facebook

Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētku dāvanas

Tautā mēdz teikt, ka ragavas jāsagatavo jau vasarā. Lai gan šis sakāmvārds ir ļoti gudrs, mēs to bieži vien piemirstam un noteiktu darbu atliekam uz pēdējo brīdi. Īpaši bieži tas notiek ar Ziemassvētku dāvanu iegādi. Ziemassvētki ir gaidītākie svētki gadā.  Mēs turpinām skaitīt dienas, līdz gada skaistākajiem svētkiem un domājam, ka atlicis daudz laika, un pēkšņi pēdējā darba dienā pirms lielajiem svētkiem jožam uz veikaliem, gaidot garajās rindās, lai iegādātos pēdējās, piemirstās dāvanas. Ja domā, ko dāvināt ziemassvētkos, tad mums ir lielisks risinājums! Mūsu vietne piedāvā dažādas dāvanas ziemassvētkos idejas, piemērotas ikvienai gaumei.

Lai nesabojātu sev pašiem svētku noskaņu ar garām rindām un staigāšanu caur daudz dažādiem veikaliem, lai apmierinātu katra vēlmes, mēs piedāvājam Jums izvēlēties kādu no Dāvanusala.lv piedāvājumiem. Dāvanas Ziemassvētkos tiešsaistē varat iegādāties ļoti ātri un viegli un sev piemērotākajā laikā. Neatkarīgi no tā, vai meklējat dāvanu jau oktobrī vai dažas dienas pirms svētkiem pateicoties ērtai dāvanu nosūtīšanas sistēmai, dāvanu kartes un kuponus Jums ir iespējams saņemt mūsu tuvākajā veikalā, un izvēloties e-dāvanu, tā Jūs sasniegs tikai dažu minūšu laikā Jūsu e-pastā!

Ja Jūs interesē oriģinālas un pārdomātas idejas Ziemassvētku dāvanām, mēs šajā kategorijā esam sagatavojuši daudz dažādu variantu, tāpēc esam pārliecināti, ka šeit Jūs atradīsiet piemērotāko dāvanu pat visizvēlīgākajiem. Lai meklēšanu padarītu vēl ērtāku un vienkāršāku visas Ziemassvētku dāvanu idejas ir sadalītas mazākās kategorijās: Ziemassvētku dāvanas sievietēm, vīriešiem, ģimenei un bērniem. Un ja Jums jau ir ideja par to, kādu pakalpojumu vai izklaidi vēlaties sniegt saviem mīļajiem, bet vēlaties izvēlēties labāko variantu, varat arī filtrēt Ziemassvētku dāvanas pēc izklaides veida. Piemēram, nakšņošanas iespējas ar dažādiem SPA pakalpojumiem, ekstrēmās aktivitātes adrenalīna cienītājiem, kā arī kulturālās izklaides iespējas tiem, kas novērtē teātri, mūziku, mākslu vai kādu citu oriģinālu brīvā laika pavadīšanas veidu.

Ja vēlaties iegādāties dāvanu kādam, kam patīk ceļot, mēs piedāvājam ievērojamu izklaižu klāstu visās Baltijas valstīs. Jums ir iespēja filtrēt balstoties uz valsti vai reģionu, izvēlieties Tallinu, ja vēlaties romantisku atpūtu divatā, vai Klaipēdu skaistiem saulrietiem!

Ir gadījumi, kad Jums nepieciešams iegādāties Ziemassvētku dāvanu kādam, ko ļoti labi nepazīstiet, vai kādam, kurš pats mīl izvēlēties sev piemērotāko dāvanu, līdz ar to mēs esam izgatavojuši davanusala.lv čekus, kas kalpo kā dāvanu kartes mūsu interneta veikalos. Dāvanas saņēmējam būs iespēja pašam izvēlēties sev piemērotāko dāvanu no mūsu piedāvājuma! Lielākā daļa no mūsu piedāvātajām dāvanu kartēm ir derīgas 12 mēnešus, ja vien piedāvājuma vai pakalpojuma sadaļā derīgums nav uzrādīts citādāks.

Izvēlieties vienu no mūsu piedāvātajām Ziemassvētku dāvanām un ieprieciniet savu mīļoto ar ko aizraujošu un neaizmirstamu!

D.U.K.
Kā izvēlēties labāko dāvanu?

Šeit Jūs atradīsiet labākās dāvanu idejas no pasīvai līdz aktīvai atpūtai - Jums atliek tikai nolemt, kura dāvana ir vispiemērotākā. Būs vieglāk izvēlēties, domājot par cilvēka vaļaspriekiem un mīļākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tiem, kam patīk aktīva izklaide - noteikti apmeklējiet kategoriju "Aktīvas un ekstrēmas". Visiem patīk ēst garšīgus ēdienus, tāpēc esam parūpējušies, lai labāko restorānu un kafejnīcu dāvanu kartes atrastu vienuviet - kategorijā "Gardēžiem". SPA dāvanas neliks vilties mūsu mīļajām mammām, draudzenēm vai māsām, tāpēc padomājiet, varbūt masāža ir tieši tas, kas Viņai nepieciešams? Protams, viena no iespaidīgākajām dāvanām ir lidojuma dāvanas. Šī ir dāvana, kas ir īpaši piemērota nozīmīgam notikumam - piemēram, jubilejai, kāzu dāvanai vai citam nozīmīgam notikumam.

Labākā dāvana vīrietim?

Meklē dāvanas vīriešiem, un domā, kāda būs vislabākā dāvana Viņam? Nav vienas labākās dāvanas - piedāvājumu klāsts, kas patiktu vīriešim, ir ļoti plašs, tāpēc labākā dāvana būs tā, kas saistīta ar Viņa vaļaspriekiem. Aktīvam vīrietim dāvini šaušanas izklaidesauto-moto piedzīvojumus vai ūdens izklaides. Jūsu draugs ir zvejnieks? Mums ir sagatavoti lieliski makšķerēšanas izklaides piedāvājumi - esam pārliecināti, ka Viņam patiks! Īpašam gadījumam iesakām dāvināt lidojumu ar lidmašīnu - šī būs labākā izvēle, meklējot neaizmirstamu dāvanu. 

Citas dāvanu idejas: LASI ŠEIT

Labākā dāvana sievietēm?

Vispopulārākās dāvanas sievietēm ir SPA procedūras, veikalu dāvanu kartes, degustāciju vakariņas. Ja sievietei patīk ūdens izklaide, tad Viņai noteikti patiks izbraukt ar jahtu. Tiem, kas meklē neaizmirstamu dāvanu - lidojums ar gaisa balonu būs viena no labākajām izvēlēm. Sievietes smaids būs labākais pierādījums tam, ka šī dāvanas izvēle bija labākā. Protams, kvalitatīva atpūta un dažu dienu ceļojums uz Jūrmalas kūrortu arī var būt viena no labākajām dāvanām. 

Ko dāvināt vecākiem?

Meklējot īpašu dāvanu vecākiem ir jāatceras, ka viņi ir visdārgākie, kas mums ir, un mēs viņiem esam pateicīgi par visu. Atpūta sanatorijā vai viesnīcā ar SPA procedūrām noteikti patiks Jūsu vecākiem. Mums visiem ir nepieciešama kvalitatīva atpūtaVakariņu degustācija ir arī lieliska izvēle, lai atklātu jaunas garšas, pieredzi un jaunas ēdienu krāsas. Ja vēlies dažādot vecāku brīvā laika pavadīšanu - ir vērts dāvāt ekskursiju vai nodarbību dāvanu kartes. Ja Jūsu vecāki ir aktīvi - vai viņi ir izbraukuši ar jahtu? Vai ir izlidojuši ar gaisa balonu vai lidmašīnu? Šīs izklaides sniegs neaizmirstamas un parsteidzošas emocijas!