facebook

Dzimšanas dienas dāvanas

Vai tuvojas Jūsu vai Jūsu mīļotā dzimšanas diena? Dzimšanas dienas dāvanu kategorijā mēs esam apkopojuši tikai labākās dzimšanas dienu dāvanu idejas! Mūsu vietnē Jūs viegli varēsiet atrast oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā gan vīriešiem, gan sievietēm, gan romantiskus piedāvājumus diviem un idejas, kas priecēs bērnus. Dzimšanas diena ir īpašs notikums, tāpēc mēs parūpējamies par to, lai dāvanas dzimšanas dienā izvēle Jums nebūtu smags darbs. Mēs esam pārliecināti, kas Jūs pie mums atradīsiet vispiemērotāko dzimšanas dienas dāvanu ikvienam!

Vai vēlies pārsteigt sev īpašu cilvēku ar unikālu dāvanu? Šeit Jums ir iespējams atrast dažnedažādus piedāvājumus sākot ar robotikas nodarbībām, kurās uzzināsiet kā izgatavot jebkura dizaina robotus, līdz pat parfimērijas kuriem, kuros uzzināsiet par dabīgām smaržām no visas pasaules. Gan mierīgākas, gan aktīvākas atpūtas cienītājiem noteikti atradīsiet vispiemērotāko dāvanu. Vissvarīgākais ir tas, ka Jūs zināt, ka Jūsu mīļotais nebūs vīlies saņemot Jūsu dāvanu.

Pareizi izvēlēta dāvana ne tikai garantē pozitīvas emocijas, bet arī sagādās atmiņas uz mūžu. Lielākā daļa mūsu piedāvāto oriģinālo dāvanu sniedz ne tikai prieku, bet arī zināšanas. Kulinārijas kursos iegūtās zināšanas vēlāk noderēs Jūsu pašu virtuvē, izbrauciens ar kartingu var radīt vēlmi attīstīt iemaņas, lai nākamajā brauciena reizē uzvarētu savus tuviniekus padarot to par hobiju! Lai ko Jūs izvelētos, dzimšanas dienas dāvana ir lieliska iespēja ne tikai iepriecināt dāvanas saņēmēju, bet padarīt šo dienu īpašu visai ģimenei! Pirms dāvanas izvēles, noteikti padomājiet par to, ko dāvanas saņēmējam patīk darīt brīvajā laikā, kādi ir viņu vaļasprieki un par ko iespējams viņi ir sapņojuši jau kādu laiku. Pamatojoties uz šiem kritērijiem dzimšanas dienas dāvanas izvēle nebūt nesagādās grūtības!

Mūsu vietnē atradīsiet daudz un dažādas dzimšanas dienas davanu idejas.  Dzimšanas diena ir diena, kad vēlaties pēc iespējas vairāk parādīt savas rūpes un mīlestību pret gaviļnieku. Atcerieties, ka ir ļoti svarīgi, lai dāvana būtu pārdomāta līdz mazākajai detaļai un atbilstu saņēmēja personībai un vaļaspriekiem. Iespējams, ka Jūsu mīļotajam ir nepieciešama pauze no ikdienas, tādā gadījumā apskatiet mūsu SPA viesnīcu piedāvājumus. Ja Jūsu mīļotais mīl piedzīvot spraigas emocijas un nebaidās no adrenalīna un spriedzes, iespējams lēciens ar izpletni, niršanas aktivitāte vai lidojums gaisa balonā būtu ideāla dzimšanas dienas dāvana viņam!

Dzimšanas diena ir svarīga diena jebkurā vecumā, taču, iespējams Jūs piekritīsiet, ka bērni šo dienu izbauda visvairāk. Pārliecinieties, ka Jūsu mazais dzimšanas dienas gaviļnieks mirdz priekā savā īpašajā dienā! Istabas ar puzlēm, ūdens piedzīvojumu parki, kāpšanas trases kokos un lēkšana tīklos – šīs un vēl daudzas citas dzimšanas dienu dāvanu idejas bērniem Jūs atradīsiet tieši šeit!

D.U.K.
Kā izvēlēties dzimšanas dienas dāvanu?

Sākumā padomā, kādi ir gaviļņieka vaļasprieki un kā viņam patīk pavadīt brīvo laiku. Pamēģini atcerēties, varbūt Jūs nesen esat runājuši par atpūtas trūkumu, vai varbūt jubilārs ir devis mājienu, ka sapņo par nelielu atpūtu SPA salonā - SPA dāvana būs lielisks risinājums. Varbūt Jūs kādreiz esat runājuši par sapni izlidot ar gaisa balonu vai lēcienu ar izpletni? Tad tieši Tu vari kļūt par cilvēku, kurš piepildīs viņa sapni - labākā dāvana būs lidojuma dāvana.

Ja cilvēks ir aktīvs un parasti izvēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku - aktīvās izklaides dāvanas, piemēram, auto-moto izklaides, ūdens izklaides, kvesti - būs tieši tas, kas var iepriecinās gaviļņieku.

Ja Jūs nepazīstat dāvanas saņēmēju tik labi, tad labākais risinājums būs restorāna vai internetveikala dāvanu kartes. Vislabāka izvēle būs internetveikala DāvanuSala.lv dāvanu karte - ar šo dāvanu karti dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties tīkamāko izklaidi vai pakalpojumu.

Ko dāvināt sievietei?

Sievietes mīl pārdomātas dāvanas, tāpēc SPA dāvanu karte, iecienītākā veikala dāvanu karte, restorāna dāvanu karte vai viesnīcas dāvanu karte vienmēr ir lieliska izvēle. Neviens neatteiktos no kvalitatīvas atpūtas - vai tās būtu brīvdienas ar nakšņošanu Jūrmalā, vai masāža kādā SPA salonā - jebkuru sievieti iepriecinās atpūtas dāvana. Ja sievietei ir aktīvs dzīvesveids, droši varat apsvērt šaušanas izklaidi, ūdens izklaides un braucienus ar kartingu vai pat drifta nodarbības.

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Ko dāvināt vīriešiem?

Dāvanu idejas vīriešiem ir mūsu stiprā puse, jo esam parūpējušies par plašu dāvanu sortimentu, kas patiks ikvienam vīrietim. Sākot no šaušanas un makšķerēšanas izklaidēm, auto-moto izklaidēm līdz oat daudzveidīgām ūdens izklaižu dāvanām. Visas šīs aktīvās izklaides noteikti tiks novērtētas, un mums nav šaubu - Jūsu vīrietis labprāt tās izmēģinās. Ja vēlies, lai Viņš atpūstos, izvēlies kādu no SPA procedūrām vīriešiem. Protams, nevar aizmirst arī par gardiem ēdieniem - varēsiet izvēlēties no dažādu restorānu dāvanu kartēm - gan degustācijas, gan vakariņu piedāvājumus.

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Ko dāvināt bērniem?

Vislabākās dāvanas bērniem ir tās, kuras dāvā tikai labākās emocijas un atmiņas. Dāvanas bērniem nav smags uzdevums, ja izvēlēties varatt no dažādiem atpūtas piedāvājumiem - ūdens parki, kvestipiedzīvojumu parki. Visas šīs izklaides palīzēs izlādēt savu enerģiju un tās vietā gūt tikai vislabākās emocijas.

Dzimšanas dienas dāvanu idejas
Dzimšanas dienas dāvanu idejas Dāvanas izvēlei nebūt nav jākļūst par galvassāpēm. Pirms sākt dāvanas meklēšanu, atbildiet uz diviem vienkāršiem jautājumiem - kādi ir cilvēka vaļasprieki un cik daudz naudas plānojat iztērēt ideālas dāvanas iegādei. Atkarībā no dāvanas budžeta un cilvēka vaļaspriekiem Jūs varat izvēlēsieties vispiemērotāko dāvanu. Lai padarītu Jūsu izvēli nedaudz vienkāršāku, izlasiet šeit atrodamo sakarstu ar dāvanu idejām, kas varētu iepriecināt Jūsu mīļotos! Lasīt vairāk
Dzimšanas dienas dāvanas idejas līdz 30 Eur
Dzimšanas dienas dāvanas idejas līdz 30 Eur Ikviens esam saskāries ar situāciju, kad nepieciešama dzimšanas dienas dāvana, taču pēc ikdienas rēķinu apmaksas, dāvanas budžets ir ierobežots. Šajā rakstā esam apvienojuši labākos ieteikumus, kā pārsteigt dzimšanas dienā ar ierobežotu budžetu! Lasīt vairāk
Oriģināla dzimšanas dienas dāvana
Oriģināla dzimšanas dienas dāvana Tuvojas Tev tuva cilvēka dzimšanas diena, bet nezini kā parsteigt? Izlasi šo rakstu, un izvēlies oriģinālu dzimšanas dienas dāvanu! Lasīt vairāk