facebook

Dāvanu idejas

Dāvanu idejas

Dāvanu idejas dažreiz ir nepieciešamas ikvienam no mums, jo izvēlēties īsto dāvanu var būt patiesi sarežģīts uzdevums. Galu galā dāvana ne tikai atspoguļo mūsu rūpes pret tuvu cilvēku, bet arī parāda, cik ļoti mēs mīlam / cienām viņu, tāpēc ir svarīgi apdomāt piemērotāko dāvanu. Ko dāvināt tiem, ar kuriem mēs pavadām daudz laika, bet neesam izveidojuši ciešas attiecības? Mēs steidzamies palīdzēt un atbildēt uz visiem šiem jautājumiem!

Apsveriet svētkus

Nav noslēpums, ka dāvanas mēs parasti pasniedzam noteiktos svētkos. Ļoti svarīgi izvēloties dāvanu to ņemt vērā,! Ja vēlaties pasniegt dāvanu dzimšanas dienā, dāviniet izklaidi, kas paliks atmiņās. Piemēram, kulinārijas kursu laikā iegūtās zināšanas var ilgi izmantot ikdienas dzīvē, un kartings – sniegs patīkamu atpūtu un ļaus pilnībā atslēgties no ikdienas rutīnas.

Tuvojoties Jaunajam gadam, atcerieties, ka Ziemassvētku gaidīšana ir diezgan saspringts laiks, kad mēs skrienam tā, ka gandrīz zaudējam galvu. Šī iemesla dēļ ir diezgan noderīgi domāt uz priekšu un pasniegt Jaungada dāvanu, kas ļautu dāvanas saņēmējam atpūsties! Tā ir lieliska dāvanu ideja, kurai neviens nespēs pretoties.

Tuvojas kāzu jubileja? Lieliska ideja svinēt draudzību vai kāzu gadadienu ir gardas vakariņas. Protams, to var pagatavot pats, taču, ja neesat labs pavārs, esat noguris no stāvēšanas pie plīts vai vēlaties pavadīt laiku citā, burvīgā vidē un izrauties no ikdienas rutīnas, ir vērts padomāt par restorānu piedāvājumiem. Sveču gaisma, gardi ēdieni, dzīvā mūzika - visi vēlētos šādi pavadīt vakaru!

Apsveriet dāvanas saņēmēja vecumu

Mēdz teikt, ka vecums nav šķērslis, bet vecums kļūst par svarīgu aspektu, izvēloties dāvanas. Uzdāviniet bērniem iespēju palauzt galvu mīklu istabā, aktivitātes ūdens piedzīvojumu vai batutu parkos, dodiet viņiem iespēju izmēģināt spēkus meža šķēršļu trasēs  - vienkārši pārliecinieties, ka mazajiem sagādājiet elpu aizraujošu piedzīvojumu!

Ja meklējat dāvanu vecāka gadagājuma cilvēkiem, apsveriet iespēju uzdāvināt viņam ceļojumu, kas nenogurdinās pārlieku daudz. Piemēram, ja Jūsu pazīstamajam senioram patīk izmēģināt jaunas garšas, uzaiciniet viņu aizraujošā garšu ceļojumā! Neatkarīgi no tā, vai Jūs vilina austrumu virtuves garšas, Jūs pavisam noteikti atradīsiet piemērotāko vietu, kur gardi paēst. Baudiet pats un pārsteidziet sev tuvu cilvēku!

Padomājiet par hobijiem un brīvā laika pavadīšanas veidiem

Vēl viena receptes sastāvdaļa, lai iegūtu ideālu dāvanu, ir padomāt par dāvanas saņēmēja vaļaspriekiem! Apsveriet, kādu brīvā laika pavadīšanas veidu viņi izvēlas visbiežāk un kādi vaļasprieki ir personai, kurai vēlaties pasniegt dāvanu. Vai viņam ir ģimene vai arī viņiem patīk pavadīt laiku vienatnē? Varbūt viņam noderētu pavadīt nedēļas nogali ārpus ierastās vides dodoties nelielā ceļojumā, vai varbūt cilvēks jau sen ir sapņojis par braucienu ar kartingu? Ņemot to visu vērā, būs daudz vieglāk izvēlēties vispiemērotāko dāvanu. Vienkārši ieklausies!

Joprojām ir grūti izvēlēties?

Ja dāvanu izvēlēties joprojām ir grūti, vienmēr varat pasniegt dāvanu karti! Pretēji daudzu cilvēku uzskatiem tā nav neitrāla dāvana - tieši pretēji, tā ir personiska dāvana. Dāvanu karte var kļūt ne tikai par neaizmirstamu izklaidi, bet arī par vērtīgu brīvā laika pavadīšanas veidu. Jums tikai jāizvēlas aktivitāte, kuras laikā pazīstamais cilvēks piedzīvotu daudz iespaidu un atklājumu. Izvēlieties kādu no izglītojošajām ekskursijām, relaksējošajām masāžām un SPA procedūrām, vai ekstrēmajām izklaidēm!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!