facebook

Mātes dienas dāvanas

Dāvanas Māmiņdienā

Ikviens ir pelnījis skaistu dāvanu, bet mūsu mammas to ir pelnījušas visvairāk! Pārsteidziet savu mammu pasniedzot viņai visīpašāko dāvanu. Galu galā, šim mīļotajam cilvēkam nav iespējams pievērst pārāk lielu uzmanību! Neziniet ko dāvināt savai mammai mātes dienā? Kategorijā Mātes dienas dāvanas Jūs atradīsiet lielu piedāvājumu iespēju klāstu, Jums tikai jāizvēlas pareizā dāvana tieši Jūsu mammai!

Māmiņdienas dāvanu klāstā Jums ir iespēja atrast daudz dažādu ideju: sākot ar SPA un skaistumkopšanas pakalpojumiem līdz pat aktīvām un ekstrēmām aktivitātēm. Pateicieties savai mīļajai mammai par viņas nebeidzamo mīlestību pret Jums, uzdāvinot viņai iespēju izbaudīt SPA viesnīcu ar dažādām procedūrām un gardām vakariņām dienas noslēgumā. Ja Jūsu mammai patīk aktīva atpūta, Jums ir iespēja viņai uzdāvināt izbraucienu ar kvadriciklu vai arī ģimeniskā gaisotnē izlauzties no kādas mīklas istabas.

Uzdāviniet savai mammai mātes dienā ko tādu, kas viņai mūžīgi paliks atmiņā. Atbildot uz jautājumu, ko dāvināt mammai, padomājiet par viņas interesēm. Varbūt Jūsu mammai ir nepieciešams laiks sev un relaksācija? Palutiniet viņu ar nakti SPA viesnīcā ar dažādām procedūrām viņas labsajūtai. Vai varbūt Jūsu mammai patīk izmēģināt kaut ko jaunu? Lidojums pāri Rīgai helikopterā vai atpūta svaigā gaisā izjādē ar zirgu! Davanusala.lv piedāvātais Mātes dienas dāvanu idejas ļaus Jums atrast piemērotāko dāvanu Jūsu mammai.

Daudzi no mūsu piedāvājumiem ir paredzēti vairāk nekā vienai personai, tāpēc Jūs varat dāvāt savai māmiņai dāvanu kura ļaus Jums pavadīt laiku ģimenes lokā. Aizbēdziet no ikdienas rutīnas dodaties uz kādām no mūsu piedāvātajām viesnīcām, izmēģiniet deju nodarbības, izmēģiniet kādu no mīklas istabām vai izbaudiet saulrietu uz kuģīša Daugavā. Katrs mirklis ko pavadīsiet kopā ar savu mammu būs Jums dārgs, izvēlieties vispiemērotāko dāvanu savai mammai, lai šī diena viņai paliktu atmiņā uz mūžu!

Ja neesat pārliecināts ko Jūsu mamma visvairāk izbaudītu savā īpašajā dienā, Jūs varat uzdāvināt dāvanu čeku, un ļaut mammai izvēlēties sev vispiemērotāko dāvanu! Dāvana mātes dienā būs lieliska iespēja pateikt savai māmiņai paldies. Neaizmirsti apsveikt savu mammu Mātes dienā!

D.U.K.
Ko dāvināt savai mammai mātes dienā?

Labākā dāvana mammai ir tā, kas derēs viņas vaļaspriekiem un brīvā laika pavadīšanas veidiem. Mums tiešām ir ko piedāvāt gan aktīvām mammam, gan mammās, kurām patīk klusas un kvalitatīvas brīvdienas. Mammas ir veltījušas visu savu uzmanību un laiku tam, lai mēs augtu pilnvērtīgi, tāpēc ir pienācis laiks pateikt paldies mammai, un mudināt viņu veltīt laiku sev. Ja vēlaties dāvāt atpūtu, tad ideāla dāvana būs SPA piedāvājumi. Tāpat, viena no populārākajām dāvinām ir degustācijas un vakariņas restorānā. Varbūt ir pienācis laiks dāvāt savai mammai jaunu pieredzi? Vai Jūsu mamma ir braukusi ar buru jahtu? Varbūt Jūsu mammas sapnis ir izlidot ar lidmašīnu

Dāvanu piegāde ar ziedu pušķi

Mēs piedavajam dāvanu karšu piegādi ar ziedu pušķi. Veicot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties piegādi ar izvēlēto ziedu pušķi. Mēs piegādāsim Jūsu pasūtījumu uz norādīto adresi - tieši dāvanas saņēmējam. 

VAIRĀK PAR ZIEDU PIEGĀDI