facebook

Kāzu dienas dāvanas

 

Ko dāvināt kāzās? Reizēm ir ļoti grūti izvēlēties ko dāvināt jaunajam pārim viņu īpašajā dienā – kāzu dienā! Kategorijā Kāzu dienas dāvanas Jūs atradīsiet vairāk nekā 1500 dažādas  Kāzu dienu dāvanu idejas! Populārākās kāzu dāvanas idejas jaunlaulātajiem ir pāru SPA, ūdens aktivitātes vai jaunas dāvanas kas sniegs jaunas pieredzes. Dāvana kāzās ļaus jaunlaulātajiem patiesi baudīt jauno statusu.

Mēs esam sagatavojuši plašu dāvanu klāstu, kur Jums ir iespējams atrast pašu piemērotāko kāzu dāvanu. Iespējams, ka jaunais pāris vienmēr ir sapņojis apskatīt zemi no putna lidojuma skatu punkta, uzdāviniet viņiem lidojumu gaisa balonā, tas viņu īpašo dienu padarīs tiešām neaizmirstamu un jaunu emociju piepildītu! Iespējams, ka pēc visa kāzu trakuma jaunais pāris vienkārši vēlas aizbēgt no visiem un pavadīt nedēļas nogali divvientulībā.

Ja neesat pārliecināts par vispiemērotāko dāvanu, uzdāviniet pārim iespēju pašiem izvēlēties sev vispatīkamāko atpūtas veidu uzdāvinot viņiem Davanusala.lv dāvanu karti - mūsu vietnē pieejamas dažādas dāvanas kāzās.

D.U.K.
Ko dāvināt jaunajam pārim kāzu dienā?

Mēs piedāvājam izvelēties kādu no sekojošajām kategorijām: nakšņošana, lidojumi vai aktīvā atpūta. Dāvana, kas paliks atmiņās uz ilgu laiku - lidojums ar gaisa balonu vai lidmašīnu. Neapšaubāmi, jaunais pāris nebūs vīlies ar nakšņošanu kādā no Latvijas skaistākajām pilsētām. Protams, piemērotas būs arī gardēžu dāvanas - dāvini degustāciju vai arī vakariņas kādā īpašā vietā.

Ko dāvināt jaunā pāra vecākiem kāzu dienā?

Dāvana vecākiem - šai dāvanai jābūt īpašai. Izvēlies dāvanu, kas ļaus vecākiem atpūsties, aizbēgt no ikdienas steigas un piedzīvot jaunas emocijas. Visbiežāk, tiek dāvināta nakšņošana ar SPA procedūrām, taču neaizmirstamām emocijām mēs iesakām dāvināt lidojumu ar gaisa balonu, lidojumu ar lidmašīnu vai īpašas degustācijas vakariņas.

Ko dāvināt vedējiem kāzu dienā?

Vispirms, padomājiet, kādu budžetu Jūs varat izsniegt vedēju dāvanai. Tādā veidā Jūs varēsiet ērti un vienkārši izmantot dāvanu filtru atbilstoši dāvanu karšu vērtībai. Īpaši iesakām vedējiem dāvināt gardēžu dāvanas - degustācijas vai romantiskas vakariņas restorānā. Tiem, kam patīk aktīva atpūta, Jūs vienmēr atradīsiet labākās dāvanu idejas kategorijā "Aktīvās izklaides". Jauna pieredze neliks vilties.