Kā izmantot dāvanu karti?

Uz dāvanu kartes ir norādīta visa informācija par pakalpojumu, kas nepieciešama lai reģistrētu Jūsu izvēlēto dienu, kad vēlaties šo pakalpojumu izmantot. Katrai dāvanu kartei ir unikālais kods, ar kura palīdzību pakalpojuma sniedzējs var noskaidrot dāvanu kartes derīgumu un autentiskumu. Pakapojuma sniedzējam šis kods jāuzrāda pirms pakalpojuma izmantošanas.

Vai varu apmainīt dāvanu karti?

Skatīt dāvanu kartes apmaiņas iespējas

Vai varu pagarināt dāvanu kartes derīguma termiņu?

Skatīt dāvanu kartes derīguma termiņa pagarināšanas iespējas

Kur atrast, kas ir iekļauts manā dāvanu komplektā?

Dāvanu komplektā iekļauto izklaižu sarakstu varat apskatīt dāvanu koplekta sadaļā "Šajā piedāvājumā iekļauts", nospiežot uz aktīvās enkursaites.

Kā izmantot dāvanusala.Lv dāvanu čeku vai dāvanu komplektu?

 • Izvēlieties vēlamo pakalpojumu (-us)
 • Spiediet "PIRKT DĀVANU".
 • Pirkumu groza lauciņā "Dāvanu kartes apmaiņa" ievadiet dāvanu čeka/komplekta rezervācijas kodu un spiediet "IZMANTOT" un "TURPINĀT MAKSĀJUMU".
 • Nākošajā laukā ievadiet savus kontaktdatus - vārdu, e-pasta adresi un telefona numuru. Šī informācija nebūs norādīta uz dāvanu kartes. Tāpat arī variet pieslēgties savam lietotāja profilam.
 • Spiediet "TĀLĀK UZ PIEGĀDI UN APMAKSU".
 • Piegādes laukā izvēlieties - Izdrukā pats!
 • Ja Jūsu izvēlētā pakalpojuma cena ir lielāka nekā DāvanuSala.lv dāvanu čeka vērtība, tad apmaksājiet šo starpību izmantojot Jums ērtu apmaksas veidu.
 • Ja piemaksa nav nepieciešama, tad spiediet "ES APSTIPRINU SAVU PASŪTĪJUMU".
 • Pēc pasūtījuma apstiprinājuma Jūsu jaunā dāvanu karte būs atsūtīta 1 darba dienas laikā uz Jūsu e-pasta adresi. Pēc dāvanu čeka vai dāvanu komplekta maiņas, par papildus piegādes maksu, varam nosūtīt jauno dāvanu karti ar kurjeru, Latvijas pasta starpniecību, uz Omniva pakomātu vai saņemt izsniegšanas punktā. Lai pasūtītu fizisku dāvanu kartes piegādi, lūdzam sazināties rakstot uz info@davanusala.lv.
 • Pie pakalpojuma sniedzēja varēsiet doties tikai ar jauno Jūsu izvēlētās izklaides dāvanu karti, kuru nosūtīsim uz Jūsu e-pastu. Uz dāvanu kartes atradīsiet kontaktus, lai rezervētu Jūsu vēlamo dienu un laiku.
 • Mainītās dāvanu kartes derīguma termiņš būs tāds pats, kā dāvanu komplektam.
 • Ja reģistrējot Jūsu dāvanu komplektu vai DāvanuSala.lv dāvanu karti izvēlētajai izklaidei, starp nominālvērtībām ir 0,01 EUR starpība, tā tiks izlīdzināta. (Piemērām: Jums ir 29.99 EUR nominālvērtības dāvanu komplekts/dāvanu čeks, un Jūs to vēlaties nomainīt uz 30 EUR vērtu izklaidi - šī 0,01 EUR starpība Jums nav jāpiemaksā).
 • Dāvanu karti var izmantot 1 pirkuma laikā. Neizmantotā dāvanu kartes summa automātiski tiek anulēta. Dāvanu kartes apmaiņas laikā nav iespējams izmantot atlaides kodus.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no pirkšanas dienas, ja dāvanu kartē nav norādīts cits derīguma termiņš. Dāvanu karti variet izmantot laika posmā, kas norādīts ailē "Derīguma termiņš", atkarībā no pakalpojuma sniegšanas perioda, kas norādīts ailē "Sezona". Ja Jūsu dāvanu kartes derīguma termiņš nav norādīts uz pašas dāvanu kartes, to pārbaudīt variet šeit:  https://www.davanusala.lv/lv/deriguma-terminu

Vai varu atgriest dāvanu karti?

Nopirktu un neizmantotu DāvanuSala.lv dāvanu karti, komplektu vai čeku varat atgriest 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā no pirkšanas datuma. Klientam jāiesniedz iesniegums brīvā formā par naudas atgriešanu, rakstot elektorniski uz info@davanusala.lv, norādot dāvanu kartes atgriešanas iemeslu un unikālo rezervācijas kodu. Ja dāvanu karte bija apmaksāta skaidrā naudā, kientam jāpievieno Naudas saņemšanas kvīts orģinālu/ kases kvīti vai tās kopiju. Naudu par internetbankā apmaksātajām dāvanu kartēm atgriezīsim uz maksātāja kontu. Naudu pārskaitam 5 (piecu) darba dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

Vai varu atgriezt dāvanu karti, ja no dāvanu kartes pirkšanas dienas ir pagājušas vairāk kā 15 kalendārās dienas? 

Informējam, ka iegādājoties dāvanu karti Jūs apstipriniet noteikumus, (pasūtījuma formā ""Servisa noteikumi""), ka dāvanu karti varat atgriest vai nomainīt 15 kalendāro dienu laikā (balstoties uz LR patērētāja atteikuma tiesībām).