Par mums

DavanuSala.lv ir dāvanu internetportāls, kurš nodarbojas ar atpūtas dāvanu kuponiem, dāvanu kartēm, dāvanu komplektiem un čekiem. Mūsu mērķis - atvieglot davānu meklēšanas rituālu saviem klientiem un piedāvāt plašu, nestandarta un interesantu dāvanu klāstu, vieglu mājas lapas navigāciju, ātru kupona piegādi un ērtu apmaksas veidu.

Firma – SIA "Dāvanu Sala"
Juridiskā adrese Rīga, Brīvības gatve 358, LV-1006
Atbildīgi par logistiku – par fiziskiem kuponiem kurjeri VENIPAK, Latvijas pasts, par e-Kuponiem serveri.lv
Apmaksa – skaidrā naudā, bankas parskaitījumu, PayPal, kredītkarti un citi.
Biznesa partneri – Latvijā sadarbojamies ar vairāk kā 200 partneriem, Lietuvā - vairāk kā 700 partneri, Igaunijā - vairāk kā 100 partneri.
Piedāvājamas dāvanas – šajā brīdī ir vairāk nekā 1000 piedāvājumu visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, un ar katru dienu, piedāvājumu skaits tikai aug!

Lietuvā nodarbojamies jau no 2011 gada. Sadarbojamies vairāk nekā 700 partneriem un piedāvājam vairāk par 2300 piedāvājumiem (www.dovanusala.lt)

Sadarbojamies ar:

     Baldai1.ltCILI HOLDINGSPZUTV3VarleOffice dayBiovela GroupAdform Lietuva Altum Retail Coca cola Lietuva Liviko Sorbum Group Ruptela Vinted ERGO cramo

Mūsu komanda

Mēs Davanusala.lv esam dāvanu eksperti: jauni, enerģiski, mūsu smaidi cenšas iekarot pasauli. Mums rūp ne tikai dāvanas, mēs sniedzam arī patiesus padomus, esam uzmanīgi pret Jūsu vajadzībām un sniedzam labu garstāvokli.


© 2011-2018 DavanuSala.lv (Latvijā) DovanuSala.lt (Lietuvā) KingitusteSaar.ee (Igaunijā)