidīgam. Ja Jūsu tētim patīk aktīvās izklaides un viņš nespēj nostāvēt mierā pat uz minūti, tad kāda no mūsu piedāvātajām aktīvajām izklaidēm noteikti būs viņam piemērota! Latvija piedāvā daudz dažādu aktivitāšu brīvā laika pavadīšanai, ja Jūsu tētis kāro izjust adrenalīna pieplūdumu, uzdāviniet viņam lēcienu ar izpletni, mēs garantējam, ka viņš to nekad neaizmirsīs! Ja tētis mīl atpūtu uz ūdens, uzdāviniet viņam braucienu ar laivu vai kuģīti pa Daugavu vai kādu citu Latvijas upi. Ja vēlaties atpūsties brīvā dabā, tad izjāde ar zirgu būs jauks veids kā pavadīt laiku svaigā gaisā. Visus aktīvās izklaides piedāvājumus Jums ir iespēja atrast šeit, un tās noteikti padarīs Tēva dienu daudz īpašāku!

Tētis ir miera iemiesojums

Mierīga tēvu diena dāvana. Vai varbūt gluži pretēji, Jūsu tētis ir mierīgs vai smagi strādā dienu no dienas un tāpēc viņam ir nepieciešama atpūta un relaksācija. Sniedziet savam tētim iespēju atvilkt elpu kādā no SPA viesnīcām. Palutiniet tēti ar SPA procedūrām, masāžām, gardām vakariņām un nakti ārpus viņa ikdienas. Nakšņošanu viesnīcā Jūs varat papildināt ar kādu jautru aktivitāti, ekskursiju vai pastaigu svaigā gaisā. Šī būs ideāla dāvana Tēva dienā, un viņš to noteikti izbaudīs no visas sirds!

Līdzsvarota atpūta

Visi svētki ir paredzēti ģimenes satuvināšanai un dod iespēju pavadīt laiku kopā un Tēva diena nav izņēmums! Uzaiciniet savu tēti uz kādu kultūras pasākumu, vai gardām vakariņām, kas būs pilnas ar jaunām garšām un jautrām sarunām! Lai ko Jūs arī izvēlētos dāvināt Jūsu tētim Tēvu dienā, padomājiet par to ka kopā pavadīts laiks varētu būt tieši pati labākā dāvana!

Pārsteidziet savu tēti ar skaistu Tēvu dienas dāvanu, izvēloties kādu no piedāvājumiem kurus Jums ir iespējams atrast tieši šeit!

D.U.K.
Tēvu dienas dāvanu idejas

Mēs Jums piedāvājam ideju sēriju, ko uzdāvināt tētim, dāvanu idejas par kurām varbūt Jūs iepriekš nebijāt domājis un kuras viņš noteikti mīlēs. Lai sniegtu tētim ideālu dāvanu, mums vispirms jāpadomā par to, kāda veida personība viņš ir un kāda veida aktivitātes viņam iet pie sirds.  

Vairāk informācijas lasi ŠEIT

Tēvu dienas dāvanu idejas un padomi
Tēvu dienas dāvanu idejas un padomi Mēs Jums piedāvājam ideju sēriju, ko uzdāvināt tētim, dāvanu idejas par kurām varbūt Jūs iepriekš nebijāt domājis un kuras viņš noteikti mīlēs. Lai sniegtu tētim ideālu dāvanu, mums vispirms jāpadomā par to, kāda veida personība viņš ir un kāda veida aktivitātes viņam iet pie sirds. Lasīt vairāk
Vīriešu dienas dāvanu idejas un padomi
Vīriešu dienas dāvanu idejas un padomi Vai Jūs vēlaties pārsteigt savu mīļoto vīrieti šī gada Vīriešu dienā, bet nezināt, kas varētu būt piemērota dāvana šiem svētkiem? Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu izvēlēties piemērotu dāvanu savam mīļotajam vīrietim un sagādātu viņam patiesi neaizmirstamu 19. Novembri! Lasīt vairāk
Ko dāvināt draugam?
Ko dāvināt draugam? Draugi ir ģimene, kuru izvēlaties, cilvēki, kuri Jūs pieņem savā dzīvē un kuri Jūs mīl tieši tādu, kāds esat. Ir draudzība, kas izveidojusas laika gaitā, cita ar pieredzi, uzticību un pat mūsu dzīves smagākajos brīžos varam atrast labākos draugus. Uzzini, ko dāvināt draugam, izlasot šo rakstu! Lasīt vairāk