facebook

Fotosesijas

Fotosesija ir lieliska iespēja apstādināt laiku un iemūžināt priecīgas un dārgākās atmiņas. Ieprieciniet savu mīļoto ar fotosesiju, kuras laikā profesionāls fotogrāfs iemūžinās viņa smaidu, labo garastāvokli un mirdzošās acis. Izvēlieties piemērotāko piedāvājumu no plašā sortimenta un baudiet skaisti un rūpīgi apstrādātas fotogrāfijas, melnbaltas mākslas fotogrāfijas vai foto kanvas. Dāvanu karte fotosesijai ir lieliska iespēja izvēlēties piemērotāko variantu no plaša fotosesiju klāsta , kuras ir veidotas atbilstoši individuālām vajadzībām.

Jauki pavadīts laiks fotostudijā, vai svaigā gaisā, var kļūt par neaizmirstamu piedzīvojumu, kā arī par lielisku pieredzi ne tikai iesācējiem, bet arī pieredzējušiem modeļiem, kas izturas dabiski un jūtas brīvi kameras priekšā. Meklējiet sev piemērotāko piedāvājumu un izvēlieties to, kas atbilst Jūsu vēlmēm. Cilvēkiem, kuriem patīk tradicionālās fotogrāfijas, būs iespēja baudīt studijas atmosfēru, bet tiem, kas mīl spontānumu un oriģinalitāti, būs iespēja izmēģināt īpašus piedāvājumus, kas būs piedāvāti fotosesijas laikā.

Izvēloties vienu no fotosesijas piedāvājumiem, Jūs saņemsiet:

  • fotosesiju Jūsu izvēlētā pilsētā vai vietā;
  • noteiktu apstrādātu un neapstrādātu fotogrāfiju daudzumu (fotogrāfiju skaits atšķiras atkarībā no piedāvājuma);
  • piemērotāko fotosesijas ilgumu, jo tas arī atšķiras atkarībā no piedāvājuma;
  • brīnišķīgi pavadītu laiku, kā arī fotogrāfa konsultāciju un ieteikumus;
  • Jūsu apģērba stils, frizūra un grims tiek sarunāts reģistrācijas laikā;
  • Dāviniet patīkamus mirkļus, jo fotogrāfijas paliks kā patīkamas atmiņas visai Jūsu dzīvei!

Profesionāla fotosesija radīs patīkamus iespaidus cilvēkiem, kuriem patīk pozēt, iemūžinot katru dzīves mirkli, un tiem, kas jūtas brīvi kameras priekšā. Fotosesijas laikā profesionāli fotogrāfi fiksēs Jūsu dzīves brīnišķīgus mirkļus, akcentēs Jūsu skaistumu un sniegs padomus, kas palīdzēs jūsties brīvāk kameras priekšā.